Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια εχει κανεις θεμα με τους μηνιαιους λογαριασμους?εχω επιλεξει το μηνιαιο, την πρωτη φορα ηρθε στο διμηνο,πηρα τηλεφωνο μου ειπαν α διμηνο βγαινουν οι λογαριασμοι οτι και να κανετε..μετα μου λενε το διορθωσαν με αφησε να βαλω μετρηση στο μηνα,λογαριασμος γιοκ.πηρα τηλεφωνο τωρα μ λενε δεν βαλατε μετρηση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εδώ και 5 μήνες στη ΔΕΗ με το παλαιό "καλό" online. Μέχρι τώρα μου έρχονται όλοι οι λογαριασμοί ανά δίμηνο, ένας έναντι δηλαδή και μετά ο εκκαθαριστικός. Δεν έχω ασχοληθεί μέχρι στιγμής, να σου πω την αλήθεια, γιατί οι τιμολογήσεις είναι σωστές, οπότε μια η άλλη είναι, αλλά μου έκανε εντύπωση όντως, γιατί σε άλλα σπίτια δικών μου, έρχονται κανονικά ανά μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά.

Από 12/10/21 έχω ενεργοποιήσει το Myhome online(το καλο 0,09) για δυο χρονιά από οτι θυμάμαι .Στο λογαριασμό παρατήρησα ότι λέει ότι λήγει 10/23 δηλαδή σε ένα χρόνο από όταν το ενεργοποίησα...Το έχετε δει και σε εσάς αυτό? Μας το γύρισαν γιατί δεν τους συμφέρει και άρα σε ένα έτος θα πάμε με ότι τιμή θέλουν?

Άκυρο παίδες μπερδεύτηκα...

Επεξ/σία από nyne
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, nyne είπε

Καλησπέρα παιδιά.

Από 12/10/21 έχω ενεργοποιήσει το Myhome online(το καλο 0,09) για δυο χρονιά από οτι θυμάμαι .Στο λογαριασμό παρατήρησα ότι λέει ότι λήγει 10/23 δηλαδή σε ένα χρόνο από όταν το ενεργοποίησα...Το έχετε δει και σε εσάς αυτό? Μας το γύρισαν γιατί δεν τους συμφέρει και άρα σε ένα έτος θα πάμε με ότι τιμή θέλουν?

Από 10/21 έως 10/23 είναι δύο χρόνια πάντως, εκτός αν έκανες τυπογραφικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχεις δίκιο είναι το εγκεφαλικό της δευτέρας μάλλον ...Και τελικά κατάλαβα γιατι μπερδεύτηκα,έβλεπα και τη λήξη της πάγιας πληρωμής(που είναι η ημερομηνία λήξης της κάρτας) και μπερδεύτηκα ...

Επεξ/σία από nyne
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, konstantin79 είπε

Συγνώμη για τη "χαζή" ερώτηση αλλά το ΚΟΤ συνδυάζεται με το Online? (όπως πριν αλλάξουν οι τιμές)  Το enter είδα οτι παίρνει κανονικά.

δεν είναι χαζή απο τη στιγμή που δεν το αναφέρουν στο site . Πάρε 3 γραπτές απαντήσεις απο το support

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, korakios είπε

δεν είναι χαζή απο τη στιγμή που δεν το αναφέρουν στο site . Πάρε 3 γραπτές απαντήσεις απο το support

είναι κάπου οι απαντήσεις αυτές?😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, μήπως κάποιος ενεργοποίησε home enter/enter+ μέσω e-bill αυτές τις μέρες να μας πει πόσες μέρες μετά την αίτηση φάνηκε η ενεργοποίηση;

Θέλω να κάνω για κάτι συγγενείς από Γ1Ν σε κάποιο από αυτά, πριν ανεβάσουν τίποτα τιμές από 1/4..

Ακούγεται πως θα ανεβάσουν τα σταθερά και άλλο;

Να πάει σε κατάστημα δύσκολα λόγω απομακρυσμένου σημείου..(αλλιώς εγώ με εξουσιοδότηση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Kozanitis1 είπε

Ακούγεται πως θα ανεβάσουν τα σταθερά και άλλο;

Απο που ακουγεται?

Μεχρι τωρα δεν εχει ακουστει κατι εδω μεσα τουλαχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φήμες.., επίσης είδα πως έβγαλαν νέο πρόγραμμα για αντλίες θερμότητας στα 0.24 και 0.18..

Μήπως πάνε και τα σταθερά κάπου εκεί;

Ήδη οι εναλλακτικοί είναι σε αυτές τις τιμές και παραπάνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Kozanitis1 είπε

Φήμες

προσπέρασε , αν θα γίνει κάτι τελευταίοι θα το μάθουμε ,

ίσως στην καλύτερη λίγες μέρες πριν γίνει οποιαδήποτε αλλαγή

συνεχίζουμε εντός θέματος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...