Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, GeG είπε

για νυχταρινο που κανουμε αιτηση ; ή στεκνουμε mail ; τις ρυθμιζομενες γιατι τις γλιτωνουμε ;

Αν δεν μπορεις η βαριεσαι να το ψαξεις μονος σου στα θεματα για να παρεις τις απαντησεις που θες θα σου βαλει τα link ο korakios να τα διαβασεις αν τα εχει ετοιμα(και μπορει και θελει φυσικα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

13/12 Απαντάνε στο αίτημα μου στο myRae πως θα ισχύσουν οι παλιές τιμές στο MyHomeOnline και την ιδια μερα λαμβανω κωδικούς e-bill

16/12 με πήραν τηλ που δεν μπορούσα να μιλήσω εκείνη τη στιγμή και τους ζήτησα να με πάρουν αύριο(17/12) , ακόμα τίποτα.

Μπαίνω e-bill βλέπω πως το myHomeOnline που ήταν επιλεγμένο υπό εξέταση , να μην υπάρχει πια και να έχουν σβηστεί όλες οι επιλογές.

Τι νομίζουν πως κάθε μέρα θα κοιτάμε το e-bill; Με το ζόρι κρατιέμαι να μην πάρω τηλ και όποιον πάρει ο χάρος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Καλα ουτε εσυ εχεις νυχτερινο?

Βαλτε νυχτερινο παλικαρια θα γλιτωσε απο ρυθμιζομενες αλλα κι απο την καταναλωση.

Η κλασικη δικαιολογια.....δεν εχουν μετρητες.

Δεν εχω οχι.Γλυτωνεις αρκετα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Αν δεν μπορεις η βαριεσαι να το ψαξεις μονος σου στα θεματα για να παρεις τις απαντησεις που θες θα σου βαλει τα link ο korakios να τα διαβασεις αν τα εχει ετοιμα(και μπορει και θελει φυσικα).

ναι η αληθεια ειναι πως δεν το εψαξα αλλα για τις ρυθμιζομενες δεν ξερω που να κοιταξω, για τον μετρητη βρηκα κατι. σορυ για το σπαμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, tomtsir είπε

13/12 Απαντάνε στο αίτημα μου στο myRae πως θα ισχύσουν οι παλιές τιμές στο MyHomeOnline και την ιδια μερα λαμβανω κωδικούς e-bill

16/12 με πήραν τηλ που δεν μπορούσα να μιλήσω εκείνη τη στιγμή και τους ζήτησα να με πάρουν αύριο(17/12) , ακόμα τίποτα.

Μπαίνω e-bill βλέπω πως το myHomeOnline που ήταν επιλεγμένο υπό εξέταση , να μην υπάρχει πια και να έχουν σβηστεί όλες οι επιλογές.

Τι νομίζουν πως κάθε μέρα θα κοιτάμε το e-bill; Με το ζόρι κρατιέμαι να μην πάρω τηλ και όποιον πάρει ο χάρος...

@korakios Αναζητώ σοφά λόγια για την περίπτωσή μου 

Υπόψη ότι ο ΔΕΔΔΗΕ έχει ολοκληρώσει τις εργασίες του , άλλαξε και το τελευταίο ψηφίο...

Επεξ/σία από tomtsir
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tomtsir είπε

@korakios Αναζητώ σοφά λόγια για την περίπτωσή μου 

Υπόψη ότι ο ΔΕΔΔΗΕ έχει ολοκληρώσει τις εργασίες του , άλλαξε και το τελευταίο ψηφίο...

άραξε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, greekfragma είπε

Μη μου τυραννάτε τον @korakios παλιόπαιδα!

βγήκε σήμερα ο λογαριασμός (σκέτο χωρίς να αναφέρει έναντι ή εκκαθαριστικός) Νοεμβρίου. Έχω οκ τη παλιά τιμή κιλοβατώρας στα 0.096 και λείπουν οι κυβερνητικές εκπτώσεις. πω πρέπει να μην την παλεύουν κάστανο στα τμήματα μηχανογράφησης και τιμολόγησης.

 

dehneombrios.JPG

Είναι έναντι.

Στον εκκαθαριστικο μπαίνουν οι κυβερνητικές εξαγγελίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τα λεφτά ποια μέρα σας τα τραβάνε; Έληγε ο λογαριασμός 15-12-2021

Και τα λεφτά δεν τα τράβηξε η τράπεζα. Πήρα στη ΔΕη περίμενα δύο ώρες για να μου πει ότι φταίει η τράπεζα χωρίς να εγξει τίποτα. Πήρα στη τράπεζα μου είπαν ότι δεν βλέπουν καμία αποτυχημένη προσπάθεια συναλλαγής .ο ένας με πετάει στον άλλον. Εγώ που θα βρω το δίκιο μου τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, gemis XTX είπε

Σε αλλους δε μπαίνει η έκπτωση σε εμένα μου βάλανε ρήτρα αναπροσαρμογης ότι νανε.. Από Δευτέρα θα στείλω email στη ΔΕΗ.. 

Δηλαδή ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, adok13 είπε

Ρε παιδιά τα λεφτά ποια μέρα σας τα τραβάνε; Έληγε ο λογαριασμός 15-12-2021

Και τα λεφτά δεν τα τράβηξε η τράπεζα. Πήρα στη ΔΕη περίμενα δύο ώρες για να μου πει ότι φταίει η τράπεζα χωρίς να εγξει τίποτα. Πήρα στη τράπεζα μου είπαν ότι δεν βλέπουν καμία αποτυχημένη προσπάθεια συναλλαγής .ο ένας με πετάει στον άλλον. Εγώ που θα βρω το δίκιο μου τώρα.

Στο ebill έχεις καταχωρήσει τη κάρτα;

Ή έχεις βάλει πάγια εντολή μέσω ebanking;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ekrepali είπε

Στο ebill έχεις καταχωρήσει τη κάρτα;

Ή έχεις βάλει πάγια εντολή μέσω ebanking;

Έχω καταχωρήσει τη κάρτα στο e-bill. Και έγινε και η επαλήθευση με 1 λεπτό που τραβάνε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...