Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 ώρες πριν, AssosAneY είπε

Ναι κι εγω ετσι το σκεφτηκα φιλε. Εχω 700ΚWh καταναλωση το τελευταιο 5μηνο oποτε τα 50€ ειναι σαν 2-3 μηνες δωρο. Μαζι και με το μικροτερο παγιο που λες μαλλον ειναι το καλυτερο προγραμμα αυτη τη στιγμη??

στην δεη εχεις δωρο το 50 ευρω.στις αλλες εταιρειες που σου ειπαν εχει αλλου ειδους δωρα,κιλοβατωρες,δωροεπιταγες..διαλεγεις τι δωρο σε συμφερει και αναλογα πας εταιρεια.και φυσικα αν θες δεσμευση η' να εισαι ελευθερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 λεπτά πριν, megapaixtaras είπε

στην δεη εχεις δωρο το 50 ευρω.στις αλλες εταιρειες που σου ειπαν εχει αλλου ειδους δωρα,κιλοβατωρες,δωροεπιταγες..διαλεγεις τι δωρο σε συμφερει και αναλογα πας εταιρεια.και φυσικα αν θες δεσμευση η' να εισαι ελευθερος.

To να εισαι ελευθερος ειναι το καλυτερο για καποιον που θελει να αλλαζει εταιρειες συνεχεια αλλα προσωπικα το βαριεμαι και δεν αξιζει κιολας με την καταναλωση μου για 3-4€ τον μηνα. Τα μπλε δεν τα εχω συγκρινει ολα ακομα αλλα τα 50€ της ΔΕΗ ειναι εγγυημενα και δε νομιζω οτι συμφερει καλυτερα καποιο αλλο προγραμμα αυτη την στιγμη. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δν ξερω αν εχει αναφερθει ξανά! Σου ζηταει οταν το επιλεξεις να βαλεις καρτα για την πάγια εντολη. Αν εγω με το που δω λογαριασμο , μπορω να τον πληρωσω απ το mydei οπως μέχρι τώρα? Και μετα να μη χρεωσει ξανα την κάρτα η πάγια εντολη.. ??

Επίσης το green pass πως ακυρωνεται μετα το δωρεάν τριμηνο? Μηπως εχει κάποιο "όφελος" το να το έχεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panosno1com είπε

Δν ξερω αν εχει αναφερθει ξανά! Σου ζηταει οταν το επιλεξεις να βαλεις καρτα για την πάγια εντολη. Αν εγω με το που δω λογαριασμο , μπορω να τον πληρωσω απ το mydei οπως μέχρι τώρα? Και μετα να μη χρεωσει ξανα την κάρτα η πάγια εντολη.. ??

Επίσης το green pass πως ακυρωνεται μετα το δωρεάν τριμηνο? Μηπως εχει κάποιο "όφελος" το να το έχεις ?

Ακυρώνεται καλύτερα όταν πας σε κατάστημα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα και παλι πως αλλαζουμε χρωμα ?Μπηκα στο mydei και δεν το βρισκω.Ακυρο το βρηκα αλλα θελει παγια πληρωμη ξερουμε αν γινεται και χωρις?

 

Επεξ/σία από aks
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έβαλα τη μάνα μου που ανήκει σε κοτ β στο my home online . όταν ήταν στο γ1 έγραφε και το κοτ β , τώρα γράφει μόνο home online. πρέπει να κάνω και κάποια άλλη διαδικασία για να μπει πάλι το κοτ β η απλά δεν το γράφει;?

Επεξ/σία από adok13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα ηθθελα να ρωτησω αν  παω στο μπλε της δεη και μετα απο 3-4 μηνες φυγω τι πληρωνω μονο τα παγια που μενουν;

Επισης το myhome online εχει κοτΒ;

Επεξ/σία από GreekGames
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, adok13 said:

έβαλα τη μάνα μου που ανήκει σε κοτ β στο my home online . όταν ήταν στο γ1 έγραφε και το κοτ β , τώρα γράφει μόνο home online. πρέπει να κάνω και κάποια άλλη διαδικασία για να μπει πάλι το κοτ β η απλά δεν το γράφει;?

Πού δε το γράφει; Στο ebill; Στο λογαριασμό; Ανέβασε screenshot.

Kαι τσέκαρε πρώτα απ'όλα μήπως έχει γίνει μηνιαία εκκαθαριστική καταμέτρηση κι έγινε υπέρβαση λόγω κλιματιστικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, ekrepali said:

Πού δε το γράφει; Στο ebill; Στο λογαριασμό; Ανέβασε screenshot.

Kαι τσέκαρε πρώτα απ'όλα μήπως έχει γίνει μηνιαία εκκαθαριστική καταμέτρηση κι έγινε υπέρβαση λόγω κλιματιστικού.

Screenshot_20240624_203454_myDEI.jpg.191716f20d9ef0dd73d92a93076868a2.jpg

παλιά μου γραφε εκεί που είναι το home on line , γ1 και από κάτω κοτ β .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 minutes ago, adok13 said:

 

Spoiler

Screenshot_20240624_203454_myDEI.jpg.191716f20d9ef0dd73d92a93076868a2.jpg

 

Έτσι είναι και του παππού μου, στο λογαριασμό φαίνεται κανονικά. Δε χρειάζεται να κάνεις κάτι.

Spoiler

 

44.jpg.845afde0d0d4aaf5b7900dc0e1ec8238.jpg

 

 

 

4.jpg.1ddc2801ccb25eca76d4a507b9196a9f.jpg

 

Επεξ/σία από ekrepali
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, GreekGames είπε

Καλησπερα ηθθελα να ρωτησω αν  παω στο μπλε της δεη και μετα απο 3-4 μηνες φυγω τι πληρωνω μονο τα παγια που μενουν;

Επισης το myhome online εχει κοτΒ;

Έχει και ΚΟΤ Β.

Screenshot_20240624-210033.png

56 λεπτά πριν, aks είπε

Καλησπερα και παλι πως αλλαζουμε χρωμα ?Μπηκα στο mydei και δεν το βρισκω.Ακυρο το βρηκα αλλα θελει παγια πληρωμη ξερουμε αν γινεται και χωρις?

 

Αν θες να πας στο Online δεν γίνεται αλλιώς.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Για νυχτερινο πρεπει να παμε σε καταστημα η γινεται και online?

Για νυχτερινό πρέπει να κάνεις αίτηση στο ΔΕΔΔΗΕ και να πληρώσεις και 42 €.

Επεξ/σία από doomnx
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...