Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Πολυμηχανήματος


Raiz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, σκοπεύω να κάνω ένα δώρο για σχολική χρήση. Ωστόσο δεν έχω ιδέα τι παίζει στην αγορά θα ήθελα τις ιδανικότερες προτάσεις για πολυμηχάνημα μέχρι 150 ευρώ.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο μηχάνημα σε δυνατότητες είναι αυτό https://www.skroutz.gr/s/18314609/Lexmark-MB2236ADW.html

Είναι το πιο φθηνό και τα έχει σχεδόν όλα πάνω από WiFi μέχρι αυτόματο duplex.Επειδή το έχω και εγώ αυτό το μηχάνημα το μόνο μειονέκτημα που έχει είναι ότι δεν υπάρχουν συμβατά αναλώσιμα(Προς το παρών).Οπότε θα χρειάζεται να πέρνει αυθεντικό τόνερ και drum.Κατά τα άλλα είναι η καλύτερη επιλογή σε απόδοση-τιμή.

Μετά φυσικά μπορείς να κοιτάξες για πολ/μα inkjet όπως κάτι τέτοιο https://www.skroutz.gr/s/24409466/HP-Deskjet-Plus-4120.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψάχνεις για μονόχρωμο/πολύχρωμο?

Μια λύση είναι και ο Brother-MFC-L2710DW.

Δες επίσης και τους EcoTank που έχουν φθηνά αναλώσιμα, π.χ. Epson-EcoTank-L3150 (με 30€ cashback από Epson).

Επεξ/σία από ribo7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/11/2020 στις 4:35 ΜΜ, ribo7 είπε

Ψάχνεις για μονόχρωμο/πολύχρωμο?

Μια λύση είναι και ο Brother-MFC-L2710DW.

Δες επίσης και τους EcoTank που έχουν φθηνά αναλώσιμα, π.χ. Epson-EcoTank-L3150 (με 30€ cashback από Epson).

για μονόχρωμο ενδιαφέρομαι κυρίως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγώ παιδιά ενδιαφέρομαι για πολύχρωμο εκτυπωτή ή πολυμηχάνημα, έχω έναν laser samsung ασπρόμαυρο, αλλά δεν έχω μείνει πολύ ευχαριστημένη. τιμή  έως 200, άντε και να ανέβω λίγο, έχω διαβάσει για τους brother ή τους OKI δεν θέλω να καώ όταν φτάσω στα αναλώσιμα,  σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Επεξ/σία από effi123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...