Προς το περιεχόμενο

προκυρηξη ΕΠΟΠ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ακουγεται τον τελευταιο καιρο εντονα για προκυρηξη εποπ,εσας θα σας ενδιεφερε κατι τετοιο?

https://www.kranosgr.com/έρχονται-προσλήψεις-6-000-εποπ-το-2021-αύξηση/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα δεν είναι τόσο ο θεσμός του ΕΠΟΠ όσο η ποιότητα αυτών που παίρνουν, φυσικά λόγω των βυσμάτων που πέφτουν. Απο τους ΕΠΟΠ που γνώρισα στον στρατό ένα 50% ήταν μια χαρά για την δουλειά τους, το υπόλοιπο δεν έκαναν ούτε για να πουλάνε καρπούζια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lary7 είπε

Το πρόβλημα δεν είναι τόσο ο θεσμός του ΕΠΟΠ όσο η ποιότητα αυτών που παίρνουν, φυσικά λόγω των βυσμάτων που πέφτουν. Απο τους ΕΠΟΠ που γνώρισα στον στρατό ένα 50% ήταν μια χαρά για την δουλειά τους, το υπόλοιπο δεν έκαναν ούτε για να πουλάνε καρπούζια.

τι να κανεις αυτα θα υπαρχουν στην ελλαδα,δεν προκειται να αλλαξει κατι

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lary7 είπε

φυσικά λόγω των βυσμάτων που πέφτουν.

Αν και είμαι αρκετά μεγάλος για να με πάρουν και δε με ενδιαφέρει άλλωστε, απλά θα ήθελα να ξέρω σε ποιο σημείο ακριβώς πέφτει το βύσμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, supermanbee είπε

Αν και είμαι αρκετά μεγάλος για να με πάρουν και δε με ενδιαφέρει άλλωστε, απλά θα ήθελα να ξέρω σε ποιο σημείο ακριβώς πέφτει το βύσμα

Σίγουρα άμα ακούσεις την λέξη "συνέντευξη" στην προκήρυξη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, supermanbee είπε

Αν και είμαι αρκετά μεγάλος για να με πάρουν και δε με ενδιαφέρει άλλωστε, απλά θα ήθελα να ξέρω σε ποιο σημείο ακριβώς πέφτει το βύσμα

συνεντευξη, ψυχομετρικά τεστ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ακόμα η συνέντευξη? Νόμιζα μόνο με τα μόρια περνάς

Στα ψυχομετρικά τι θα γίνει ακριβώς? θα τους βγάζει όλους τρελούς και προβληματικούς μέχρι να κόψει τόσους όσους χρειάζεται για να μπει ο εκλεκτός? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα ψυχομετρικά δεν το ρισκάρουν γιατί αυτός που θα περάσει θα πάρει όπλο. Απλά αμα δίνει η συνεντευξη μόρια πχ 40% λογικό είναι να πέσει τηλέφωνο απο γραφείο και κάποιοι να πουν μια καλήμερα και να πάρουν όλα τα μόρια ενώ άλλοι που είναι σωστοί να πάρουν το 50%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, lary7 είπε

Στα ψυχομετρικά δεν το ρισκάρουν γιατί αυτός που θα περάσει θα πάρει όπλο. Απλά αμα δίνει η συνεντευξη μόρια πχ 40% λογικό είναι να πέσει τηλέφωνο απο γραφείο και κάποιοι να πουν μια καλήμερα και να πάρουν όλα τα μόρια ενώ άλλοι που είναι σωστοί να πάρουν το 50%.

δε ρισκάρουν φυσικά να περάσουν ατομα που δεν πρέπει να περάσουν αλλά μπορουν να κοψουν κι αλλους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...