Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, korakios είπε

γιαυτό έλεγα καλύτερα το enter που είναι κανονικό πρόγραμμα ενώ το online είναι addon του Γ1

edit βέβαια το παλιό enter δεν έπαιρνε ΚΟΤ

Δεν πειραζει μας αρεσουν τα addon και τα προβληματα.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

49 λεπτά πριν, gemis XTX είπε

 

Το νέο site της ΔΕΗ (όχι του δεδδηε) που δίνουμε ένδειξη είναι δώρο αδωρο αφού βγάζει ΕΝΑΝΤΙ λογαριασμό.

Το μόνο κέρδος είναι ότι δίνοντας ένδειξη δεν κλαιγεσαι ότι σε χρέωσαν πολύ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Σε τρωει να μας τα παιρνουν διπλα ε?:-D

Κατσε περιμενε θα βρεθει ακρη μεχρι να φτασει η σειρα μας.

Αν μου περίσσευαν 900 ευρώ θα το έκανα έτσι https://www.dei.gr/el/oikiakoi-pelates/programma-proplirwmenos-logariasmos

Δε γίνεται ρε φίλε κάθε μήνα να έχουμε το άγχος αν θα τραβήξουν λεφτά ή όχι.

Όποιος διαβάζει το θέμα... για πείτε, τι ώρα τραβάνε συνήθως τα λεφτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω ένα άλλο πρόβλημα. Ενώ έχω ενεργοποιημένο το online σε ένα ακίνητο, δε μου έρχονται μηνιαίοι λογαριασμοί.

1306371298_2021-12-1720_00_35.png.55497ab9298a9fa10e88e0431783207b.png1246003701_2021-12-1720_00_26.png.a0f42c131db0181c9c796a83df6b9242.png

Και σε ένα άλλο ακίνητο, ενώ βγήκαν κανονικά Αύγουστο, Σεπτέμβριο, Οκτώβριο, το Νοέμβριο δεν βγήκε λογαριασμός..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους .Είχα υπογράψει Έντερ 30/12 .Στο e bill έγραφε ότι το προϊόν είναι ενεργό μέχρι 29/11/2023 και ξαφνικά σήμερα άλλαξε σε 14/12/2023 ,καθώς επίσης άλλαξαν και οι επιλογές που είχα κάνει για μηνιαίο λογαριασμό κλπ σε σημερινές .Γνωρίζει κανένας αν υπάρχει κάποιο νεότερο για το αν θα μπούμε παλιές οι καινούργιες ; (Το ξέρω γραφικό το ερώτημα μου ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα πάντως δεν μου πήρε ποτέ το 1 λεπτό που λέτε για επιβεβαίωση της κάρτας. Απλά έχω βάλει μια πιστωτική πάνω που έχω.

Θα περιμένω να λήξει να δω αν τραβήξει. Χρειάζεται να κάνω κάτι στην τράπεζα; Υπέθετα πως απλά βάζω την πιστωτική μου και κοιτάω να έχει πάντα υπόλοιπο πίστωσης..χρειάζεται κάτι άλλο για πάγια εντολή σε πιστωτική;

Επεξ/σία από Dante80
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Αν μου περίσσευαν 900 ευρώ θα το έκανα έτσι https://www.dei.gr/el/oikiakoi-pelates/programma-proplirwmenos-logariasmos

Δε γίνεται ρε φίλε κάθε μήνα να έχουμε το άγχος αν θα τραβήξουν λεφτά ή όχι.

Το ξερω αυτο απο τοτε που βγηκε αλλα δεν τους εχω εμπιστοσυνη ακομη κι αν μπορουσα να μπω.

Θα βρεθει λυση μην αγχωνεσαι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νταξ παιδια η ΔΕΗ δεν υπαρχει!

Στις 1 του μηνος μου ειπαν τηλεφωνικα οτι δε θα προλαβω τις νεες τιμες (αιτηση ειχε γινε απο τις 24/11) και τους ειπα να την ακυρωσουν οποτε πηγα ΗΡΩΝ με 0,11. Στις 12 Δεκ στείλανε οτι στέλνουνε το αιτημα στη ΔΕΔΔΗΕ! Μιλαω τηλεφωνικος για την ακυρωση που ειχα δηλωσει η οποια δεν ειχα καταγραφει στο συστημα και την εκανε. 16/12 Σημερα μου στελνουν οτι θα ενεργοποιηθω με τις παλαιες τιμες!

Στο τελος με βλεπω Δεη με παλιες τιμες και να πληρωνω ΗΡΩΝ ρητρα!!!!

Ενταξει ελεος! Απλα ενα μεγαλο μπαχαλο! 🤬

Επεξ/σία από chmichael
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, alexandroskostaras είπε

Καλησπέρα σε όλους .Είχα υπογράψει Έντερ 30/12 .Στο e bill έγραφε ότι το προϊόν είναι ενεργό μέχρι 29/11/2023 και ξαφνικά σήμερα άλλαξε σε 14/12/2023 ,καθώς επίσης άλλαξαν και οι επιλογές που είχα κάνει για μηνιαίο λογαριασμό κλπ σε σημερινές .Γνωρίζει κανένας αν υπάρχει κάποιο νεότερο για το αν θα μπούμε παλιές οι καινούργιες ; (Το ξέρω γραφικό το ερώτημα μου ) 

παράπονο

Μόλις τώρα, chmichael είπε

οποτε πηγα ΗΡΩΝ με 0,11

πες άμεσα ημερομηνία υπογραφής και αν ήταν σε κατάστημα

1 λεπτό πριν, chmichael είπε

Στις 1 του μηνος μου ειπαν τηλεφωνικα

μη δίνετε σημασία στο τι λέει ο σεκιουριτάς ,προϊστάμενος ,υπεύθυνος καθαρίστρια,  διευθυντής , υπάλληλος ,κεντρικά και γωνίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας. Πόσοι από εδώ έχετε υπογράψει πρόσφατα για να βάλετε ρεύμα στο σπίτι; Τι χαρτιά σας έδωσαν να υπογράψετε; Σας έδωσαν να υπογράψετε κάτι υπεύθυνες δηλώσεις στις οποίες λένε πως δέχομαι να μεταφερθεί στον λογαριασμό μου παλιά οφειλή της παροχής; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, korakios είπε

παράπονο

πες άμεσα ημερομηνία υπογραφής και αν ήταν σε κατάστημα

Δεη εγινε απο τη σελιδα τους και με Ηρων εγινε μεσω τηλ και e-mail.

2 λεπτά πριν, korakios είπε

παράπονο

πες άμεσα ημερομηνία υπογραφής και αν ήταν σε κατάστημα

μη δίνετε σημασία στο τι λέει ο σεκιουριτάς ,προϊστάμενος ,υπεύθυνος καθαρίστρια,  διευθυντής , υπάλληλος ,κεντρικά και γωνίες

Υποτηθετε το κατεγραψε στο συστημα! Επισης εχω ενα καρο e-mail που τους λεω για ακυρωση σε οτι e-mail δικο τους εχω βρει

Επεξ/σία από chmichael
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, chmichael είπε

Ηρων 3/12.

μέχρι και σήμερα έχεις το δικαίωμα υπαναχώρησης (14 ημέρες)

όπως νομίζεις κινείσαι

1 λεπτό πριν, chmichael είπε

24/11 Δεη

με τις παλιές θα ήσουνα μέχρι 2/12 23:59

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, korakios είπε

Βρήκα γραμμή άμεσα 2 φορές και μου διαβεβαίωσαν και οι δύο υπάλληλοι ότι είμαι με τις παλιές και απλά είναι μάλλον ένα bug το συστήματος .Ξέρω φυσικά και δεν εμπιστεύομαι απόλυτα το τι λέει ο καθένας .Οπότε λέω να περιμένω μέχρι να έρθει ο πρώτος λογαριασμος και βλέποντας και κάνοντας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...