Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, The_Judas είπε

Οπότε το enter+ είναι το πιο συμφέρον τώρα για μεγάλες καταναλώσεις λόγω των εκπτώσεων.

Αν έχει κοινωνικό τιμολόγιο πάλι έχει κέρδος;

Nαι το enter+.

Το enter+ παιρνει κανονικα ΚΟΤ και θα εχει ολες τις εκπτωσεις που τους αναλογουν εφοσον δεν υπερβει τα ορια.

3 λεπτά πριν, The_Judas είπε

Φαντάζομαι ότι του χρόνου που θα λήξει μπορεί κάποιος να το γυρίσει στο απλό enter για να γλιτώσει τα πιο μεγάλα πάγια;

Εδω δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει αυριο.....μεχρι του χρονου να ειμαστα καλα και θα δουμε τοτε τι θα γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

24 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Αν μπορεις ανεβασε λογαριασμο να τον δουμε και να δουμε ταυτοχρονα σε ποιο προγραμμα ειναι που δεν εχουν μπει ρητρες.

 

Εχω ανεβασει αποκομα λογαριασμο αλλα δε φαινεται σε πιο προγραμμα ειναι. Δε θελω να τον πρηζω κιολας παντως δινει ελαχιστα. Παρολα αυτα εχει -93 απο πιστωση ΤΕΜ.

image.png.524320faefdb0b3d0505c88d34ecde1c.pngimage.png.0a5789d785fd590ccac66cf6c0916a38.png

image.png.a40b3c79e6c749af354c05bc273c580a.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ΠάρηςΓ είπε

Εχω ανεβασει αποκομα λογαριασμο αλλα δε φαινεται σε πιο προγραμμα ειναι. Δε θελω να τον πρηζω κιολας παντως δινει ελαχιστα. Παρολα αυτα εχει -93 απο πιστωση ΤΕΜ.

όταν μάθεις πες μας , προς το παρών δεν έχει νόημα καν η πολλαπλή αναφορά της περίπτωσης και (προσωπικά)  αρχίζει κουράζει η συγκεκριμένη ασαφή αναφορά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ΠάρηςΓ είπε

Εχω ανεβασει αποκομα λογαριασμο αλλα δε φαινεται σε πιο προγραμμα ειναι. Δε θελω να τον πρηζω κιολας παντως δινει ελαχιστα. Παρολα αυτα εχει -93 απο πιστωση ΤΕΜ.

Δεν μπορω να το πιστεψω οτι ειναι σε τοσο φθηνο προγραμμα χωρις ρητρες.Πρεπει να ξερουμε προγραμμα και ημερομηνια λογαριασμου για να ξερουμε αν ισχυει η οχι.

Μπορει να ειναι ο μοναδικος στην Ελλαδα που τον εχουν ξεχασει η να εχει γινει καποιο λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Δεν μπορω να το πιστεψω οτι ειναι σε τοσο φθηνο προγραμμα χωρις ρητρες.Πρεπει να ξερουμε προγραμμα και ημερομηνια λογαριασμου για να ξερουμε αν ισχυει η οχι.

Μπορει να ειναι ο μοναδικος στην Ελλαδα που τον εχουν ξεχασει η να εχει γινει καποιο λαθος.

Θα προσπαθησω να μαθω. Δεν ειναι ο μοναδικος πιστευω καθως καποιοι γνωστοι μου δινουν λιγοτερα απο οτι διναν. Βεβαια πολλοι δινουν 3πλασια απλα υπαρχει ενα ποσοστό που δεν εχω βρει ακομα την αιτία που δινουν τοσα λιγα.

Εχει στον ΗΡΩΝ απο το 2017 Οκτ. Δε ξερει καν τι ειναι η ρητρα ουτε τον απασχολει. Απλα επειδη εδω και πολυ καιρο του ερχεται ελαχιστα ειχε ανησυχησει και επικοινωνουσε με ΗΡΩΝ αλλα του λεγαν πως ειναι μια χαρα ολα.

Και αλλοι πχ φοβοντουσαν και μου λενε μου ηρθε  μονο 20€ εκαθαριστικος. Δυστυχως δεν εχω στοιχεια οποτε ειναι μυστηριο ολο αυτο που συμβαινει.

Επισης ειναι φεβρουαριου ο λογαριασμος. ετσι και αλιως δεν υπηρχε ΤΕΜ παλαια αν δε κανω λαθος

Επεξ/σία από ΠάρηςΓ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ο ΔΕΔΔΗΕ δεν έχει μετρήσει και δεν του έρχεται εκκαθαριστικός; Και σε εμάς έχει να έρθει εκκαθαριστικός 8 μήνες και βέβαια ρήτρα ακόμα δεν έχουμε πληρώσει. Μέσα στην εβδομάδα θα έρθει η πίκρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, filarhos είπε

Μήπως ο ΔΕΔΔΗΕ δεν έχει μετρήσει και δεν του έρχεται εκκαθαριστικός; Και σε εμάς έχει να έρθει εκκαθαριστικός 8 μήνες και βέβαια ρήτρα ακόμα δεν έχουμε πληρώσει. Μέσα στην εβδομάδα θα έρθει η πίκρα...

Ειναι ενα σεναριο αν και ειναι εκαθαριστικος. Τι περιοχη εισαι;

Επεξ/σία από ΠάρηςΓ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, ΠάρηςΓ είπε

Ειναι ενα σεναριο αν και ειναι εκαθαριστικος. Τι περιοχη εισαι;

Άγιος Στέφανος...

Κατά καιρούς δεν περνούν να μετρήσουν. Κάποιες φορές με την αστεία δικαιολογία ότι δεν έβρισκαν τον μετρητή, που είναι κάτω ακριβώς από τον στύλο της ΔΕΗ.

Απλώς δεν έρχονται να μετρήσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...