Προς το περιεχόμενο

Γεωπονια - χρειαζομαι βοηθεια


Airamgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα 

Φετος εδινα πανελλήνιες και περασα γεωπονια φυτικής παραγωγής και αγροτικού περιβάλλοντος στον Βολο ωστόσο επιθυμούσα να πιασω το απθ που εχει 5 κατευθύνσεις ώστε να διαλέξω εγω οποία θελω,βεβαια ουτε η γεωπονια του απθ ηταν πρωτη μου επιλογη.Γενικα εχω ξενερώσει λιγο διοτι ειναι μονο φυτικής παραγωγής και εγω δεν ειμαι σιγουρη ακομα με τι θελω να ασχοληθώ. Παντα ηθελα να ασχοληθώ με την ερευνα και οι δυο πρωτες επιλογές μου ηταν βιοχημειασ-βιοτεχνολογίας και βιολογικών εφαρμογών και τεχνολογιών.Βρίσκομαι σε μεγαλο δίλημμα, να παω στην σχολη μπας και μ αρεσει στην πορεια γιατι απο την αρχη την πηρα με κακο ματι ή να ξαναδωσω μηπως πιάσω τα αλλα δυο καθως ειναι πολλα τα μόρια και δεν ξερω αν καταφέρω να τα πιάσω ουτε την 2η φορα και αν δεν τα πιάσω πιστευω της γεωπονίας το απθ θα το καταφερω.Απλα θελω την γνωμη καποιου που ισως να γνωριζει κατι για την σχολη στον Βολο και γενικα αν εχει νοημα αν ξαναδωσω να παω παλι γεωπονια απθ ομως διαφορετική κατεύθυνση απο αυτην της φυτικής παραγωγής και αν θα εχω επαγγελματική αποκατάσταση μεσω των αλλων κατευθύνσεων (μεχρι στιγμης σκεφτομαι την τεχνολογία τροφίμων) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...