Προς το περιεχόμενο

Τι τερμάτισα πρόσφατα και πώς μου φάνηκε (Console Games Version)


jerry banana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Suikoden V και τέλος με όλα τα Suikoden.Το παιχνίδι είναι πάρα πολύ καλό με δύο αρνητικά.Το να βρεις και τους 108 stars of destiny είναι δύσκολο ακόμα και με οδηγό.Δε ξέρω αν υπάρχει bug αλλά δεν κατάφερα με τίποτα να κάνω recruit κάποιους.Και γίνεται ακόμα χειρότερο όταν το tablet of stars εμφανίζεται μετά από 20 κάτι ώρες και ενώ έχεις αρχίσει να κάνεις recruit και δε ξέρεις ποιον να αρχίσεις να ψάχνεις.Γενικά μπαχαλο.Δε νομίζω ότι αξίζει να μπεις στη διαδικασία να τους μαζέψεις όλους.Είναι χάσιμο χρόνου ειδικά όταν θα χρειαστείς από τους 108 μόνο τον Ernst.Κανει daze τα πάντα ακόμα και τα bosses που σημαίνει ότι θα ρίχνεις τα bosses χωρίς να σου κάνουν τίποτα απολύτως.Και δεύτερο αρνητικό αργεί πάρα πολύ να ξεκινήσει.Στις δέκα και ώρες νιώθεις ότι αρχίζει να προχωράει κάπως η ιστορία.Κατα τα άλλα πολύ ωραία μουσική,γραφικά και ωραίοι χαρακτήρες.Θεωρω ότι είναι ένα από τα καλύτερα jrpgs για ps2.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τέλος το Plague Tale Requiem, νομίζω το παιχνίδι με τα καλύτερα γραφικά που έχω παίξει ποτέ στο Series X (δεν έχω παίξει πολλά όμως).

Το μόνο που δε μου άρεσε είναι ότι δεν μπορείς να το κάνεις 100% σε ένα playthrough, γεγονός προβληματικό για κάποιον σαν εμένα που κυνηγάει το 100% αλλά δεν του αρέσει να παίζει 2η φορά το ίδιο παιχνίδι όταν έχει τεράστιο backlog να περιμένει. Και δε μιλάμε για κάποιο τρόπαιο δυσκολίας που εκεί λες ας πάει το παλιάμπελο (πχ Yakuza), αλλά απλά επειδή σε ένα playthrough δεν προλαβαίνεις να κάνεις maximise τα skills που πρέπει.

Επεξ/σία από thagkol
  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερματίστηκε το Dead Space Remake στο series x ένα από τα καλύτερα action horror παιχνίδια όλων των εποχών. Το original ήταν από τα ελάχιστα παιχνίδια που έχω τερματίσει πάνω από μια φορά, τόσο πολύ μου άρεσε. Θυμάμαι μάλιστα άρεσε και στην μητέρα μου η οποία έβλεπε κάθε φορά που έπαιζα και φώναζε ατάκες όπως 'μα καλά δεν τον ειδες',  

Κάτι σχετικο-ασχετο. Εχω τερματίσει το Callisto Protocol και μου άρεσε πολύ. όσο έπαιζα όμως το Dead Space Remake τόσο έχανε πόντους στο μυαλό μου το Callisto. Τόσο καλύτερο είναι το DS.

Βασικά απορώ ποιος ο λόγος να γίνουν reviews για το παιχνίδι. Δεν νομίζω ότι υπήρχε καμία αμφιβολία από κανέναν για το αποτέλεσμα. Η μόνη περίπτωση να ήταν αρνητικές θα ήταν είτε εάν οι γραφικές βελτιώσεις ήταν μικρές η αν άλλαζαν το gameplay κατά έναν ριζικό τρόπο και δεν άρεσε στον κόσμο. Τίποτα από αυτά δε συνέβη και έχουμε πλέον την απόλυτη εμπειρία ενός κλασικού παιχνιδιού.

Φοβερό design σε εχθρούς, πολύ ωραία ατμόσφαιρα και καλό σενάριο. Δεν νομίζω ότι μπορώ να βρω κάτι αρνητικό στο παιχνίδι. Στην αρχή είναι αρκετά τρομακτικό αλλά όπως σε όλα τα παιχνίδια η ταινίες, μετά από κάποια στιγμή το αίσθημα αυτό μειώνεται. Στο dead space ειδικά, το παιχνίδι γέρνει πολύ στο action κομμάτι από ένα σημείο και μετά.

Το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όποιον σκέφτεται να το παίξει για πρώτη φορά.

 

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τερματισμός κ πλατινα για το star wars jedi fallen order. Προσωπικά δεν με ενθουσίασε καθόλου. Κ μετά από αυτό δεν ξέρω αν θα δοκιμάσω κ τη συνέχεια του (survivor). Έπαιξα την έκδοση του ps5 που έδωσε το plus. Γραφικά έτσι κ ετσι. Αν ήταν έτσι στο ps5, στο ps4 πως ήταν??? Με χάλασε πάρα πολύ ο χάρτης του. Έτρωγα ώρες στο ξεκαθάρισμα να βρω τον σωστό δρόμο. Οι μάχες βαρετές κ με κάποιους εχθρούς δεν έβγαιναν καν οι άμυνες. Δεν ξέρω αν θα το πρότεινα σε κάποιον. Το μόνο καλό πως ήταν μια εύκολη πλατίνα κ σχετικά μικρό game.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, ilias78 είπε

Τερματισμός κ πλατινα για το star wars jedi fallen order. Προσωπικά δεν με ενθουσίασε καθόλου. Κ μετά από αυτό δεν ξέρω αν θα δοκιμάσω κ τη συνέχεια του (survivor). Έπαιξα την έκδοση του ps5 που έδωσε το plus. Γραφικά έτσι κ ετσι. Αν ήταν έτσι στο ps5, στο ps4 πως ήταν??? Με χάλασε πάρα πολύ ο χάρτης του. Έτρωγα ώρες στο ξεκαθάρισμα να βρω τον σωστό δρόμο. Οι μάχες βαρετές κ με κάποιους εχθρούς δεν έβγαιναν καν οι άμυνες. Δεν ξέρω αν θα το πρότεινα σε κάποιον. Το μόνο καλό πως ήταν μια εύκολη πλατίνα κ σχετικά μικρό game.

To 2020 που το είχα παίξει δεν με χάλασε και πολύ και το story δεν ήτανε άσχημο. Έχουν βγάλει κάποιο expansion από τότε γνωρίζεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, tsoukalasKaminia είπε

To 2020 που το είχα παίξει δεν με χάλασε και πολύ και το story δεν ήτανε άσχημο. Έχουν βγάλει κάποιο expansion από τότε γνωρίζεις ?

Σαν story ναι δεν είναι κακό. Όλα τα άλλα όμως δεν με ενθουσίασαν. Ίσως να φταίει που το έπαιξα καπάκι από το gow, δεν ξέρω.

Expansion όχι δεν νομίζω πως εχουν βγάλει. Δεν έχει πάρει κάτι το μάτι μου όλο αυτό το διάστημα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ καλό το Jedi Fallen Order, ειδικά για κάποιον που θα ήθελε να παίξει ένα 3D metroidvania. Δεν πάει κάπου το μυαλό μου πέρα από αυτό, το Arkham Asylum και το Darksiders 3.

Ωραία και η Sekiro style μάχη. Θέλει ανέβασμα στη δυσκολία για να το χαρεί κάποιος που ζητάει κάτι τέτοιο καλύτερα.

Και φυσικά ήταν μια ευχάριστη έκπληξη που η ΕΑ έδωσε ένα τέτοιο παιχνίδι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rogue Galaxy.Κλασσικό jrpg με action combat σύστημα μάχης.Μου άρεσε πάρα πολύ.Όμορφα με έντονα χρώματα cell shaded γραφικά,μεγάλα dungeons,weapon fusion,ωραίοι χαρακτήρες και ενδιαφέρουσα αν και αρκετά κλισέ χωρίς να κουράζει όμως ιστορία.Και τελείωσα και το Breath of the Wild το οποίο απλά θεωρώ ότι είναι αριστούργημα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερμάτισα το Witcher 3 σε ΧΒΟΧ Series X. Το παιχνίδι με το next gen upgrade είναι πραγματικά απόλαυση! Το έπαιξα σε performance mode και το ευχαριστήθηκα. Ήταν σαν να το παίζω για πρώτη φορά παρόλο που όταν πρωτοβγήκε έγραψα πάνω από 250 ώρες!

Ενώ έλεγα ότι δεν θα ασχοληθώ με τα sidequest και θα κάνω ένα γρήγορο το main campaign τελικά έκανα ξανά σχεδόν τα πάντα! Πραγματικά είναι τόσο καλογραμένες και ενδαφερόν οι ιστορίες των side quest που σε τραβάει να τα κάνεις όλα!

Αντικειμενικά η CD projekt red παίζει να είναι από τις ελάχιστες εταιρείες οι οπόιες φτιάχνουν πραγματικά side quests στα παιχνίδια τους (Witcher - Cyberpunk) και δεν τα γεμίζουν με 4357563875634 βαρετά fetch quests......

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά, να προσφέρω κάτι και εγώ εδώ, έτσι σε περίπτωση που κάποιος δεν το γνωρίζει;

Ρε σεις... τι έπαθα το 2021.. με έπιασε ένα nostalgia και αγόρασα το gameboy που είχα μικρός (το πρώτο GB) και του πήρα IPS και κέλυφος και αναβαθμίσεις, και γενικά με είχε πιάσει η μονταροκατάσταση, και επειδή δεν μου πέρασε με ένα, βρήκα το gameboy SP της αδερφής μου (μικρότερη 10 χρόνια από μένα) και ξεκίνησα και έκανα το ίδιο για εκείνο να το μετατρέψω σε AGS-001 για όποιους καταλαβαίνουν την διαφορά (IPS monitor)

και έτσι, πέφτει στα χέρια μου το "Advance Wars"

Πω πωωωωω... τι έπαθα ρε... τερμάτισα το 1 νομίζω, μετά προχώρησα στο 2 και μετά στο 3... και μετά έκατσα και αγόρασα το Nintendo DS XL για να το αγοράσω ΚΑΙ εκεί... πόσο περισσότερο μπορεί να πορωθεί κάποιος;

Δεν είμαι και gamer.. το έχω κόψει χρόνια πριν και μετά αυτής της ευχάριστης ενθύμισης.

ρε σεις... αν δεν το έχετε παίξει αυτό το παιχνίδι... καλές αγορές σας εύχομαι, πραγματικά!  Παιχνίδι που αξίζει την αγορά της κονσόλας του! (έχω δει GBs να πωλούνται και εδώ μέσα. αξίζουν την αγορά μόνο για αυτό (ε και εννοείται και κανένα metroid!)

Αν είστε strategy/war emulation fans (command & conquer κτλ) δεν θα το πιστεύετε πόσο θα εθιστείτε.. αξίζει αγορά παλιάς κονσόλας nintendo (handheld) μόνο για την εμπειρία και γράφω αυτό το ποστ για να σας το μεταφέρω!

έλιωσα... έχω να τα ακουμπήσω από το τέλος του 2021 αφού η δουλειά δεν με άφησε να επανέλθω αφού μου πέρασε η mod-o-mania, αλλά έχω ακόμα το DS version (2 versions στο DS η μία καλύτερη από την άλλη) να τερματίσω όποτε θελήσω...

Απλά το καλύτερο παιχνίδι που βγήκε ποτέ σε nintendo και θα χαρώ πολύ να δω αν υπάρχει έκδοση για switch για εσάς και τα παιδιά σας, εγώ δεν αγοράζω switch 40+ ετών άνθρωπας και δεν έχω κοιτάξει αν βγαίνει καν πια (νομίζω πως όχι)

Αν δείτε και πόσο children friendly είναι στους διαλόγους του, θα εκπλαγείτε!

Το κλισέ: "Δεν τα φτιάχνουν πια όπως παλιά!" εδώ είναι που ισχύει στο 100%

Μεγάλη μου χαρά αν δεν το ξέρατε και το μαθαίνετε από εδώ.

Επεξ/σία από Cre3p
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Cre3p είπε

Ρε παιδιά, να προσφέρω κάτι και εγώ εδώ, έτσι σε περίπτωση που κάποιος δεν το γνωρίζει;

Ρε σεις... τι έπαθα το 2021.. με έπιασε ένα nostalgia και αγόρασα το gameboy που είχα μικρός (το πρώτο GB) και του πήρα IPS και κέλυφος και αναβαθμίσεις, και γενικά με είχε πιάσει η μονταροκατάσταση, και επειδή δεν μου πέρασε με ένα, βρήκα το gameboy SP της αδερφής μου (μικρότερη 10 χρόνια από μένα) και ξεκίνησα και έκανα το ίδιο για εκείνο να το μετατρέψω σε AGS-001 για όποιους καταλαβαίνουν την διαφορά (IPS monitor)

και έτσι, πέφτει στα χέρια μου το "Advance Wars"

Πω πωωωωω... τι έπαθα ρε... τερμάτισα το 1 νομίζω, μετά προχώρησα στο 2 και μετά στο 3... και μετά έκατσα και αγόρασα το Nintendo DS XL για να το αγοράσω ΚΑΙ εκεί... πόσο περισσότερο μπορεί να πορωθεί κάποιος;

Δεν είμαι και gamer.. το έχω κόψει χρόνια πριν και μετά αυτής της ευχάριστης ενθύμισης.

ρε σεις... αν δεν το έχετε παίξει αυτό το παιχνίδι... καλές αγορές σας εύχομαι, πραγματικά!  Παιχνίδι που αξίζει την αγορά της κονσόλας του! (έχω δει GBs να πωλούνται και εδώ μέσα. αξίζουν την αγορά μόνο για αυτό (ε και εννοείται και κανένα metroid!)

Αν είστε strategy/war emulation fans (command & conquer κτλ) δεν θα το πιστεύετε πόσο θα εθιστείτε.. αξίζει αγορά παλιάς κονσόλας nintendo (handheld) μόνο για την εμπειρία και γράφω αυτό το ποστ για να σας το μεταφέρω!

έλιωσα... έχω να τα ακουμπήσω από το τέλος του 2021 αφού η δουλειά δεν με άφησε να επανέλθω αφού μου πε΄ρασε η mod-o-mania, αλλά έχω ακόμα το DS version (2 versions στο DS η μία καλύτερη από την άλλη) να τερματίσω όποτε θελήσω...

Απλά το καλύτερο παιχνίδι που βγήκε ποτέ σε nintendo και θα χαρώ πολύ να δω αν υπάρχει έκδοση για switch για εσάς και τα παιδιά σας, εγώ δεν αγοράζω switch 40+ ετών άνθρωπας και δεν έχω κοιτάξει αν βγαίνει καν πια (νομίζω πως όχι)

Αν δείτε και πόσο children friendly είναι στους διαλόγους του, θα εκπλαγείτε!

Το κλισέ: "Δεν τα φτιάχνουν πια όπως παλιά!" εδώ είναι που ισχύει στο 100%

Μεγάλη μου χαρά αν δεν το ξέρατε και το μαθαίνετε από εδώ.

 

Βγαίνει το Remake 2 σε 1 τον Απρίλιο για Switch. Είναι από τα παιχνίδια που περίμενα στο Switch.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Charismo είπε

Βγαίνει το Remake 2 σε 1 τον Απρίλιο για Switch. Είναι από τα παιχνίδια που περίμενα στο Switch.

Πάω να δω λεπτομέρειες... δεν έχω πια χρόνο ούτε λεφτά να δώσω σε switch (τα έδωσα σε μία 3080)

αλλά καλή απόλαυση σε σένα και πραγματικά, μην το χάσουν οι υπόλοιποι που έχουν switch!

Είχα πολλά χρόνια να απολάυσω τόσο πολύ παιχνίδι!

Ελπίζω να είναι πάλι children friendly και όχι.... ξέρεις... 🏳️‍⚧️ 😅

Επεξ/σία από Cre3p
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Cre3p είπε

δεν έχω πια χρόνο ούτε λεφτά να δώσω σε switch (τα έδωσα σε μία 3080)

για να μην παρεξηγηθώ, την πήρα για video editing, και πρέπει να προσθέσω on topic εδώ, οτι για gamers είναι πολύ καλύτερη εμπειρία και επένδυση το Advance Wars remake + switch για αυτό, από gaming σε PC με αγορά 3080.

έτσι για να τα λέμε και αυτά!

άκου λέει, "χρειάζεσαι ray tracing για να απολαύσεις!" 🤣

Επεξ/σία από Cre3p
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/2/2023 στις 10:14 ΠΜ, Cre3p είπε

Ρε παιδιά, να προσφέρω κάτι και εγώ εδώ, έτσι σε περίπτωση που κάποιος δεν το γνωρίζει;

Ρε σεις... τι έπαθα το 2021.. με έπιασε ένα nostalgia και αγόρασα το gameboy που είχα μικρός (το πρώτο GB) και του πήρα IPS και κέλυφος και αναβαθμίσεις, και γενικά με είχε πιάσει η μονταροκατάσταση, και επειδή δεν μου πέρασε με ένα, βρήκα το gameboy SP της αδερφής μου (μικρότερη 10 χρόνια από μένα) και ξεκίνησα και έκανα το ίδιο για εκείνο να το μετατρέψω σε AGS-001 για όποιους καταλαβαίνουν την διαφορά (IPS monitor)

και έτσι, πέφτει στα χέρια μου το "Advance Wars"

Πω πωωωωω... τι έπαθα ρε... τερμάτισα το 1 νομίζω, μετά προχώρησα στο 2 και μετά στο 3... και μετά έκατσα και αγόρασα το Nintendo DS XL για να το αγοράσω ΚΑΙ εκεί... πόσο περισσότερο μπορεί να πορωθεί κάποιος;

Δεν είμαι και gamer.. το έχω κόψει χρόνια πριν και μετά αυτής της ευχάριστης ενθύμισης.

ρε σεις... αν δεν το έχετε παίξει αυτό το παιχνίδι... καλές αγορές σας εύχομαι, πραγματικά!  Παιχνίδι που αξίζει την αγορά της κονσόλας του! (έχω δει GBs να πωλούνται και εδώ μέσα. αξίζουν την αγορά μόνο για αυτό (ε και εννοείται και κανένα metroid!)

Αν είστε strategy/war emulation fans (command & conquer κτλ) δεν θα το πιστεύετε πόσο θα εθιστείτε.. αξίζει αγορά παλιάς κονσόλας nintendo (handheld) μόνο για την εμπειρία και γράφω αυτό το ποστ για να σας το μεταφέρω!

έλιωσα... έχω να τα ακουμπήσω από το τέλος του 2021 αφού η δουλειά δεν με άφησε να επανέλθω αφού μου πέρασε η mod-o-mania, αλλά έχω ακόμα το DS version (2 versions στο DS η μία καλύτερη από την άλλη) να τερματίσω όποτε θελήσω...

Απλά το καλύτερο παιχνίδι που βγήκε ποτέ σε nintendo και θα χαρώ πολύ να δω αν υπάρχει έκδοση για switch για εσάς και τα παιδιά σας, εγώ δεν αγοράζω switch 40+ ετών άνθρωπας και δεν έχω κοιτάξει αν βγαίνει καν πια (νομίζω πως όχι)

Αν δείτε και πόσο children friendly είναι στους διαλόγους του, θα εκπλαγείτε!

Το κλισέ: "Δεν τα φτιάχνουν πια όπως παλιά!" εδώ είναι που ισχύει στο 100%

Μεγάλη μου χαρά αν δεν το ξέρατε και το μαθαίνετε από εδώ.

Αχχχχχχ αναμνήσεις τι να πω και τι να πρώτο σκεφτώ…… 

παλιά είχαμε χρονο φοβερά παιχνίδια και άθλια γραφικα και καθόλου χρήματα

τωρα έχουμε χρήματα φοβερά γραφικά περιορισμένο χρονο και με το ζόρι βρίσκουμε παιχνίδια με βάθος να μας κρατήσουν…..

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Lakou είπε

τωρα έχουμε χρήματα φοβερά γραφικά περιορισμένο χρονο και με το ζόρι βρίσκουμε παιχνίδια με βάθος να μας κρατήσουν…..

Ακριβώς... άσε που όταν παίζαμε εμείς είμασταν παιδιά και τα παιχνίδια ήταν για μας τα παιδιά χωρίς γονικούς ελέγχους...

Σήμερα τα πράγματα δεν είναι έτσι...

πχ, δεν θα ξεχάσω ποτέ το LBA2 που πρόλαβα εγώ (Little Big Adventure) και ας ήμουν fan και hardcore multiplayer του DOOM και του Quake χρόνια πριν. Μεγαλύτερη εντύπωση μου άφησε το LBA από "παιδικά χρόνια".

Τώρα αν αφήσεις το παιδί σου να παίξει DOOM, θα βλέπει εφιάλτες για πολλά χρόνια 😓

 

Πάντως @Charismo δεν ενθουσιάστηκα με το remake του Advance Wars για Switch.

Φαίνεται απαράλλαχτο, με απλά βελτίωση των γραφικών του σε πιο 3D και είναι και άλλη εταιρία οπότε δεν ξέρω αν θα έχει διατηρήσει το συναίσθημα και την αθωότητα, πάντως μου αρέσει να βλέπω και βελτιώσεις σε μηχανική σε remakes ή 10 χρόνια μετά και δεν βλέπω απολύτως τίποτα!

Έτυχε μετά να δω το Metroid για Switch και έμεινα παγωτό με την δυνατότητα γραφικών 🤯, άρα δεν είναι τίποτα το ενθουσιώδες αυτό που έκαναν για το A.W. συγκριτικά με το Metroid. Υπήρχε τεράστιο περιθώριο βελτίωσης και εφέ για τις δυνατότητες του switch και δεν χρησιμοποίησαν τίποτα από τις νέες αυτές δυνατότητες. 🤦‍♂️

Μου φαίνεται πως έκαναν απλά ό,τι χρειάζεται για να πάρουν λεφτάκια και τίποτα παραπάνω, χρησιμοποιώντας το 80%-90% του προηγούμενου κώδικα.

Επεξ/σία από Cre3p
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...