Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 ώρες πριν, hf77 είπε

Καλημέρα είμαι στην ΔΕΗ στο myhome 4all στο κυμαινόμενο τιμολογιο(κίτρινο), με μέσο όρο καταναλωσεων σε Kwh το 4 μηνο 500 με 600

Που να κινηθώ να δω τι με συμφέρει καλύτερα από πλευρά παροχου? 

Ευχαριστώ 

Κατέβασε το εξελάκι μου, βάλε την κατανάλωσή σου και δες τι σε συμφέρει. Στο πράσινο της Volton θα πήγαινα για κάνα μήνα και μετά μάλλον ΗΡΩΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, turbat0s είπε

Κοίτα μην κόψουν σε σένα το ρεύμα τελικά

Την παροχή θα κόψουν με το νούμερο πάνω στο χαρτί..... ο ταχυδρόμος έκανε το λάθος όχι ο ΔΕΔΔΗΕ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, leotzian είπε

Την παροχή θα κόψουν με το νούμερο πάνω στο χαρτί..... ο ταχυδρόμος έκανε το λάθος όχι ο ΔΕΔΔΗΕ 

Ο ΔΕΔΔΗΕ έναν εργολάβο θα στείλει. 

Πιστεύω να μην κάνει το ίδιο λάθος που έκανε και ο ταχυδρόμος..

  • Haha 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Georgegr3 είπε

Καλησπέρα σε ολους! Δεη 4all από Απρίλιο και μου ήρθε λογαριασμός που έχει και 5 μέρες Ιούνιο μέσα. Όπως λέγατε και στις πίσω σελίδες όντως η τιμή είναι για αυτές τις μέρες 0,15336. Οι kwh που καταναλώνουμε είναι λίγες, 150/μήνα (110ημ+40νυχ) και αναρωτιέμαι τι να κάνω. Να πάω πράσινο και μετά πάλι κίτρινο. Πράσινο και βλέπω απο 1/7; Ήμουν ΕΛΠΕ ένα 3μηνο με τα 100€ δώρο και ξαναήρθα, ώστε όταν χρειαστεί να ξαναφύγω. :P ΕΛΠΕ είδα έχω χάσει τα πολλά, έχουν μείνει μόνο τα 50 με πόντους. Τι προτείνετε;

@doomnx έχεις καμία γνώμη; Λογικά δεν έχει πολύ νόημα που είμαι, γιατί είναι όλα σχεδόν ίδια  με τέτοιες μικρές καταναλώσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Sorath είπε

Προσπάθησα να το βρω, αλλά δεν τα κατάφερα. Απο που το κατεβάζουμε;

Να ενεργοποιήσεις την προβολή υπογραφών του forum:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQARHOCg8rqF6NsCSHQDBpzU32WvPQ9P0936VU1D55goVAuLizcefm0wlU-o6UmfQ/pubhtml#
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQARHOCg8rqF6NsCSHQDBpzU32WvPQ9P0936VU1D55goVAuLizcefm0wlU-o6UmfQ/pub?output=xlsx

1 ώρα πριν, Georgegr3 είπε

@doomnx έχεις καμία γνώμη; Λογικά δεν έχει πολύ νόημα που είμαι, γιατί είναι όλα σχεδόν ίδια  με τέτοιες μικρές καταναλώσεις;

ΗΡΩΝ Benefit?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και 3 μήνες δεν πληρώνεται ο λογαριασμός μέσω πάγιας εντολής που έχω κάνει εδώ και 2 χρόνια.

Την είχα βάλει γιατί ήταν απαραίτητη για το προηγούμενο συμβόλαιο.

Πήγα από την ΔΕΗ και μου είπαν είναι θέμα από τη τράπεζα(θα πάω τη Τρίτη) ενώ λειτουργεί κανονικά η κάρτα δεν είναι ληγμένη κτλ.

Τώρα είμαι στο κίτρινο τιμολόγιο αν ακυρώσω την πάγια εντολή και πληρώσω άμεσα γιατί είναι 3 μήνες απλήρωτη μην μου κόψουν το ρεύμα θα υπάρχει κανένα θέμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dreaming123 είπε

Εδώ και 3 μήνες δεν πληρώνεται ο λογαριασμός μέσω πάγιας εντολής που έχω κάνει εδώ και 2 χρόνια.

Την είχα βάλει γιατί ήταν απαραίτητη για το προηγούμενο συμβόλαιο.

Πήγα από την ΔΕΗ και μου είπαν είναι θέμα από τη τράπεζα(θα πάω τη Τρίτη) ενώ λειτουργεί κανονικά η κάρτα δεν είναι ληγμένη κτλ.

Τώρα είμαι στο κίτρινο τιμολόγιο αν ακυρώσω την πάγια εντολή και πληρώσω άμεσα γιατί είναι 3 μήνες απλήρωτη μην μου κόψουν το ρεύμα θα υπάρχει κανένα θέμα;

Μην ακυρώσεις κάτι μόνος σου απλά πλήρωσε και το βλέπετε σε 2ο χρόνο γιατί δεν τραβάει πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 minutes ago, doomnx said:

Στο mobile view δε φαίνονται οι υπογραφές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά πάντως, με κάθε καλή διάθεση και με όλο το σεβασμό, κάνετε ορισμένοι ολόκληρη μανούρα για 1 ευρώ το μήνα ;

Μιλάμε για 4 τσιγάρα ή ένα κουτάκι κόκα κόλα ή ούτε καν μισό καφέ, δηλαδή πραγματικά ήμαρτον…

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, AristidisZ είπε

Ρε παιδιά πάντως, με κάθε καλή διάθεση και με όλο το σεβασμό, κάνετε ορισμένοι ολόκληρη μανούρα για 1 ευρώ το μήνα ;

Μιλάμε για 4 τσιγάρα ή ένα κουτάκι κόκα κόλα ή ούτε καν μισό καφέ, δηλαδή πραγματικά ήμαρτον…

Δεν ανεχόμαστε να μας δουλεύουν, δεν είναι θέμα ποσού. Αν εσυ θες να δίνεις 1€ το μήνα για να κάνεις το ρεύμα σου πράσινο, πάω πάσο. 😀

Επεξ/σία από motoboots
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, motoboots είπε

Δεν ανεχόμαστε να μας δουλεύουν, δεν είναι θέμα ποσού. Αν εσυ θες να δίνεις 1€ το μήνα για να κάνεις το ρεύμα σου πράσινο, πάω πάσο. 😀

Δε θέλω να δίνω, το θεωρώ βλακεία, αλλά αν δε βγάλω άκρη δε θα ασχοληθώ για 9 ευρώ το χρόνο 

So simple 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...