Προς το περιεχόμενο

Arielli wifi setup app


giannis_ts

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά,

έχω πρόβλημα με το ac που έχω αγοράσει καθώς ο τεχνικός που το εγκατέστησε δεν μου άφησε τα manual του ac, αν είχε τελος πάντων. Έχω το arielli των 9000btu από e-shop αγορασμένο και δεν έχω ιδέα πως ενεργοποιείται η λειτουργία για να το κάνω pair με το router και ποια εφαρμογή να χρησιμοποιήσω. Τους πήρα τηλ και μου έστειλαν ένα manual από aux που μου είπαν είναι το ίδιο...Ότι και να έκανα δεν λειτούργησε...Επισυνάπτω το τηλεκοντρόλ σε φώτο μήπως θυμίσει σε κανένα τίποτα ή έχει το ίδιο...

Ευχαριστώ!

1603429257932.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα και καλη χρονια. Για arielli ac με την εφαρμογη intelligent ac ξαφνικα εβω το βρισκει κανονικα στην εφαρμογη μου βγαζει οτι δεν υπαρχει η σελιδα για να κανεις τις ρυθμισεις του ac απο την εφαρμογη. Εχει κανεις το ιδιο θεμα;

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 13/1/2022 at 2:03 ΜΜ, touloumelek said:

Καλησπερα και καλη χρονια. Για arielli ac με την εφαρμογη intelligent ac ξαφνικα εβω το βρισκει κανονικα στην εφαρμογη μου βγαζει οτι δεν υπαρχει η σελιδα για να κανεις τις ρυθμισεις του ac απο την εφαρμογη. Εχει κανεις το ιδιο θεμα;

Ευχαριστω.

και εγω εχω ακριβως το ίδιο πρόβλημα την τελευταία βδομάδα, μετά από ενημέρωση της εφαρμογής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τελικά και εγώ εκεί κατέληξα. Εντωμεταξύ λένε πως αν βάλεις παλαιότερη έκδοση δουλεύει παλι αλλά το δοκίμασα σε 2 παλιές εκδόσεις και παλι κάνει το ίδιο. Αναμένουμε λοιπόν για αναβάθμιση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/1/2022 στις 7:27 ΜΜ, touloumelek είπε

Ναι τελικά και εγώ εκεί κατέληξα. Εντωμεταξύ λένε πως αν βάλεις παλαιότερη έκδοση δουλεύει παλι αλλά το δοκίμασα σε 2 παλιές εκδόσεις και παλι κάνει το ίδιο. Αναμένουμε λοιπόν για αναβάθμιση..

Μετά την τελευταία ενημέρωση που μόλις έκανα λειτουργεί και πάλι κανονικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλησπερα χθες τοποθετησα ενα κλιματιστικο arelli ASW-H09B4/FFR3DI-EU Wi-Fi αλλα οτι και αν δοκίμασα δεν μπορω να το συνδεσω στο δίκτυο εχετε καμία ιδέα ή το τηλέφωνο της αντιπροσωπειας;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 5/8/2023 στις 9:58 ΠΜ, Spiros.13 είπε

Καλησπερα χθες τοποθετησα ενα κλιματιστικο arelli ASW-H09B4/FFR3DI-EU Wi-Fi αλλα οτι και αν δοκίμασα δεν μπορω να το συνδεσω στο δίκτυο εχετε καμία ιδέα ή το τηλέφωνο της αντιπροσωπειας;;;

 Δοκιμασες με το intelligent ac??

με το smart life tya?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 26/8/2023 στις 10:20 ΠΜ, stillaps είπε

 Δοκιμασες με το intelligent ac??

με το smart life tya?

Φίλε μου αρχικά σε ευχαριστώ για το σχόλιο σου το πρωτο το εχω δοκιμάσει και δεν το βρίσκει, σήμερα το μεσημέρι θα δοκίμασω και την δεύτερη εφαρμογή που προτεινεις και θα επανελθω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 16/9/2023 στις 12:40 ΜΜ, Spiros.13 είπε

Φίλε μου αρχικά σε ευχαριστώ για το σχόλιο σου το πρωτο το εχω δοκιμάσει και δεν το βρίσκει, σήμερα το μεσημέρι θα δοκίμασω και την δεύτερη εφαρμογή που προτεινεις και θα επανελθω!

δοκιμασε και το AC freedom και γραψε μας το αποτελεσμα..το intelligent ac που ειναι αυτο που προτεινει η εταιρια εχει θεμα περιμενουμε καποιο update

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάθε αριελλι μου έχει άλλο χειριστήριο. Γνωρίζει κανείς πως θα το φέρω σε κατάσταση pair με το συγκεκριμένο χειριστήριο δεν βρίσκω πουθενά τιπoτα

IMG_20231124_193316-min.jpg

Επεξ/σία από babble tribe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/11/2023 στις 7:36 ΜΜ, babble tribe είπε

Κάθε αριελλι μου έχει άλλο χειριστήριο. Γνωρίζει κανείς πως θα το φέρω σε κατάσταση pair με το συγκεκριμένο χειριστήριο δεν βρίσκω πουθενά τιπoτα

IMG_20231124_193316-min.jpg

Φίλε καλησπερα στο δικό μου με το ιδιο control πατας 8 φορες το health και θα ακουσεις ενα διπλο μπιπ. Το θέμα ειναι οτι το δικό μου απο εκει και περα δεν συνδέεται στο δίκτυο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...