Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, IoannisSM είπε

Μετα τους 24 μηνες τι ισχυει?

αν ζούμε , έρχεται ενεργειακή φτώχεια (ήρθε βασικά)

στο +6μηνο (διάβασε προηγούμενες σελίδες γιατί) να τσεκάρεις για τυχών αλλαγές τιμών

2 λεπτά πριν, kostas_teach είπε

Ξέρουμε στο enter πότε σε πετάνε εκτός;

είναι κανονικό πρόγραμμα όχι addon όπως το online

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, IoannisSM είπε

οκ υποθετουμε οτι θα εχουμε ενργειακη κριση. Εδω τωρα, και αφηνουν φεσια. Τι θα γινει μετα? τα μισα σπιτια δε θα εχουν ρευμα?

εκλογές τον Απρίλιο με ΘΑ για φθηνό ρεύμα ως κοινωνικό αγαθό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, korakios είπε

ΤΟ ΝΕΟ ONLINE ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΟΤ ?

πουτ δε ΚΟΤ ντάουν σλόουλι! μόνο να τρολάρεις το θρεντ ξέρεις...μια βοήθεια σε τόσους που ρωτάνε τίποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 minutes ago, kosath said:

από 1/1/2022 σε όλους είπε κάποιος, ακόμη και στους πριν 2/12...

Ναι καλά.. φιδακια. Τουλάχιστον 6 μήνες είναι υποχρεωμένοι νομοθετικά να κρατήσουν σταθερή την τιμή 

30 minutes ago, sfakattack said:

Ρε παιδιά, κατά την ενεργοποίηση της πιστωτικής κάρτας δε μου ήρθε OTP για την επιβεβαίωση, παρόλα αυτά η κάρτα φαίνεται να έχει περαστεί ως τρόπος πληρωμής; έτυχε σε άλλον το ίδιο; να ανησυχήσω; :P

OTP έρχεται σε κάρτες της εθνικής σίγουρα, εγώ οχ που έχω eurobank δεν το ζήτησε καν

15 minutes ago, kostas_teach said:

 

Άρα κάθε 4 μήνες όπως στο Γ1Ν...

Στο online σε πετάει από το πρόγραμμα αν δεν πληρώσεις αυστηρά μέχρι την ημερομηνία εξόφλησης.

Ξέρουμε στο enter πότε σε πετάνε εκτός;

Είναι μηνιαίος ο λογαριασμός. Αν δίνεις εσυ μετρήσεις κάθε μήνα θα είναι εκκαθαριστικός αλλά ο δεδδηε θα περνάει στις προκαθορισμένες ημερομηνίες όπως και να έχει. Αν δεν δίνεις μετρήσεις θα είναι μηνιαίο έναντι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μη γελάς σατανά , για το excel το θέλω 😁

Μόλις τώρα, greekfragma είπε

πουτ δε ΚΟΤ ντάουν σλόουλι! μόνο να τρολάρεις το θρεντ ξέρεις...μια βοήθεια σε τόσους που ρωτάνε τίποτα!

 

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σορρυ αλλα πήγα 70 σελίδες πίσω να βρω τα δικαιολογητικά που γράφετε ότι χρειάζεται για να κάνω αίτηση για αλλαγή ονόματος και my home enter σε κατάστημα ΔΕΗ, χωρίς επιτυχια. Αν κάποιος έχει διάθεση ας τα γράψει και αν γνωρίζει την εγγύηση που πρέπει να δώσουμε(απο αλλαγή ονόματος όπως εγώ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Rattlehead είπε

Παιδιά σορρυ αλλα πήγα 70 σελίδες πίσω να βρω τα δικαιολογητικά που γράφετε ότι χρειάζεται για να κάνω αίτηση για αλλαγή ονόματος και my home enter σε κατάστημα ΔΕΗ, χωρίς επιτυχια. Αν κάποιος έχει διάθεση ας τα γράψει και αν γνωρίζει την εγγύηση που πρέπει να δώσουμε(απο αλλαγή ονόματος όπως εγώ) 

το ινσομνια εχει δεξια απο τις σελιδες τα καλυτερα ποστ. εκει θα βρεις και το δικο μου 12 οκτωβρίου που τα έχω όλα μαζεμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, HERTHAN είπε

Αν πατουσες να ενεργοποιησεις το online θα σου πετουσε πινακακι να βαλεις τα στοιχεια της καρτας.

Ολα τα υπολοιπα θα τα εβλεπες τσεκαρισμενα με το που θα ολοκληρωνοταν η διαδικασια.

Οπότε έκανα λάθος που πάτησα για μηνιαίο λογαριασμό;

Μπορεί να σωθεί τη Δευτέρα με τηλ στην εξυπηρέτηση η την πάτησα λόγω βιασύνης;

Aκυρο.
Τα δέχτηκε και είναι υποεξέταση.

Επεξ/σία από dreaming123
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, greekfragma είπε

το ινσομνια εχει δεξια απο τις σελιδες τα καλυτερα ποστ. εκει θα βρεις και το δικο μου 12 οκτωβρίου που τα έχω όλα μαζεμένα.

απ'οτι καταλαβα αυτα ειναι για online ενεργοποιηση.εγω θα κανω αλλαγη στοιχειων και enter σε καταστημα.Αυτα τα εγγραφα εννοω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάτησα και γω για ενεργοποίηση του online από Γ1Ν. Έβαλα την κάρτα και λέει ότι είναι υπό εξέταση. Ελπίζω να ενεργοποιηθεί πριν την Πέμπτη. Θα λάβω κάποια κλήση από εξυπηρέτηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...