Προς το περιεχόμενο

Σχολη Εμπορικου Ναυτικου στη Βουλγαρια(Βαρνα)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι ΑΕΝ είναι από τις πιο αξιοπρεπείς σχολές ΕΝ αλλά μόνο με χαρτί της σχολής δεν κάνεις τίποτα, μεταπτυχιακό σκέφτεται να τελειώσεις; Άμα τα καταφέρεις τους μιλάμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 hours ago, mp123 said:

Ότι σεμινάρια και να κανει κανείς Αμα είναι ντουβάρι , ντουβάρι θα παραμείνει.Τι σεμινάρια συζητάμε τωρα. Αμα έχει θέληση να μάθει θα μάθει. Ολα τα manual είναι στο πλοίο.διαβαζεις και κανείς την δουλειά σου. Είναι απλό. Δεν περιμενα να πάω κεσεν να μάθω δεύτερος και πρώτος ούτε κανείς από όλους εμάς .
Ποτέ μου δεν κάνω διακρίσεις. Όλοι για εμένα το ίδιο είναι. Όλοι. 

Λογική ότι να ναι και είσαι και συνάδελφος, σύγχρονος με την καμία πάντως. Να καταργήσουμε την εκπαίδευση και να γίνουμε όλοι επιστήμονες με τα manual. Όλα μα όλα ξεκινούν από την εκπαίδευση και τα σχολεία, τα πανεπιστήμια, Ακαδημίες, κλπ. Αλλά τι να πούμε για την εκπαίδευση στην Ελλάδα και δη ναυτική, όταν βλέπεις κάτι βαριεστημένες φάτσες, ξεχασμένους ναυτικούς από τη δεκαετία του 60 που περνούν τους κύκλους με 30 εμβόλιμες και τα θέματα από τα διπλανά φωτοτυπάδικα. Τι να λέμε για τα σεμινάρια λέει; Τι άλλο θ' ακούσω; 😂 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Makis38 είπε

Λογική ότι να ναι και είσαι και συνάδελφος, σύγχρονος με την καμία πάντως. Να καταργήσουμε την εκπαίδευση και να γίνουμε όλοι επιστήμονες με τα manual. Όλα μα όλα ξεκινούν από την εκπαίδευση και τα σχολεία, τα πανεπιστήμια, Ακαδημίες, κλπ. Αλλά τι να πούμε για την εκπαίδευση στην Ελλάδα και δη ναυτική, όταν βλέπεις κάτι βαριεστημένες φάτσες, ξεχασμένους ναυτικούς από τη δεκαετία του 60 που περνούν τους κύκλους με 30 εμβόλιμες και τα θέματα από τα διπλανά φωτοτυπάδικα. Τι να λέμε για τα σεμινάρια λέει; Τι άλλο θ' ακούσω; 😂 

Διάβασε καλά τι είπα . Δεν τα διάβασες.Δεν είπα να καταργήσουμε την εκπαίδευση. Ούτε τα σεμινάρια.  Ολα ξεκινάνε από την θέληση του καθενός.Κατι το οποίο σήμερα τα νέα παιδιά δεν το κάνουν στο 90%. 
47 είμαι. Δεν είμαι αυτό που νομίζεις.Ουτε κατά διάνοια μην σου περναει από το μυαλό.Ολα τα σχολεία συν κεσεν τα πέρασα με την μια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...