Προς το περιεχόμενο

Εκτυπωτης HP Deskjet Ink Advantage 3835


vounisios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα φιλοι μου...εχω αγορασει αυτον τον εκτυπωτη το Φθινοπωρο...μια χαρα δουλευε. Εδω & λιγο καιρο ομως το εγχρωμο μελανι δεν εκτυπωνει παρ οτι ειναι καινουργια, δηλαδη τα αγοραζω αρχικα & μετα τα γεμιζω σε καταστημα στη γειτονια μου.και στην αρχη & μετα δεν εκτυπωνει εγχρωμα. μονο το μαυρο δουλευει, το ασπρομαυρο δηλαδη. Τις ρυθμισεις δεν τις πειραζω ποτε...Τι να φταιει αραγε ? τη βοηθεια σας θα ηθελα.γεια σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, vounisios είπε

Καλημερα φιλοι μου...εχω αγορασει αυτον τον εκτυπωτη το Φθινοπωρο...μια χαρα δουλευε. Εδω & λιγο καιρο ομως το εγχρωμο μελανι δεν εκτυπωνει παρ οτι ειναι καινουργια, δηλαδη τα αγοραζω αρχικα & μετα τα γεμιζω σε καταστημα στη γειτονια μου.και στην αρχη & μετα δεν εκτυπωνει εγχρωμα. μονο το μαυρο δουλευει, το ασπρομαυρο δηλαδη. Τις ρυθμισεις δεν τις πειραζω ποτε...Τι να φταιει αραγε ? τη βοηθεια σας θα ηθελα.γεια σας.

Λίγο μας μπέρδεψες.Δεν εκτυπώνει ούτε καινούργιο ούτε γεμισμένο από το κατάστημα της γειτονιάς;;;

Εάν καινούργιο εκτυπώνει και γεμισμένο όχι τότε κάτι κάνεις λάθος η εσύ ή από το κατάστημα της γειτονιάς.Να ρωτήσω κάτι;;; Μετά το γέμισμα όταν το βάλεις μήπως αναβοσβήνει κάποιο από τα δύο φωτάκια κάτω κάτω στον εκτυπωτή;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.ναι...ειτε εντελως καινουργιο βαλω[αγορα αυθεντικου], ειτε ξαναγεμισμενο, η εκτυπωση καποιας σελιδας-οποισδηποτε που εχει & εγχρωμο-βγαινει μονο ασπρομαυρο....Εριξα μια ματια στις ιδιοτητες μηπως βρω κατι που να λεει για επιλογη μαυρου ή εγχρωμου αλλα δεν μπορω να βρω που ειναι, μηπως εκει ειναι το προβλημα...Αν γνωριζει καποιος ας με βοηθησει.σας ευχαριστω.

Υ.Γ Φωτακια δεν βλεπω να αναμοσβηνουν ουτε καποιο μνμ λαθους μου βγαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο εκτυπωτής τι λέει για τις στάθμες του μελανιού;

Αν τα βλέπει όλα γεμάτα τότε ή από το μενού του εκτυπωτή ή αι τα setings του υπολογιστεί έχεις βάλει να τυπώνει ασπρόμαυρα.

Ακόμα και η εφαρμογή μπορεί να εχει τέτοιο setting. 

Δοκίμασε να τυπώσεις από άλλο pc ή από το τηλέφωνο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δυσκολα μου βαζετε...σταθμες μελανιου δεν ξερω που ειναι...απο τις settings δεν βλεπω τιποτα....σαμπως & τις κατεχω σ αυτο το μηχανημα ?  αλλος υπολογιστης δεν ειναι στο σπιτι για να δοκιμασω....

Υ.Γ  Εν τω μεταξυ βλεπω οτι εχει χαθει τωρα & το εικονιδιο στα Devices & Printers...και μου λεει οταν παω να εκτυπωσω, οτι δεν βρισκει εκτυπωτη...εδεσε το γλυκο τωρα...& να πω οτι εκανα απεγκατασταση ? φυσικα οχι.

Επεξ/σία από vounisios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, vounisios είπε

Καλημερα.ναι...ειτε εντελως καινουργιο βαλω[αγορα αυθεντικου], ειτε ξαναγεμισμενο, η εκτυπωση καποιας σελιδας-οποισδηποτε που εχει & εγχρωμο-βγαινει μονο ασπρομαυρο....Εριξα μια ματια στις ιδιοτητες μηπως βρω κατι που να λεει για επιλογη μαυρου ή εγχρωμου αλλα δεν μπορω να βρω που ειναι, μηπως εκει ειναι το προβλημα...Αν γνωριζει καποιος ας με βοηθησει.σας ευχαριστω.

Υ.Γ Φωτακια δεν βλεπω να αναμοσβηνουν ουτε καποιο μνμ λαθους μου βγαζει.

Εάν βάλεις μία έγχρωμη σελίδα στη θέση του scaner και πατήσεις να βγάλει έγχρωμο αντίγραφο και εκεί ασπρόμαυρο το βγάζει;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...