Προς το περιεχόμενο

Πολυμηχάνημα για γραφείο


kotamavri

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους!

Ψάχνω για πολυμηχάνημα (Εκτύπωση, Αντιγραφή, Σάρωση & Fax) για καθημερινή χρήση σε επαγγελματικό γραφείο. Με ενδιαφερει ασπρομαυρη εκτυπωση περίπου 800 σελίδων/εβδομάδα, με ασύρματη συνδεσιμότητα και μαζικό σκανάρισμα.

Μέχρι τώρα χρησιμοποιούσα το laserjet pro mfp m225dw και ήμουν ικανοποιημένη αλλά τα φτυσε. Έχετε κάποια πρόταση?

 

Σας ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, θες οπωσδηποτε καινουριο ή βολευεσαι και με μεταχειρισμενο; Εχω διαθεσιμο μεταχειρισμενο / ανακατασκευασμενο σε αριστη κατασταση με αυτες τις προδιαγραφες, μονο που δε συνδεεται ασυρματα, συνδεεται με usb ή μεσω δικτυου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, lector είπε

Καλησπερα, θες οπωσδηποτε καινουριο ή βολευεσαι και με μεταχειρισμενο; Εχω διαθεσιμο μεταχειρισμενο / ανακατασκευασμενο σε αριστη κατασταση με αυτες τις προδιαγραφες, μονο που δε συνδεεται ασυρματα, συνδεεται με usb ή μεσω δικτυου.

Για ποιο μηχανημα προκειται;
Εχεις ενα μηχανημα ή γενικα πουλας μηχανηματα ανακατασκευασμενα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, John31 είπε

Για ποιο μηχανημα προκειται;
Εχεις ενα μηχανημα ή γενικα πουλας μηχανηματα ανακατασκευασμενα;

HP M2727. Εχω καποια μηχανηματα ανακατασκευασμενα για πωληση ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/8/2020 στις 2:56 ΜΜ, kotamavri είπε

Καλησπέρα σε όλους!

Ψάχνω για πολυμηχάνημα (Εκτύπωση, Αντιγραφή, Σάρωση & Fax) για καθημερινή χρήση σε επαγγελματικό γραφείο. Με ενδιαφερει ασπρομαυρη εκτυπωση περίπου 800 σελίδων/εβδομάδα, με ασύρματη συνδεσιμότητα και μαζικό σκανάρισμα.

Μέχρι τώρα χρησιμοποιούσα το laserjet pro mfp m225dw και ήμουν ικανοποιημένη αλλά τα φτυσε. Έχετε κάποια πρόταση?

Σας ευχαριστώ πολύ!

καλησπέρα στο δικό μου μαγαζί χρησιμοποιώ  epson eco tank λόγο ότι θέλω όγκο εκτυπώσεων κάτι σαν αυτό https://www.skroutz.gr/s/19398642/Epson-EcoTank-M3170.html

το μελάνι του σε γνήσιο κάνει γύρο στα 6-7 ευρώ  και μου βγάζει 2000-3000 σελίδες .  είναι λίγο ποιο αργός από άλλους εκτυπωτές σε γενικές γραμμές. γενικα αν σε νοιαζει η οικονομία κοίτα  κάτι σε ecotank 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, kotamavri είπε

Ψάχνω για πολυμηχάνημα (Εκτύπωση, Αντιγραφή, Σάρωση & Fax) για καθημερινή χρήση σε επαγγελματικό γραφείο. Με ενδιαφερει ασπρομαυρη εκτυπωση περίπου 800 σελίδων/εβδομάδα, με ασύρματη συνδεσιμότητα και μαζικό σκανάρισμα.

Ασχολουμαι με πωλησεις αναλωσιμων. Αν σε ενδιαφερει τηλεφωνησε μου να σου προτεινω ποιο πολυμηχανημα να αγορασεις (αποφευγω να προτεινω απο το forum εδω). Αναλωσιμα δεν εισαι υποχρεωμενος να αγοραζεις απο εμενα.

7 ώρες πριν, lector είπε

HP M2727. Εχω καποια μηχανηματα ανακατασκευασμενα για πωληση ναι.

Ποσο το δινεις το Μ2727; Δεν ενδιαφερομαι αμεσα, απλα να το εχω υποψη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...