Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, Elannik είπε

Έκανα αίτηση στο home on line από watt και έστειλα τα χαρτιά αλλά δεν ξέρω αν Παρέλαβαν Υπαρχει μήπως κανένα email να τα στείλω; για να είμαι σίγουρος; 

Θεωρητικά σε 2 εργάσιμες θα τα έχουν επεξεργαστεί. Αν έχουν περάσει κάλεσε τους 8009001000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, Giannis Vs είπε

Πως γίνεται αυτό;;

γίνεται επειδή δε διάβασες τα σχόλια της στήλης σχόλια , ούτε τα σχόλια που είναι ενσωματωμένα στα κελιά

αν πάλι δε μπορείς να το κατανοήσεις δες απλά τελικές τιμές

3 λεπτά πριν, Giannis_Io είπε

Την ρώτησα

μη δίνετε σημασία στο τι λέει ο σεκιουριτάς ,προϊστάμενος ,υπεύθυνος καθαρίστρια,  διευθυντής , υπάλληλος ,κεντρικά ,γωνίες ,γραφεία και καναπέδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, korakios είπε

 

ακριβώς στο τι μπερδεύτηκες ?

Στο excel έβαλα να δω μόνο στα σταθερά. Άρα η 4η σελίδα που λέει για σταθερά vs κυμαινόμενα δεν έχει εφαρμογή σ' αυτό που ψάχνω. Σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Giannis Vs είπε

Στο excel έβαλα να δω μόνο στα σταθερά. Άρα η 4η σελίδα που λέει για σταθερά vs κυμαινόμενα δεν έχει εφαρμογή σ' αυτό που ψάχνω. Σωστά;

σωστά , νόμιζα οτι ήθελες να δεις αν σε συμφέρει σταθερό

Μόλις τώρα, nermain είπε

Μαγκες, οταν πας πχ απο Γ1 μεσω ebill και το κανεις home online ερχεται στον πρωτο λογαριασμο καμια εγγυηση;

δεν έχει αναφέρει κάτι τέτοιο κάποιος μέχρι στιγμής

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Giannis Vs είπε

Τελικές με ΦΠΑ λοιπόν και επιλέγω το πρόγραμμά μου. Σωστά;

ναι αλλά δεν έχεις επιλογές μιας και πρέπει να πας επιτόπου σε υποκατάστημα να προλάβεις τη διορία ,οπότε ξεχνάς το online μιας και δε γίνεται επιτόπου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, korakios είπε

ναι αλλά δεν έχεις επιλογές μιας και πρέπει να πας επιτόπου σε υποκατάστημα να προλάβεις τη διορία ,οπότε ξεχνάς το online μιας και δε γίνεται επιτόπου

Αν κάνω e contract?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Giannis Vs είπε

Αν κάνω e contract?

μπορεί και σε 3-4 εργάσιμες ,μπορεί και καλό καλοκαίρι , διάβασε προηγούμενες σελίδες , όλα έχουν απαντηθεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, userAnon είπε

Θεωρητικά σε 2 εργάσιμες θα τα έχουν επεξεργαστεί. Αν έχουν περάσει κάλεσε τους 8009001000

ΜΕΤΑ την επεξεργασία τι γίνεται, ευχαριστώ για τη βοηθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, korakios είπε

μπορεί και σε 3-4 εργάσιμες ,μπορεί και καλό καλοκαίρι , διάβασε προηγούμενες σελίδες , όλα έχουν απαντηθεί

Μπήκα στη σελίδα τους. Δεν λειτουργεί κάν σ'το δικό μου. Θα πάω αύριο στο κατάστημα της Λάρισας και θα στηθώ απ' τις 7 να πάρω σειρά... 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Giannis Vs είπε

Μπήκα στη σελίδα τους. Δεν λειτουργεί κάν σ'το δικό μου. Θα πάω αύριο στο κατάστημα της Λάρισας και θα στηθώ απ' τις 7 να πάρω σειρά... 😄

πάρε τώρα τηλ και κλείσε ραντεβού , κάπου έχει στο site της ΔΕΗ το τηλ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Elannik είπε

ΜΕΤΑ την επεξεργασία τι γίνεται, ευχαριστώ για τη βοηθεια

άλλο ρώτησες σε άλλο σου απάντησα

πηγαινε σε κατάστημα και καλό ξεμπλέξιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με συνοπτικές διαδικασίες υπογραφή σήμερα σε κατάστημα ΔΕΗ πρόγραμμα enter +.

Μετάβαση από ZENIΘ, μετά τον φανταστικό λογαριασμό με ρήτρα 1.500,00€. Λόγω ΚΟΤ Β, η υπάληλος είπε να ακυρώσουμε την αίτηση ΚΟΤ και να την υποβάλουμε εκ νέου μετά από μια ημέρα, ώστε να συμπεριληφθεί στο πρόγραμμα. Είπε επίσης ότι από 1.4.2022 όπως είχε γραφεί εδώ μέσα θα υπάρχει μεταβολή τιμών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα πήγα και υπέγραψα συμβόλαιο για το πρόγραμμα enter +. Έφτασα σπίτι και συνειδητοποίησα ότι η υπάλληλος  δε μου ζήτησε τις κιλοβατώρες που είχα βγάλει φωτογραφία από το μετρητή και εγώ ξέχασα να της το πω. Να παω αύριο να την ενημερώσω ή υπάρχει άλλη διαδικασία για τη μέτρηση? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...