Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, ΠάρηςΓ είπε

Στο site εχει χαμηλη τιμη δεν εχουν αλλαξει;

σταθερή χρέωση λεει . αρα απο ηρων λενε οτι νανε οπως παντα? η σε ενα μηνα θα αλλαξει και αυτο σε κυμαινόμενο?

image.png.f6d4178eced82b872b7d2cc3a715f6ce.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

11 λεπτά πριν, smovasilis είπε

σταθερή χρέωση λεει . αρα απο ηρων λενε οτι νανε οπως παντα? η σε ενα μηνα θα αλλαξει και αυτο σε κυμαινόμενο?

image.png.f6d4178eced82b872b7d2cc3a715f6ce.png

Στη ΔΕΗ είσαι εσύ, στο on-line?

Αν σε πήραν για promo (ΗΡΩΝ) δεν δίνεις σημασία και καλό θα ήταν να μη σηκώνεις καν το τηλέφωνο σε άγνωστα νούμερα.

Τη δουλειά τους αυτοί, τη δουλειά σου κι εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Doubt είπε

Στη ΔΕΗ είσαι εσύ, στο on-line?

Αν σε πήραν για promo (ΗΡΩΝ) δεν δίνεις σημασία και καλό θα ήταν να μη σηκώνεις καν το τηλέφωνο σε άγνωστα νούμερα.

Τη δουλειά τους αυτοί, τη δουλειά σου κι εσύ.

τωρα πηγα στο online  απο ΗΡΩΝ .

καθε φορα αλλο τηλεφωνο ποσα να μπλοκαροο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και σε εμένα η επιστολή από ΔΕΗ. Με ενημερώνουν για την τροποποίηση των όρων σχετικά με την ανανέωση των σταθερών προγραμμάτων και την αυτόματη μετάβαση στο Open (Beyond). Καλά, μέχρι τέλος Νοεμβρίου που λήγει το Enter ποιος ζει ποιος πεθαίνει; Ποιος ζει, μάλλον, γιατί οι περισσότεροι θα έχουμε ήδη πεθάνει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, kirileman είπε

Ήρθε και σε εμένα η επιστολή από ΔΕΗ. Με ενημερώνουν για την τροποποίηση των όρων σχετικά με την ανανέωση των σταθερών προγραμμάτων και την αυτόματη μετάβαση στο Open (Beyond). Καλά, μέχρι τέλος Νοεμβρίου που λήγει το Enter ποιος ζει ποιος πεθαίνει; Ποιος ζει, μάλλον, γιατί οι περισσότεροι θα έχουμε ήδη πεθάνει.

δηλαδη ? δεν θα υπαρχουν σταθερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, smovasilis είπε

δηλαδη ? δεν θα υπαρχουν σταθερα?

Κοίτα, δεν λέει κάτι τέτοιο η επιστολή. Σου λέει σε ποιο πρόγραμμα θα μεταβείς όταν λήξει το σταθερό σου και με ποιους όρους (χωρίς δέσμευση κλπ). Αυτή τη στιγμή, πάντως, υπάρχουν τα σταθερά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, kirileman είπε

Κοίτα, δεν λέει κάτι τέτοιο η επιστολή. Σου λέει σε ποιο πρόγραμμα θα μεταβείς όταν λήξει το σταθερό σου και με ποιους όρους (χωρίς δέσμευση κλπ). Αυτή τη στιγμή, πάντως, υπάρχουν τα σταθερά.

Οκ λογικο μου ακουγετε , η ΗΡΩΝ μου ειπε οτι θα μου στειλει (πριν κανα 2ωρο ) το ΦΕΚ για την καταργηση τον σταθερων ακομα περιμενω, αν ερθει ποτε θα το ανεβασω.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Τελειώνει και εμενα το συμβολαιο.μ στην ζενιθ τον επομενο μηνα. Δεν έχω καταλήξει τι να βαλω αλλα με τιμες 0.51 νομιζω πρεπει να αλλάξω. Τι μου πρότεινετε να βαλω;

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dimosfc είπε

Καλημέρα,

Τελειώνει και εμενα το συμβολαιο.μ στην ζενιθ τον επομενο μηνα. Δεν έχω καταλήξει τι να βαλω αλλα με τιμες 0.51 νομιζω πρεπει να αλλάξω. Τι μου πρότεινετε να βαλω;

Ευχαριστώ 

ανάλογα τι παιχνίδι θες να παίξεις , εγώ πάω για το long term και επέλεξα ΔΕΗmyhomeonline για να έχω σταθερά την κιλοβατώρα και να μην έχω το αχνός για το τι θα γίνει , πιστεύω ότι όσο κοντεύουμε στις εκλογές η κιλοβατώρα θα χορηγείτε και θα είναι καλύτερες η τιμές από το online της ΔΕΗ αλλά μετα τι γίνετε ? δεν νομίζω το κράτος να έχει λεφτά για πολύ να χορήγει τους λογαριασμούς ( είδα και με το power pass ) . Για το short term κάθεσαι κάνα 3μηνο με κυμαινόμενο (ΔΕΗ μόνο για εμένα ) και μετα βλέπεις αν υπάρχει ακόμα σταθερό αν , αν , αν ....

αυτή είναι η άποψη μου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αυτός ο τιμοκατάλογος την στιγμή που είναι υποτίθεται ΣΤΑΘΕΡΟ πρόγραμμα και γράφει "ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΤΙΜΩΝ ΧΩΡΙΣ ΡΗΤΡΑ ΑΝΑΠΡΟΣΑΡΜΟΓΉΣ" ενδέχεται να αλλάξουν?! Πως γίνεται αυτό??

Εφόσον είναι 12μηνο συμβόλαιο..

49D6948B-00AA-4701-8117-7081290AFC48.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, smovasilis είπε

ανάλογα τι παιχνίδι θες να παίξεις , εγώ πάω για το long term και επέλεξα ΔΕΗmyhomeonline για να έχω σταθερά την κιλοβατώρα και να μην έχω το αχνός για το τι θα γίνει , πιστεύω ότι όσο κοντεύουμε στις εκλογές η κιλοβατώρα θα χορηγείτε και θα είναι καλύτερες η τιμές από το online της ΔΕΗ αλλά μετα τι γίνετε ? δεν νομίζω το κράτος να έχει λεφτά για πολύ να χορήγει τους λογαριασμούς ( είδα και με το power pass ) . Για το short term κάθεσαι κάνα 3μηνο με κυμαινόμενο (ΔΕΗ μόνο για εμένα ) και μετα βλέπεις αν υπάρχει ακόμα σταθερό αν , αν , αν ....

αυτή είναι η άποψη μου .

Οι εκλογες απο του χρονου ομως... θα εχει περασει ο χειμωνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ΠάρηςΓ είπε

Οι εκλογες απο του χρονου ομως... θα εχει περασει ο χειμωνας.

δεν νομιζω να αντεξει το κρατος για μεχρι τον χειμωνα να δεινει λεφτα 300+ σε καθε σπιτι? απιστευτο για μενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, ~Joker~ είπε

Δηλαδή αυτός ο τιμοκατάλογος την στιγμή που είναι υποτίθεται ΣΤΑΘΕΡΟ πρόγραμμα και γράφει "ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΤΙΜΩΝ ΧΩΡΙΣ ΡΗΤΡΑ ΑΝΑΠΡΟΣΑΡΜΟΓΉΣ" ενδέχεται να αλλάξουν?! Πως γίνεται αυτό??

Εφόσον είναι 12μηνο συμβόλαιο..

49D6948B-00AA-4701-8117-7081290AFC48.jpeg

ελα μου ντε, οτι νανε λενε αλλα ειπα να ρωτησω μπας και υπαρχει κατι τετοιο τρελο! αλλα δεν το πιστευω. τωρα με πηραν απο volton και μου λενε 0.05 σταθερο γελαω μπενω στο σιτε και δεν αναφερει πουθενα σταθερη . επισεις image.png.9f39601cde4aad89a29b4564e0cbed7d.png γελαω με ολους του παροχους!

Επεξ/σία από smovasilis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια βοήθεια από ΟΠΟΙΟΝ έχει myhome online.. Ότι διαβάζω εδώ ισχύει? Μπορεί να τροποποιηθεί κάποια τιμή ή να αλλάξει κάτι εφόσον είναι θεωρητικά σταθερό και πόσο μάλλον 12μηνο συμβόλαιο?!

 

82980C2C-0CBD-4BB0-9C92-5A4E327C9E89.jpeg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ~Joker~ είπε

Παιδιά μια βοήθεια από ΟΠΟΙΟΝ έχει myhome online.. Ότι διαβάζω εδώ ισχύει? Μπορεί να τροποποιηθεί κάποια τιμή ή να αλλάξει κάτι εφόσον είναι θεωρητικά σταθερό και πόσο μάλλον 12μηνο συμβόλαιο?!

 

82980C2C-0CBD-4BB0-9C92-5A4E327C9E89.jpeg

Μετά τους 6 μήνες έχουν δικαίωμα να σου αλλάξουν πρόγραμμα, αφού σε προειδοποιήσουν φυσικά. Αλλά δεν είναι απαραίτητο ότι θα σ' αλλάξουν.  

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...