Προς το περιεχόμενο

Η LG Display προμηθεύει με 20 εκατομμύρια OLED πάνελ την Apple για το iPhone 12 των 6.1’’


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, billdanos είπε

Μην τη μπερδεύεις με τη xiaomi! 😛 

Ειχα lg g6 και τωρα xiaomi mi8

Το mi8 απο τη μια ειναι γρηγορότερο με καλύτερη κάμερα.

Απο την αλλη δεν ειναι τοσο καλοδουλεμενο το UI του.

Φαίνεται η διαφορα σε μικροπραγματα.

3 ώρες πριν, Antilogos1975 είπε

Τι είναι η Huawei?

Savage

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Super Moderators
11 minutes ago, Yeroplatanos said:

Ειχα lg g6 και τωρα xiaomi mi8

Το mi8 απο τη μια ειναι γρηγορότερο με καλύτερη κάμερα.

Απο την αλλη δεν ειναι τοσο καλοδουλεμενο το UI του.

Φαίνεται η διαφορα σε μικροπραγματα.

Savage

Δεν αναφέρθηκα στις επιδόσεις αλλά στις οθόνες. Xiaomi με oled αν δεις μετά από κανα χρόνο, τα σημάδια από burn in είναι πιο έντονα από κάθε άλλο κατασκευαστή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, billdanos είπε

Δεν αναφέρθηκα στις επιδόσεις αλλά στις οθόνες. Xiaomi με oled αν δεις μετά από κανα χρόνο, τα σημάδια από burn in είναι πιο έντονα από κάθε άλλο κατασκευαστή. 

Εγω προσωπικά 2 φορές εχω δει burn in.

Στο lg g5 που ειχα και μετα απο 2 εβδομάδες ηταν στις μπαρες οσο οιο εμφανες γινόταν και δεν ήταν τυχαίο γτ το χε και το g5 ενος φίλου.

Και φουλ burn in σε καποιο huawei mate πριν κανενα χρονο στον Κωτσόβολο.Αλλα νταξει εκεί εξηγείται γτ παιζει στατική εικονα 24/7

Επεξ/σία από Yeroplatanos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Marios st είπε

Ο επεξεργαστής της apple κατασκευάζεται εν μέρη απ'την Samsung και εν μέρη από την TSMC ανάλογα τη ζήτηση 

Κατασκευαζεται αλλα δεν σχεδιάζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Antilogos1975 είπε

Ναι, ωραίο αυτό που έγραψες.

αλλα έγραψες κάπου χώρα προευλεσης της Huawei, 

μπορεί να μην το είδα...

Δεν θα το δεις γιατί δεν έχει καμία σημασία. Όπως είπα ήδη αυτό το νήμα δεν έχει πλάκα. Πότε θα βγει νέο με τις τιμές που διέρρευσαν; Έχω καλαμπόκι για ποπ κορν. 

Επεξ/σία από kifinas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
5 ώρες πριν, hellghan είπε

ο τύπος είναι τρολ. μην δίνεις σημασία

α, γιναμε και τρολια τωρα...😅

στο χωριο μου τα λεγαμε ...<<μας τρελανανε στην φαπα και την κανουμε με ελαφρα ...

ακου τρολ ....🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Marios st είπε

Ο επεξεργαστής της apple κατασκευάζεται εν μέρη απ'την Samsung και εν μέρη από την TSMC ανάλογα τη ζήτηση 

και αν θυμώμαστε τότε με το 6 - 6s ένας απο τους 2 έδινε καλύτερη αυτονομία, νομίζω της samsung δεν είχε τόσο καλή αυτονομία.

Επεξ/σία από nosstrom
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, kifinas είπε

Δεν θα το δεις γιατί δεν έχει καμία σημασία. Όπως είπα ήδη αυτό το νήμα δεν έχει πλάκα. Πότε θα βγει νέο με τις τιμές που διέρρευσαν; Έχω καλαμπόκι για ποπ κορν. 

απαντηστε κανενας εδω που ξερει για τις τιμες  ....

εχει καουρα ο τυπος....😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
21 λεπτά πριν, Antilogos1975 είπε

απαντηστε κανενας εδω που ξερει για τις τιμες  ....

εχει καουρα ο τυπος....😅

Έχει πλάκα που κάποιοι ξημεροβραδιάζονται περιμένωντας νέα της apple να μπουν να πετάξουν 1-2 αρλούμπες και να αποδείξουν, σε όποιον ξέρει τα στοιχειώδη, ότι είναι άσχετοι οι ίδιοι..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, Antilogos1975 είπε

απαντηστε κανενας εδω που ξερει για τις τιμες  ....

εχει καουρα ο τυπος....😅

Ποπ κορν έχω, όχι καούρα. Είμαι καλό παιδί όμως, θα περιμένω το αντίστοιχο νήμα. 

Ο χρήστης δεν ενδιαφέρεται στο ελάχιστο αν η οθόνη θα είναι από τον χ ή τον ψ κατασκευαστή. Ενδιαφέρεται όμως σίγουρα για την τιμή, ειδικά μετά την μείωση των προϊόντων στο πακέτο (φορτιστή, ακουστικά).

Επεξ/σία από kifinas
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
8 λεπτά πριν, kifinas είπε

Ποπ κορν έχω, όχι καούρα. Είμαι καλό παιδί όμως, θα περιμένω το αντίστοιχο νήμα. 

Ο χρήστης δεν ενδιαφέρεται στο ελάχιστο αν η οθόνη θα είναι από τον χ ή τον ψ κατασκευαστή. Ενδιαφέρεται όμως σίγουρα για την τιμή, ειδικά μετά την μείωση των προϊόντων στο πακέτο (φορτιστή, ακουστικά).

α, απο τιμες δεν ξερω...ειλικρινα. περιμενε μηπως και μπορει κανενας να σε βοηθησει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
9 λεπτά πριν, kifinas είπε

Ποπ κορν έχω, όχι καούρα. Είμαι καλό παιδί όμως, θα περιμένω το αντίστοιχο νήμα. 

Ο χρήστης δεν ενδιαφέρεται στο ελάχιστο αν η οθόνη θα είναι από τον χ ή τον ψ κατασκευαστή. Ενδιαφέρεται όμως σίγουρα για την τιμή, ειδικά μετά την μείωση των προϊόντων στο πακέτο (φορτιστή, ακουστικά).

Άραγε θα δούμε αντίστοιχα σχόλια από εσένα και στις υπόλοιπες ναυαρχίδες από άλλους κατασκευαστές για τις τιμές τους?? Επίσης όταν δεν θα σου βγει ούτε εκείνο το χαρτί, είναι βέβαιο ότι μια χαρά θα επανέλθεις στο θέμα κατασκευαστή που επέλεξε η apple και σε μερικά ακόμη που θα βρεις έτσι για να έχει νόημα η ζωή σου! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, ektorme είπε

Άραγε θα δούμε αντίστοιχα σχόλια από εσένα και στις υπόλοιπες ναυαρχίδες από άλλους κατασκευαστές για τις τιμές τους?? Επίσης όταν δεν θα σου βγει ούτε εκείνο το χαρτί, είναι βέβαιο ότι μια χαρά θα επανέλθεις στο θέμα κατασκευαστή που επέλεξε η apple και σε μερικά ακόμη που θα βρεις έτσι για να έχει νόημα η ζωή σου! 

Δεν με νοιάζουν οι υπόλοιπες ναυαρχίδες. Αγοράζω αποκλειστικά προϊόντα Apple όποτε ασχολούμαι μόνο με αυτήν. Αν ποτέ βγει τρίτη πλατφόρμα που να μην ανήκει στην μισητή Google θα σκεφτώ να εγκαταλείψω το μήλο. 
Για τα χαζά στο τέλος απλά δεν θα απαντήσω.

Επεξ/σία από kifinas
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...