Προς το περιεχόμενο

Αγορα οικονομικου εκτυπωτη - φορητοτητα


Arch11

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνω για αγορα οικονομικου εκτυπωτη για λιγες εκτυπωσεις το μηνα η τη βδομαδα, κυριως εγγραφα και οχι φωτογραφιες κλπ

και με κριτηριο να ειναι μικρος σε ογκο ωστε να μεταφερεται ευκολα και να μην πιανει χωρο

Φανταζομαι παμε σε inject και οχι σε laser

Παιζει κατι καλο σε προσφορες αυτο το διαστημα?

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι πολύ ευχαριστημένος από αυτόν

Μικρό μέγεθος , φθηνά γνησια αναλώσιμα, αρκετά καλή ποιότητα εκτυπώσεων και γρήγορη σχετικά, WiFi. Μοναδικό μειονέκτημα οτι δε μπορει να σκαναρει σελίδες από βιβλίο π.χ αλλά μόνο μεμονωμένα φυλλα... Κατά καιρού βγαίνει και σε προσφορές περί τα 35-45 ευρώ (αν θυμάμαι καλά κάπου εκεί τον είχα αγοράσει πριν 2 χρόνια)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/11/2020 στις 7:58 ΠΜ, nik0laus είπε

Ειμαι πολύ ευχαριστημένος από αυτόν

Μικρό μέγεθος , φθηνά γνησια αναλώσιμα, αρκετά καλή ποιότητα εκτυπώσεων και γρήγορη σχετικά, WiFi. Μοναδικό μειονέκτημα οτι δε μπορει να σκαναρει σελίδες από βιβλίο π.χ αλλά μόνο μεμονωμένα φυλλα... Κατά καιρού βγαίνει και σε προσφορές περί τα 35-45 ευρώ (αν θυμάμαι καλά κάπου εκεί τον είχα αγοράσει πριν 2 χρόνια)

 

Υπαρχει δυνατοτητα να γεμισεις μελανι αν δεν θελεις να αγορασεις γνησια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@Arch11  Δεν το έχω δοκιμάσει καθώς τον έχουμε σα δευτερο στο σπίτι για καμιά φωτογραφία και τον χρησιμοποιεί η κόρη μου για τις λίγες εργασιες της στο σχολείο (δημοτικό γαρ) ... τον μεγαλύτερο όγκο εκτυπώσεων τον έχει αναλάβει ένας laser ... Δε βλέπω το λόγο να μην μπορεις να γεμισεις τα μελανοδοχεία του αν και μέχρι τώρα θα τον χαρακτήριζα σχετικά  οικονομικό σε κατανάλωση μελανιού με φθηνά γνησια μελάνια σε σχεση με άλλους αντίστοιχης τεχνολογίας...

Επεξ/σία από nik0laus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, nik0laus είπε

@Arch11  Δεν το έχω δοκιμάσει καθώς τον έχουμε σα δευτερο στο σπίτι για καμιά φωτογραφία και τον χρησιμοποιεί η κόρη μου για τις λίγες εργασιες της στο σχολείο (δημοτικό γαρ) ... τον μεγαλύτερο όγκο εκτυπώσεων τον έχει αναλάβει ένας laser ... Δε βλέπω το λόγο να μην μπορεις να γεμισεις τα μελανοδοχεία του αν και μέχρι τώρα θα τον χαρακτήριζα σχετικά  οικονομικό σε κατανάλωση μελανιού με φθηνά γνησια μελάνια σε σχεση με άλλους αντίστοιχης τεχνολογίας...

καταλαβα, το μονο μειον ισως ειναι το σκαναρισμα , απ οτι βλεπω στην εικονα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...