Προς το περιεχόμενο

ljlj


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, greekfragma είπε

πόσα σου έχει τάξει η θεία άμα της βρεις τρόπο;

να πάρουμε και μεις κάνα ποσοστό.....

Nba Playoffs What GIF by ESPN

ΤΙΠΟΤΑ φιλε μου. Απλα εχασε τον αντρα της πριν 2 χρονια και δεν επαιρνε συνταξη εκεινος και σπουδαζει 2 παιδια στο 3ο ετος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nikos the quick είπε

ΤΙΠΟΤΑ φιλε μου. Απλα εχασε τον αντρα της πριν 2 χρονια και δεν επαιρνε συνταξη εκεινος και σπουδαζει 2 παιδια στο 3ο ετος

 

ώρα να δουλέψουν τα ενηλικιωμένα πλέον τέκνα παράλληλα με τις σπουδές του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, greekfragma είπε

ώρα να δουλέψουν τα ενηλικιωμένα πλέον τέκνα παράλληλα με τις σπουδές του.

Δουλεύουν ήδη για να μοιράζονται τα έξοδα. Απλά ο θείος μου άφησε κάτι χρέη πίσω του. Τέλος πάντων... ολα καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ας απαντήσω και λιγο σοβαρά.

αυτό που ρωτάς ούτε σωστό είναι αλλά και μπορεί να φέρει τη θεία και τα σπουδαγμένα νιάτα σε χειρότερη μοίρα από μερικά χρέη του θείου.

ώρα να καθίσει στο τραπέζι που άφησε ο θείος και να βάλει κάτω τα οικονομικά δεδομένα ως τη σύνταξη δίχως να υπολογίζει αποζημίωση.

και όπως έγραψε και ο φίλος από πάνω.

Να γλιτώσετε τη φαμίλια από μερικά χρέη και να βγάλετε με το ζόρι από τη τσέπη του εργοδότη της θείας ένα σοβαρό ποσό που μπορεί να λείψει στα δικά του σπουδαγμένα νιάτα....

και γ2μω τη λογική. keep walking

Επεξ/σία από greekfragma
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Aekkosto είπε

Άρα σκεφτήκατε να πιάσετε κορόιδο μια επιχείρηση επειδή τα έχει ανάγκη η Θεία. 

2020 Άγουστος 29 του μήνα. 

Έφυγα φίλε. Καλή δύναμη.  

Τι δουλεια εχει αυτο φιλε μου. Θα παρει που θα παρει συνταξη η γυναικα και εχει προσφερει αρκετα σε αυτη την επιχειρηση. Εχει δωσει και τη ζωη της. Ειναι αδικια να μη δει τους κοποους της να ανταμοιβονται. Δεν το καταλαβαινω αυτο που λες. Καλη συνεχεια να εχεις

1 λεπτό πριν, greekfragma είπε

ας απαντήσω και λιγο σοβαρά.

αυτό που ρωτάς ούτε σωστό είναι αλλά και μπορεί να φέρει τη θεία και τα σπουδαγμένα νιάτα σε χειρότερη μοίρα από μερικά χρέη του θείου.

ώρα να καθίσει στο τραπέζι που άφησε ο θείος και να βάλει κάτω τα οικονομικά δεδομένα ως τη σύνταξη δίχως να υπολογίζει αποζημίωση.

Δεκτό έχεις δίκιο. Σεβαστό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, nikos the quick είπε

Τι δουλεια εχει αυτο φιλε μου. Θα παρει που θα παρει συνταξη η γυναικα και εχει προσφερει αρκετα σε αυτη την επιχειρηση. Εχει δωσει και τη ζωη της. Ειναι αδικια να μη δει τους κοποους της να ανταμοιβονται. Δεν το καταλαβαινω αυτο που λες. Καλη συνεχεια να εχεις

Λοιπόν επειδή θέλω να σε βοηθήσω να καταλάβεις αλλά θα είναι και η τελευταία προσπάθεια που θα κάνω. 

Οι κόποι της όπως λες τόσα χρόνια ανταμοίβονταν. (Μισθός, δώρα, άδειες, βεβαιότητα που παρείχε ένας καλός εργοδότης που είχε μια υπάλληλο 27 χρόνια)

 Αυτό που ζητάς είναι να βρείτε ένα τρόπο να εξωθήσετε έναν εργοδότη να απολύσει την Θεία ώστε να πάρει μια αποζημίωση. 

Το μυστικό είναι στα Bold.

Σου εύχομαι καλή συνέχεια και ελπίζω αν είσαι νέος άνθρωπος να δεις την ζωή λίγο αλλιώς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Aekkosto είπε

Λοιπόν επειδή θέλω να σε βοηθήσω να καταλάβεις αλλά θα είναι και η τελευταία προσπάθεια που θα κάνω. 

Οι κόποι της όπως λες τόσα χρόνια ανταμοίβονταν. (Μισθός, δώρα, άδειες, βεβαιότητα που παρείχε ένας καλός εργοδότης που είχε μια υπάλληλο 27 χρόνια)

 Αυτό που ζητάς είναι να βρείτε ένα τρόπο να εξωθήσετε έναν εργοδότη να απολύσει την Θεία ώστε να πάρει μια αποζημίωση. 

Το μυστικό είναι στα Bold.

Σου εύχομαι καλή συνέχεια και ελπίζω αν είσαι νέος άνθρωπος να δεις την ζωή λίγο αλλιώς. 

Έχεις ΄δικιο και προσωπικά ζητάω συγνώμη για το ποστ. Θα το κατεβάσω. Έχετε δίκιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έσβησες το ποστ από τα σχόλια κατάλαβα οτι παίζουν χρέη. Η μόνη περίπτωση να γίνει αυτό με την αποζημίωση είναι σε συννενόηση με τον εργοδότη δηλαδή μόνος του να την απολύσει και να δώσει αποζημίωση  (αν δουλεύει πολλά χρόνια δεν θα δώσει, είναι πολυ μεγάλο το ποσό  και αν δε μιλάμε για κάποια μεγάλη εταιρεία δε θα τα έχει για να τα δώσει). Νομίζω καλύτερα θα ήταν επειδή έχουν τόσα χρόνια συνεργασία να της δώσει ένα μπονους για τ δουλειά της, στο βαθμό που μπορεί φυσικά, ώστε να ρυθμίσει τα χρέη του άντρα της. είναι πιο εντιμο λοιπον να ζητήσει ενα μπονους παρά να φερθεί πονηρά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...