Προς το περιεχόμενο

sony dsc r1


Runner25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.dpreview.com/articles/5440751166/throwback-thursday-sony-cyber-shot-dsc-r1

θελω να κανω 2 ερωτησεις για την παραπανω μηχανη

1. ειναι καλη σαν φωτογραφικη μηχανη?
2. ποσο καλη ειναι σημερα αυτη η μηχανη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την μηχανη την κανει καλη ο φωτογραφος κι οχι το αντιθετο

10.3 mp αισθητηρας ικανοποιητικος ειναι ,εγω αν κι εχω καλυτερες δουλευω μια polaroid με 4.5 mp αισθητηρα που μου εχει χαρισει μερικες πολυ ομορφες φωτογραφιες

Την εχεις αυτη την μηχανη ή σκεφτεσαι να την παρεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, czarjuly said:

Την μηχανη την κανει καλη ο φωτογραφος κι οχι το αντιθετο

10.3 mp αισθητηρας ικανοποιητικος ειναι ,εγω αν κι εχω καλυτερες δουλευω μια polaroid με 4.5 mp αισθητηρα που μου εχει χαρισει μερικες πολυ ομορφες φωτογραφιες

Την εχεις αυτη την μηχανη ή σκεφτεσαι να την παρεις;

την εχω , την αγορασα το 05 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Runner25 είπε

την εχω , την αγορασα το 05 

μια χαρα ,κοιτα να την ευχαριστηθεις,αν σε παιρνει οικονομικα μπορεις να πας σε καποια καινουργια με πιο εξελιγμενο αισθητηρα διαφορετικα μεινε με αυτη και πιες της το αιμα😃

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Runner25 είπε

την εχω , την αγορασα το 05 

     Αν μεταφερομασταν με κάποιον τρόπο στο 2005 , όπου παρουσιάστηκε η συγκεκριμένη πόσο καλή θα φάνταζε ?

    Αν παρασυρθείτε από το μεταμοντέρνο φαινόμενο του κυνηγητού της τεχνολογίας , όχι δεν είναι καθόλου καλή . Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση είναι τόσο καλή όσο μπορείτε να αξιοποιήσετε τα χαρακτηριστικά της .

   Συμμετέχω πάντα στο group του Flickr , το σχετικό με την Olympus e - 420 , συν κάποια άλλα , αρχαιολογικά κατ' άλλους . 

  Τα ράσα δεν κάνουν τον Παπά !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τις καλύτερες μου φωτογραφίες τις έχω βγάλει με την 6mp Minolta D7,σε 1080p οθόνη το αποτέλεσμα είναι εξαιρετικο.

Αν ισχύουν αυτά που γράφει στο dpreview,που συνήθως ισχύουν :-) είναι ικανή η φωτογραφική μηχανή που έχεις στα χέρια σου.

Αυτό που ίσως σε κρατήσει πίσω είναι το Viewfinder ,η οθόνη της και ο εαυτός σου :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη μηχανή την έχει ένας μπάρμπας μου. Τη χρησιμοποίησα και ο ίδιος κάμποσο. Από απόψεως ποιότητας εικόνας είναι μια χαρά ακόμα και για τα σημερινά δεδομένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...