Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκανα πριν λιγο ακομα μια παροχη σε online βγαζει κανονικα το 0.12300 και 0.11300 βραδυ οποτε προλαβαινετε οσοι θελετε. Μονο οταν αλλαξουν οι τιμες οταν πατε να κανετε το συμβολαιο που τις λεει μονο τοτε θα εχετε τις νεες τιμες. Οποτε ακομα προλαβαινετε να πατε στο online. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, Merenda7 είπε

38% έκπτωση στο γ1 

Δεν το περίμενα .

Και το online  παραμένει ίδιο 

Ακριβώς. Δε μας πήγε καλά ο πρώτος μήνας εμείς που βάλαμε το online 🤣🤣

  • Haha 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μικρή διαφορά μεταξύ των διαφόρων τιμολογίων πάντως. Αυτή την στιγμή, δεν έχει μεγάλη σημασία πού είσαι, τουλάχιστον για αυτό τον μήνα. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελική τιμή 0,14 στο 4all με 20% έκπτωση που είχα. Η έκπτωση 35% λέει είναι για συμβόλαια από 1/6 και μετά. Για το αν θα με άφηναν να αλλάξω, κάνεις δεν το ξέρει, ούτε η ΔΕΗ. 

Πάντως διόρθωσαν τους όρους και αντί για έκπτωση αναγράφουν προωθητική ενέργεια. Άρα μπορούν να αλλάξουν την έκπτωση πλέον νόμιμα αν κατάλαβα καλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dasnowy είπε

Τελική τιμή 0,14 στο 4all με 20% έκπτωση που είχα. Η έκπτωση 35% λέει είναι για συμβόλαια από 1/6 και μετά. Για το αν θα με άφηναν να αλλάξω, κάνεις δεν το ξέρει, ούτε η ΔΕΗ. 

Πάντως διόρθωσαν τους όρους και αντί για έκπτωση αναγράφουν προωθητική ενέργεια. Άρα μπορούν να αλλάξουν την έκπτωση πλέον νόμιμα αν κατάλαβα καλά. 

Νομίζω ότι η έκπτωση 35% είναι και  για υφιστάμενους και νέους πελάτες 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, GreekGames said:

Νομίζω ότι η έκπτωση 35% είναι και  για υφιστάμενους και νέους πελάτες 

Στο pdf με τις τιμές λέει 20% έκπτωση για τις συμβάσεις μέχρι 29/2. Για αυτό την λέξη έκπτωση την έκαναν προωθητική ενέργεια, για να μπορούν να την αλλάζουν κάθε μήνα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, ventic139 είπε

Ακριβώς. Δε μας πήγε καλά ο πρώτος μήνας εμείς που βάλαμε το online 🤣🤣

😂Την έκανα κι εγώ σήμερα στο online.Πρώτη φορά στην ζωή μου έχω σταθερό πρόγραμμα.

Μία χαρά 😁 🤣30λεπτά φθηνότερο βγαίνει το online 🤘

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο 12.3 λεπτα το online στα 11.4 το 4all. Απλα με 5 ευρω παγιο και χωρις το 50ευρω. Οπως και να εχει μια χαρα τιμες και τα κιτρινα για Ιουνιο τουλαχιστον. 

Screenshot-1.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι μπαλίτσα μας έπαιξε η ΔΕΗ σε όσους είμαστε στο 4all έως 29/2, φταίμε εμείς τώρα να κάνουμε εσωτερικό τουρισμό για μια μέρα στο Γ1Ν και επιστροφή την άλλη μέρα στο 4all για να μπούμε στις φθηνότερες τιμές;😎 @korakios @doomnx

Επεξ/σία από Kozanitis1
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 minutes ago, dasnowy said:

Τελική τιμή 0,14 στο 4all με 20% έκπτωση που είχα. Η έκπτωση 35% λέει είναι για συμβόλαια από 1/6 και μετά. Για το αν θα με άφηναν να αλλάξω, κάνεις δεν το ξέρει, ούτε η ΔΕΗ. 

Πάντως διόρθωσαν τους όρους και αντί για έκπτωση αναγράφουν προωθητική ενέργεια. Άρα μπορούν να αλλάξουν την έκπτωση πλέον νόμιμα αν κατάλαβα καλά. 

αυτό φίλε μου (δηλ. την διαφορά για αυτούς που κάνουν συμβόλαιο απο 1/6) που το διάβασες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, dasnowy said:

καλά το βλέπεις αλλά αν ισχύει αυτό τότε πρέπει να μας δώσουν (για όσους είναι στο 4all απο 1/1/2024) και την έκπτωση 20% για όλους τους μήνες και όχι το 10% που μας έδωσαν για μερικούς μήνες. Τα έχουμε ξαναπεί....με τις εκπτώσεις τα έχει κάνει μπάχαλο η ΔΕΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γράφει ξεκάθαρα. Έκπτωση 35% για νέους και υφιστάμενους πελάτες. Για άλλη μια φορά αποδεικνύεται ότι αυτό το pdf με το ιστορικό τιμών είναι μια μπαρούφα και μισή.

Επίσης έχουμε καινούργιους ειδικούς όρους για το myHome4All

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...