Προς το περιεχόμενο

Κάτι δέν πάει καλά.Εκτυπωτης ΗΡ deskjet ink advantage 4615


Fuel7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους
Εχω τον εκτυπωτή ΗΡ deskjet ink advantage 4615.
Προσφατα ,έκανα  αναβάθμιση  σε W10 οποτε αναγκάστηκα  να βάλω ολα  τα προγράμματα και  τους  οδηγους απο οσες  συσκευές δεν  αναγνωριζονταν  απο  τον υπολογιστη.Ο Εκτυπωτης ήταν ένας απο  αυτους.
Εβαλα  προγραμμα  και  οδηγο οπως τα δινει  η ΗΡ και ολα  καλα  εως εκει .
Χρειάστηκε  να  σκάναρω,σκάναρα απροβλημάτιστα.Χρειαστηκε να στειλω  και  να  πάρω φαξ,επισεις  απροβλημάτιστα.Πάω να  εκτυπώσω....Προβλημα!!!Οταν πάω να  εκτυπώσω απο αρχειο Word ή Office ,εκτυπώνει κάτι  σαν  ένα  αχνο περιγραμμα και  φτύνει  την  σελιδα.Εαν  αυτο που  έχω να  εκτυπωσω,ειναι  pdf,ή πρέπει το  μετατρέψω σε pdf,τοτε ο  εκτυπωτής εκτυπώνει  απροβλημάτιστα
και  χωρις κανενα  προβλημα.
προσπαθησα να  το  ψαξω αυτο  αλλα  δεν  βρηκα  καποια  ακρη.υπαρχει καποιος  που  να  εχει κάποια  ιδέα τι  μπορει  να  κάνω  λάθος;ή να  εχω  ξεχάσει  να κοιταξω ώστε να  εκτυπώνει  κάθε  τυπο  αρχειου;

Ευχαριστώ πολυ προκαταβολικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Fuel7 είπε

Προσφατα ,έκανα  αναβάθμιση  σε W10

Από προηγούμενη έκδοση ή format και εγκατάσταση με διαγραφή του παλιού συστήματος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω... Εγκαταστήσατε τους drivers από το δισκάκι του ή τους κατεβάσατε από την ιστοσελίδα; Π.χ. εμένα είναι ο HP Officejet 6500A E710a, λίγο να μη προσέξω και κατέβασα για τον HP Officejet 6500A E710n. Ναι μεν λειτουργούσε, αλλά έκανε διάφορα νούμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

      Εγκατέστησε το πολυμηχάνημα ακολουθώντας τις οδηγίες από εδώ.

      Λογισμικό και προγράμματα οδήγησης από εδώ.

      Έχουμε το ίδιο πολυμηχάνημα και λειτουργεί στην τελευταία έκδοση windows 10 (2004) μία χαρά, χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...