Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Είμαι στο myhome online εδώ και 1 χρόνο και μου ερχόταν κάθε μηνα λογαριασμος (3 έναντι +1 εκκαθ).

Από 15 Οκτώβρη και μετα σταμάτησε να εκδίδεται μηνιαίος λογαριασμος και έχουν περάσει ηδη 2 μήνες που δεν εχει πληρωθεί κατι μέσω της κάρτας που εχω δηλώσει για αυτόματη εξόφληση.

Στο ebill παντως αναφέρει ότι εχω ενεργο πρόγραμμα myhome online.Τι εγινε με τους λογαριασμούς Νοεμβρίου και Δεκεμβρίου?....εχει κανείς παρόμοια εμπειρία ή κάποια εξήγηση?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, GREGORYMO είπε

Γιατι καθυστέρησες βιάστηκες? θα γεράσεις γρήγορα, να ξες 

...έτσι είναι πιο ολοκληρωμένο :mrgreen:

12 λεπτά πριν, GPOWERR είπε

Είμαι στο myhome online εδώ και 1 χρόνο και μου ερχόταν κάθε μηνα λογαριασμος (3 έναντι +1 εκκαθ).

Από 15 Οκτώβρη και μετα σταμάτησε να εκδίδεται μηνιαίος λογαριασμος και έχουν περάσει ηδη 2 μήνες που δεν εχει πληρωθεί κατι μέσω της κάρτας που εχω δηλώσει για αυτόματη εξόφληση.

Στο ebill παντως αναφέρει ότι εχω ενεργο πρόγραμμα myhome online.Τι εγινε με τους λογαριασμούς Νοεμβρίου και Δεκεμβρίου?....εχει κανείς παρόμοια εμπειρία ή κάποια εξήγηση?

 

Γενικά καθυστερούνε αυτό το διάστημα με τον πανικό που γίνεται (και όχι μόνο στη ΔΕΗ). Επίσης συνυπολογίζουν επιδότηση, αναδρομικές χρεώσεις, παίζουν Τζόκερ για τα Χριστούγεννα (γιατί όλοι για φούντο πάνε) κτλ

Πάρε τους κανένα τηλέφωνο(-α) και ρώτα (μερικούς) / στείλε email στην εξυπηρέτηση πελατών. Μπας και σου απαντήσουν κάτι της προκοπής (και πες μας κι εδώ).

(αυτόματη εξόφληση πώς να γίνει, αφού δεν έχουν κάνει έκδοση λογαριασμού...)

 

Επεξ/σία από washcloud
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, ekrepali είπε

Πότε έκανες αίτηση; Πώς έκανες την αίτηση; Γ1 έκανες ή Online; Πότε ολοκληρώθηκε η αλλαγή παροχου; Τι γράφει στο ιστορικό επιλογών; Αν επιλέξεις το online λέει ότι είναι σε επεξεργασία, άρα το επέλεγες τώρα;

αιτηση έκανα αρχές νοεμβρίου 15/11 ερχονται τα χαρτιά αλλα ήταν λάθος μοιυ τα ξανα στέλνουν 25/11 και 27/11 τα εχω στείλει σε αυτους και 14/12 μου στέλνουν κωδικούς για ebill. λέει σε επεξεγασία αλλά δεν το επελεξα τώρα δεν έκανα κατι στο ebill πέρα από την ενεργοποίηση και στο πρόγραμμα που επέλεξα λέει το αίτημα σας για το ΔΕΗ myHome Online είναι υπό εξέταση

Επιλογή Μεταβολή Ημερομηνία
Αιτήματος
Μεταβολή από
Μηνιαίος Λογαριασμός Επιλογή 15/12/2021 07:04:49 ΣΥΣΤΗΜΑ
myHome Online Επιλογή 15/12/2021 07:04:49 ΣΥΣΤΗΜΑ
Ηλεκτρονικός Λογαριασμός Επιλογή 15/12/2021 07:04:48 ΣΥΣΤΗΜΑ
Έκδοση λογαριασμού - ειδοποίηση με e-mail Επιλογή 15/12/2021 07:04:48 ΣΥΣΤΗΜΑ
Επεξ/σία από koystado
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα.

Ενημέρωση και μάλιστα θετική.

Να υπενθυμίσω ότι είμαι από αυτούς που κάναμε econtract για home online με ημερομηνία πριν την αλλαγή των όρων. Το δικό μου ήταν 22/11. 

Σήμερα που μπήκα e-bill είδα διετή ισχύ στο πρόγραμμα το οποίο σημαίνει ότι είμαι με τους παλιούς όρους.

IMG_20211217_071349.jpg.679a81e10bb595fc7832ccb9d88bf9a2.jpg

Παρόλο που είναι Δεκέμβρη η ενεργοποίηση , μετά και από τηλέφωνο που έκανα στην υποστήριξη, οι χρεώσεις είναι σύμφωνα με τον παλιό καλό τιμοκατάλογο που ίσχυε την ημερομηνία που έκανα την αίτηση δηλαδή τη 22α Νοεμβριου. Έτσι και αλλιώς η διετής ισχύς έδινε το στίγμα για αυτό. Εννοείται ότι ο κατάλογος που αναφέρεται στο ebill δεν πρέπει να λαμβάνεται υπόψη. Έτσι κι αλλιώς αναφέρεται στο καινούργιο home online που έχει και 12 μήνες ισχύ σαν διαφήμιση.

Η μοναδική ενέργεια που έπρεπε να κάνω σύμφωνα και με την επικοινωνία που είχα με την υποστήριξη ήταν να ενεργοποιήσω την πάγια εντολή της πιστωτικής κάρτας παρόλο που το είχα κάνει κατά τη διάρκεια του e-contract μιας και η επιλογή για κάποιο λόγο δεν ήταν ενεργοποιημένη.

Να πω ότι δεν έστειλα ούτε κάποια καταγγελία ούτε κάποιο e-mail στην υποστήριξη τύπου εκβιαστικό ότι αν δεν θα προχωρήσω σε καταγγελία. Όλα πήγαν καλά.

Το μόνο που μένει είναι να πάρω κάποια στιγμή τον λογαριασμό και να επιβεβαιώσουμε όλα αυτά που αναφέρω.

😎🙂

Επεξ/σία από liakjim
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, koystado είπε

αιτηση έκανα αρχές νοεμβρίου 15/11 ερχονται τα χαρτιά αλλα ήταν λάθος μοιυ τα ξανα στέλνουν 25/11 και 27/11 τα εχω στείλει σε αυτους και 14/12 μου στέλνουν κωδικούς για ebill. λέει σε επεξεγασία αλλά δεν το επελεξα τώρα δεν έκανα κατι στο ebill πέρα από την ενεργοποίηση και στο πρόγραμμα που επέλεξα λέει το αίτημα σας για το ΔΕΗ myHome Online είναι υπό εξέταση

Επιλογή Μεταβολή Ημερομηνία
Αιτήματος
Μεταβολή από
Μηνιαίος Λογαριασμός Επιλογή 15/12/2021 07:04:49 ΣΥΣΤΗΜΑ
myHome Online Επιλογή 15/12/2021 07:04:49 ΣΥΣΤΗΜΑ
Ηλεκτρονικός Λογαριασμός Επιλογή 15/12/2021 07:04:48 ΣΥΣΤΗΜΑ
Έκδοση λογαριασμού - ειδοποίηση με e-mail Επιλογή 15/12/2021 07:04:48 ΣΥΣΤΗΜΑ

Μια απ'τα ίδια κι εσύ με τον @yiankap και τον @liakjim από πάνω, δεν ενεργοποείται αυτόματα η πάγια εντολή, πρέπει να το κάνετε χειροκίνητα. Τα έχουμε γράψει αναλυτικά εδώ και μήνες. Αν θέλετε ενεργοποιήστε τη πάγια εντολή και κάντε το σταυρό σας να ενεργοποιηθεί το πρόγραμμα με τη παλιά ημερομηνία. Αν θέλετε επικοινωνήστε πρώτα με ΔΕΗ για να κατοχυρώσετε αυτό το δικαίωμα, ο καθένας κάνει ό,τι νομίζει...

YΓ: Δεν απαντάω ξανά για το συγκεκριμένο ζήτημα, κουράστηκα.

Επεξ/σία από ekrepali
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα παιδιά!
Θα ήθελα αν γίνεται κάποιες διευκρινήσεις sos ενόψει του ραντεβού στη ΔΕΗ το μεσημέρι.

➡️ Στα δικαιολογητικά ζητάει απόδειξη εξόφλησης λογαριασμών...
Είχα σκοπό να πληρώσω την πρωτέργια αφού πρώτα προχωρήσω στην αμφισβήτηση των χρεώσεων σε αέριο και ρεύμα. Αν εξοφλήσω, δε χάνω ένα μέτρο πίεσης? Ή δεν έχει καμία σημασία? (αφού μπορεί να πάρει και μεγάλο διάστημα..)

Οπότε, εξοφλώ μέσω του σαιτ της protergia (κανονικά, είναι να πληρωθούν μέσω πάγιων εντολών σε μια βδομάδα) και εκτυπώνω το αποδεικτικό για τη ΔΕΗ?

➡️ Επίσης, λίγο που τα ξαναείδα, μου μπήκαν υποψίες για το κατά πόσο μπορώ να φύγω απ'το ρεύμα της πρωτέργια αζημιως...

Έπρεπε να το κάνω εντός 60 ημερών απ'την πρώτη ενημέρωσή τους για την τροποποίηση (5 Αυγούστου) ή δεν παίζει ρόλο αυτό, και ακόμη και τώρα μπορώ να φύγω τζαμπέ?

Spoiler

Σας ενημερώνουμε για την τροποποίηση των υπολογιστικών παραμέτρων των Χρεώσεων Προμήθειας του Άρθρου 8.8. της μεταξύ μας Σύμβασης, κατ’ εφαρμογή του Γενικού Όρου 11.2 αυτής, λόγω μεταβολής των συνθηκών λειτουργίας της αγοράς ηλεκτρικής ενέργειας, με έναρξη την περίοδο τιμολόγησης του παρόντος λογαριασμού. Μπορείτε να ενημερωθείτε αναλυτικά στην ιστοσελίδα μας www.protergia.gr/sites/default/files/arthro8.8.pdf. Σας υπενθυμίζουμε ότι σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία δικαιούστε να διακόψετε τη σύμβαση, χωρίς οικονομική επιβάρυνση.

Χρειάζεται να τους στείλω για επιβεβαίωση, πριν η ΔΕΗ εκκινήσει τις διαδικασίες? Ή μπορώ να το πετύχω και με την αίτηση αμφισβήτησης, σε περίπτωσή που το παίξουν ιστορία?

Όσον αφορά στο αέριο, που μόλις τώρα πήρα την 1η ειδοποίηση, νομίζω δεν τίθεται ζήτημα και φεύγω αέρα, σωστά?

➡️ Τέλος, σχετικά με τις υπογραφές, που ήμουν έτοιμος να επιλέξω το home online...Διάβασα απ'τον ekrepali το εξής

Spoiler

 

πας σε κατάστημα με ραντεβού https://appointment.dei.gr/, υπογράφεις Γ1 και μετά ενεργοποιεις το online απ'το ebill.

 

Προς τι όλο αυτό με το Γ1?
Για πιο γρήγορη ενεργοποίηση του πακέτου?
Δεν ενέχει "κινδύνους" και μπερδέματα με το σύστημα κ τις διαδικασίες, όπως βιώνουν αρκετά παιδιά εδώ μέσα? Τι να επιλέξω τελικά?

Ευχαριστώ για το χρόνο σας!

 

Επεξ/σία από simba88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, simba88 είπε

Καλημέρα παιδιά!
Θα ήθελα αν γίνεται κάποιες διευκρινήσεις sos ενόψει του ραντεβού στη ΔΕΗ το μεσημέρι.

➡️ Στα δικαιολογητικά ζητάνε απόδειξη εξόφλησης λογαριασμών...
Είχα σκοπό να τους πληρώσω αφού πρώτα προχωρήσω στην αμφισβήτηση των χρεώσεων σε αέριο και ρεύμα. Αν τους εξοφλήσω, δε χάνω ένα μέτρο πίεσης? Ή δεν έχει καμία σημασία? (αφού μπορεί να πάρει και μεγάλο διάστημα..)

Οπότε, εξοφλώ μέσω του σαιτ της protergia (κανονικά, είναι να πληρωθούν μέσω πάγιων εντολών σε μια βδομάδα) και εκτυπώνω το αποδεικτικό για τη ΔΕΗ?

➡️ Επίσης, λίγο που τα ξαναείδα, μου μπήκαν υποψίες για το κατά πόσο μπορώ να φύγω απ'το ρεύμα της πρωτέργια αζημιως...

Έπρεπε να το κάνω εντός 60 ημερών απ'την πρώτη ενημέρωσή τους για την τροποποίηση (5 Αυγούστου) ή δεν παίζει ρόλο αυτό, και ακόμη και τώρα μπορώ να φύγω τζαμπέ?

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Σας ενημερώνουμε για την τροποποίηση των υπολογιστικών παραμέτρων των Χρεώσεων Προμήθειας του Άρθρου 8.8. της μεταξύ μας Σύμβασης, κατ’ εφαρμογή του Γενικού Όρου 11.2 αυτής, λόγω μεταβολής των συνθηκών λειτουργίας της αγοράς ηλεκτρικής ενέργειας, με έναρξη την περίοδο τιμολόγησης του παρόντος λογαριασμού. Μπορείτε να ενημερωθείτε αναλυτικά στην ιστοσελίδα μας www.protergia.gr/sites/default/files/arthro8.8.pdf. Σας υπενθυμίζουμε ότι σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία δικαιούστε να διακόψετε τη σύμβαση, χωρίς οικονομική επιβάρυνση.

Χρειάζεται να τους στείλω για επιβεβαίωση, πριν η ΔΕΗ εκκινήσει τις διαδικασίες? Ή μπορώ να το πετύχω και με την αίτηση αμφισβήτησης, σε περίπτωσή που το παίξουν ιστορία?

Όσον αφορά στο αέριο, που μόλις τώρα πήρα την 1η ειδοποίηση, νομίζω δεν τίθεται ζήτημα και φεύγω αέρα, σωστά?

➡️ Τέλος, σχετικά με τις υπογραφές, που ήμουν έτοιμος να επιλέξω το home online...Διάβασα απ'τον ekrepali το εξής

  Απόκρυψη περιεχομένων

 

πας σε κατάστημα με ραντεβού https://appointment.dei.gr/, υπογράφεις Γ1 και μετά ενεργοποιεις το online απ'το ebill.

 

Προς τι όλο αυτό με το Γ1?
Για πιο γρήγορη ενεργοποίηση του πακέτου?
Δεν ενέχει "κινδύνους" και μπερδέματα με το σύστημα κ τις διαδικασίες, όπως βιώνουν αρκετά παιδιά εδώ μέσα? Τι να επιλέξω τελικά?

Ευχαριστώ για το χρόνο σας!

Το Γ1 δεν είναι πρόγραμμα. Πας εκεί πηγαίνοντας ΔΕΗ, κάνεις πχ το online και όταν λήξει σε ΞΑΝΑΠΑΝΕ εκεί.

Είσαι ΔΕΗ χωρίς πρόγραμμα και χρονικη δέσμευση.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, simba88 είπε

➡️ Στα δικαιολογητικά ζητάνε απόδειξη εξόφλησης λογαριασμών...
Είχα σκοπό να τους πληρώσω αφού πρώτα προχωρήσω στην αμφισβήτηση των χρεώσεων σε αέριο και ρεύμα. Αν τους εξοφλήσω, δε χάνω ένα μέτρο πίεσης? Ή δεν έχει καμία σημασία? (αφού μπορεί να πάρει και μεγάλο διάστημα..)

...γενικά δεν τίθεται ζήτημα "μέτρου πίεσης", όταν έχεις να κάνεις με "απρόσωπες εταιρίες", και δη εάν εμπλέκονται λεφτά (που "χρωστάς" εν προκειμένω). Για την ακρίβεια, επιβαρύνεις την θέση σου αν πας να το παίξεις "tough cookie". Καλώς ή κακώς, εσύ πρέπει να είσαι "νομότυπος", ΓΙΑ ΝΑ μπορέσεις μετά να έχεις "αξιώσεις' (επιστροφή). Aλλά όλα αυτά στην ουσία δεν έχουν τόση σημασία, καθώς αν ΔΕΝ τους πας εξοφλημένο λογαριασμό, η ΔΕΗ ΔΕΝ θα προχωρήσει στην σύναψη σύμβασης...(άσε που, αν αφήσεις να λήξει κι όλας, μπορεί Η ΔΕΗ πλέον - μετά από αίτημα οφειλής από τον προηγούμενο πάροχο, να σου ΚΟΨΕΙ το ρεύμα - ο ΔΕΔΔΗΕ για την ακρίβεια θα στο κόψει, αλλά τεσπα. Γενικά έχουν αλλάξει τα πράγματα τελευταία....). Συνεπώς, μην "παίζεις" με την σύμβαση που πας να υπογράψεις. Κάνε τα όλα όπως σου τα ζητήσανε για να παν ολα κανονικά, και το άλλο κομάτι, το βλέπεις μετά...Γενικά το "μέτρο πίεσής σου" θα είναι ότι ΕΣΥ ήσουν τύπος και υπογραμμός, και η Πρωτέργεια ήταν που δεν ήταν εντάξει απέναντί σου (με τις "παράνομες" χρεώσεις της κλπ....)

Οπότε, εξοφλώ μέσω του σαιτ της protergia (κανονικά, είναι να πληρωθούν μέσω πάγιων εντολών σε μια βδομάδα) και εκτυπώνω το αποδεικτικό για τη ΔΕΗ?  γιεπ

Προς τι όλο αυτό με το Γ1?
Για πιο γρήγορη ενεργοποίηση του πακέτου?
Δεν ενέχει "κινδύνους" και μπερδέματα με το σύστημα κ τις διαδικασίες, όπως βιώνουν αρκετά παιδιά εδώ μέσα? Τι να επιλέξω τελικά?

Σε κατάστημα, μπορείς να υπογράψεις ΜΟΝΟ για το Έντερ. Απλά επειδή εσύ είσαι από άλλο πάροχο και θες την διαδικασία του e-bill account (για να μπεις στο Ονλάιν που προτιμάς), η μόνη πρόσφορη διαδικασία για εσένα είναι : να μπεις στο Γ1, να αιτηθεις κωδικούς e-bill όσο είσαι εκεί, την άλλη μέρα που θα τους έχεις να μπεις στο ebill και να ενεργοποιήσεις μόνος σου από εκεί το Ονλάιν (που σε ενδιαφέρει).

Επεξ/σία από washcloud
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μάλιστα, good to know, ευχαριστώ! 

Ε, τότε τι να κάνουμε, θα το παίξουμε κουραμπιέδες 😁

Μπερδεύτηκα με το άλλο γιατί διάβασα τόσα ποστ για ραντεβού και home online, κομπλέ!

Τελικά, ενέχει μπερδέματα κ αργοπορίες η διαδικασία ενεργοποίησης του online μέσω e-bill? Να επιλέξω το enter (που βγαίνει μια η άλλη) αν είναι γίνει πιο γρήγορα ή απροβληματιστα?

Σ' αυτό θα ήθελα κ μια άποψη απ'τον @ekrepali

 

Υ.Γ. @washcloud Φίλε, είδα χθες ότι στο "ντουγρού", έσβησες το και αέριο?Έχεις καμιά ένσταση?

Επεξ/σία από simba88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, σήμερα η 3η ημέρα μετά την υπογραφή σύμβασης στο κατάστημα (Γ1) και 2η μέρα μετά την ενεργοποίηση του προγράμματος Online από το E-Bill, και ενώ έχουν γίνει όλα όσα ορίζονται για το εν λόγω πρόγραμμα (ορισμός μηνιαίου λογαριασμού, δήλωση κάρτας πληρωμής, κλπ), ακόμα υπάρχει η ένδειξη "το αίτημα σας για το ΔΕΗ myHome Online είναι υπό εξέταση". 

Κάνω κάτι άλλο, εκτός από υπομονή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, simba88 είπε

Μπερδεύτηκα με το άλλο γιατί διάβασα τόσα ποστ για ραντεβού και home online..

Λογικό. Μόλις χθες ξεκίνησες "όλο αυτό". Γενικά θέλει καμμιά βδομάδα να "χωνευτούν" κάποια πράγματα από τον μέσο εγκέφαλο, που πριν δεν είχε ιδέα από όλα αυτά....(εμένα μου πήρε 2 :P και "κατέχω" μόνο τα βασικά/τυφλοσούρτικα,,,,κι αυτά ΑΝ) (για να μην πω τί ζόρι τράβηξα για να "πιάσω" το excel του korakiou,,,,,,κι εκείνο μόνο για το tab με τα "σταθερά". Το άλλο με τις "ρήτρες", από Σεπτέμβριο και βλέπουμε, ζωή να 'χουμε :ρ)

Οπότε, ενέχει μπερδέματα κ αργοπορίες η διαδικασία ενεργοποίησης του online μέσω e-bill, ή να επιλέξω το enter (που βγαίνει μια η άλλη) αν είναι γίνει πιο γρήγορα ή απροβληματιστα?

....όχι δεν έχει αργοπορία η διαδρομή κατάστημα->ΖΗΤΑΣ Γ1->ζητάς κωδικούς ebill με βάση τον κωδικό ετέρου που θα πάρεις με το Γ1->την άλλη μέρα εμφανιζεται το ακίνητο στο ebill->ενεργοποιείς από ebill το Ονλάιν.

Απλά το Εντερ πας και το υπογράφεις και τελειώνεις (γλυτώνεις την "μανούρα" της...ονλάιν ενεργοποίησης του Ονλάιν...).

Το Ονλάιν σου δίνει εκτός από 0,01 λιγότερο την kWh, ΚΑΙ -30€ "μπόνους", ΚΑΙ δεν χρειαζεται να καταβάλλεις εγγύηση (...υπ' όψη, το Εντερ θέλει ένα κατοστάρικο εγγύηση...το οποίο βέβαια μπορείς να πάρεις πίσω με τον πρώτο λογαριασμό, σαν "πιστωτικό υπόλοιπο" φυσικά, ΑΝ ενεργοποιήσεις την πάγια εντολή εξόφλησης μόνος σου, μέσα από το ebill), αλλά θα πρέπει να ενεργοποιήσεις (απαραίτητα) την πάγια εντολή για το Ονλάιν...

Ίσως με το Έντερ να γίνει πιο γρήγορα η μετάβαση από άλλο πάροχο (ώστε να μην τρέχεις μετά, αν δεν σ' ενεργοποιήσουν μέχρι 31/12)

25 λεπτά πριν, simba88 είπε

Υ.Γ. @washcloud Φίλε, είδα χθες ότι στο "ντουγρού", έσβησες το και αέριο?Έχεις καμιά ένσταση?

...δεν είναι ότι έχω ένσταση, είναι ότι δεν έχω ιδέα :mrgreen:

Κάνεις αυτό που σου απάντησε ο Grand-Master korakios (δεν τα μπλέκεις νομίζω σου είπε, και όταν μιλάει,,,ξέρει τί λέει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα, είσαι θεούλης!

Spoiler

Μετριοπαθειες,μια χαρά σε βλεπω. Εδώ δες τι κάψιμο έχω φάει εγώ, χαχα

Screenshot_2021-12-17-09-45-29-975_com_miui.notes.jpg.6ccc21931f2663981b1ba922b34f5daa.jpgScreenshot_2021-12-17-09-45-57-068_com_miui.notes.jpg.bb21f3468a3b391453ee3d2cf402f6d4.jpg

 

 

Ναι ρε γμτ, αυτή είναι η κύρια έγνοια μου, μην με αργήσουν/χαώσουν όπως με τόσα άλλα παιδιά μέσω της online ενεργοποίησης και με πάνε του χρόνου..Ιδωμεν! Να δω τι θα πει κ ο ekrepali

Να'σαι καλά για όλη τη βοήθεια κ τις πληροφορίες! Καλημέρα!

In korakios we trust then 😁

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...