Προς το περιεχόμενο

Toner για samsung m2070w


Skiaxtros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια..Αγορασα πριν ενα μηνα ενα πολυμηχανημα laserjet samsung m2070w κ μου τελειωσε το μελανι.Θελω ν αγορασω toner οχι το γνησιο αλλα να ναι συμβατο(οχι ξαναγεμισμενα κ τετοια).Επειδη εχω βρει καποια στο διαδικτυο το ερωτημα μου ειναι παιρνω αυτο που εχει old chip ή αυτο π λεει new chip.....Το μηχανημα ειναι αγορασμενο Σεπτεμβρη του 20' και οι drivers περαστηκαν Σεπτεμβρη προφανως..Ομως η εφαρμογη που εχω κατεβασει στο κινητο για το πολυμηχανημα λεει:firmware version JAN 12 2018...Ποιο απο τα 2 ειναι συμβατο??Ευχαριστω κ συγγνωμη αν κουρασα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 2070 οπως και τα 2026 ειχαν θεμα με το chip της μεγαλης ποσοτητας (D111L) και δεν το αναγνωριζαν, εβλεπαν μονο το μικρο (D111S).

Αν θες να παρεις το μεγαλο, παρε το new chip, που εχει λυσει αυτο το bug, αν και εχουν εμφανιστει και new chip συμβατα που δεν αναγνωριζονται.

Το πιο ασφαλες σιγουρα ειναι να παρεις το μικρο (D111S) ειτε με παλιο ειτε με νεο τσιπ και θα το αναγνωρισει.

Αν θες οπωσδηποτε να παρεις το μεγαλο, παρε το new chip, αλλα στο καταστημα να γινει σαφες οτι θα μπορεις να το επιστρεψεις/αλλαξεις αν δεν το βλεπει η μηχανη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...