Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, PedroG είπε

Είναι τελείως μα τελείως καταχρηστική η εφαρμογή διατάξεων και Δαπανών όταν μας βάζουν και μας υποχρεώνουν να στέλνουμε εμαιλ, τηλεφωνούμε, παρουσιάζομαστε αυτοπροσώπως για την κατάργηση τους.

Είναι αντίθετη με τα δικαιώματα των εργαζομένων καταναλωτών και πρέπει να λαμβάνονται σοβαρά υπόψη από τους χρήστες υπηρεσιών τέτοιες περιπτώσεις και τεχνικές.

Χάνουμε και χρόνο και χρήμα και εργατοώρες για τα αυτονόητα....ενώ προσπαθούμε να αποδεσμευτουμε απο προγράμματα, χαράτσια και υποτιθέμενες ευνοϊκές για τον χρήστη υπηρεσίες.

Δεν θέλω......δεν παίρνω.....κάνε πιο απλή την αποδέσμευση μου.....

Ενώ αντίθετα βλέπουμε πόσο εύκολα μας κάνουν δέσμιους με τέτοιες τεχνικές....

Απαράδεκτοι με κεφαλαία.....όχι μόνο η ΔΕΗ αλλά και άλλες τέτοιες εταιρείες 

Δώσμου το Paypal σου να σου βάλω 12 ευρώ να έχεις να πληρώνεις 1 χρόνο το Green Pass, δεν παλεύεσαι ειλικρινά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

12 λεπτά πριν, doomnx είπε

Δώσμου το Paypal σου να σου βάλω 12 ευρώ να έχεις να πληρώνεις 1 χρόνο το Green Pass, δεν παλεύεσαι ειλικρινά.

Εσύ δεν την παλεύεις φίλε μου...Δεν γουστάρω λέμε Green pass....τι δε καταλαβαίνεις;;;

Απαράδεκτη η συμπεριφορά της ΔΕΗ.. κατάργηση τώρα

Κρατά τα λεφτά σου δεν ζήτησα από εσένα οικονομική ενίσχυση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, PedroG είπε

Εσύ δεν την παλεύεις φίλε μου...Δεν γουστάρω λέμε Green pass....τι δε καταλαβαίνεις;;;

Απαράδεκτη η συμπεριφορά της ΔΕΗ.. κατάργηση τώρα

Κρατά τα λεφτά σου δεν ζήτησα από εσένα οικονομική ενίσχυση.

Όταν έμπαινες στο 4All ήξερες ότι έρχεται με το Green Pass παντρεμένο και ότι θα το είχες ένα τετράμηνο τζάμπα και ΜΕΤΑ αν ήθελες θα το απενεργοποιούσες. Γιατί δεν καθόσουν στο Γ1 αφού σε ενοχλεί τόσο το Green Pass; Να κάνουμε έναν έρανο εδώ στο Insomnia, πες μου να το οργανώσω, με εμπιστεύονται τα παιδιά, θα συνδράμουν όλα να σε βγάλουμε από αυτή τη θέση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι νόμιμος σύμβουλος της ΔΕΗ; Δικηγόρος εκεί στα γραφεία τής ή έχεις κάποιου άλλου είδους έννομη σχέση με την Εταιρεία; 

Δεν δικαιολογείται αλλοιως να επιτίθεσαι φραστικά και να προσβάλεις όποιον έχει αρνητική κρητική για την εταιρεία στο θέμα της αποδέσμευσης από Green pass.

Επίσης επειδή κουράζεις και μονοπωλεί τη συζήτηση... μάθε ότι έχουν δικαίωμα και άλλοι ομιλητές να εκφράσουν άποψη χωρίς να χλευάζουν και προσβάλλουν προσωπικα μειώνοντας συνεχώς τους ομιλητές. 

Δεν απευθύνομαι καν σε εσένα αλλά σε όσους έχουν κάνει αίτηση απομάκρυνσης από το Green pass.

...

Πόσο χρόνο μήνες διάρκεια κάνει να απομακρυνθεί η υπηρεσία αυτή; 

Έχω ζητήσει ήδη και έχω προβεί στις απαραίτητες ενέργειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, doomnx είπε

Δώσμου το Paypal σου να σου βάλω 12 ευρώ να έχεις να πληρώνεις 1 χρόνο το Green Pass

Επειδη κι εμενα δεν μ'αρεσει το Green Pass αν σε βολευει Revolut να μου στειλεις τα 12 ευρω.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Επειδη κι εμενα δεν μ'αρεσει το Green Pass αν σε βολευει Revolut να μου στειλεις τα 12 ευρω.:P

Στείλε! 😂

Μα ρε φίλε βλέπετε το δέντρο και χάνετε το δάσος με αυτό το 1 € που δεν το χρεώθηκε ΚΑΝΕΝΑΣ ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, doomnx είπε

Μα ρε φίλε βλέπετε το δέντρο και χάνετε το δάσος

Μην τα λες σ'εμενα γιατί ήμουν ενας από αυτούς που έφτιαξαν το δάσος.Μην κοιτάς τώρα που δεν μπορω να είμαι ενεργός όσο παλιότερα.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, PedroG said:

πως καταργω το GREEN PASS απο το λογαρισμο 4all που ανηκω???

Εχω ακολουθησεις ολες τις ενεργειες που εγραψε καποιος εδω μεσω app αλλα φαινεται ειναι ορατο ακομη!

Δεν είμαι σίγουρος ότι γίνεται μέσω App.

Δες και εδώ:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, HERTHAN said:

Επειδη κι εμενα δεν μ'αρεσει το Green Pass αν σε βολευει Revolut να μου στειλεις τα 12 ευρω.:P

Εσυ ειδικα που μας ειχες "ταλαιπωρησει" με το ασσο Γ1Ν ημιχρονο 4all τελικο αναποφασιστος, πρεπει να μας πληρωσεις και απο πανω 12 ευρω ψυχικη οδυνη 😋 δεχομαστε υπερ φιλοπτωχου κορακικου ταμειου και υπερ ανεγερσεως δουμνιξικού εξελ, βοηθεια μας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, jkoukos είπε

Είναι σχεδόν ίδια τιμή διότι μέχρι τέλους του 2023 παίρναμε επιδότηση από το Κράτος. Αν έλλειπε αυτή, θα ήταν ακριβότερη έναντι της σημερινής (δεν ξέρουμε τι μας επιφυλάσσει το μέλλον). Πιθανόν θα παίζεται μπάλα με το ποσοστό έκπτωσης.

Αλλο η επιδοτηση, για τη τιμη της κιλοβατωρας λεω.

6 ώρες πριν, doomnx είπε

Μα ρε φίλε βλέπετε το δέντρο και χάνετε το δάσος

6 ώρες πριν, HERTHAN είπε

Μην τα λες σ'εμενα γιατί ήμουν ενας από αυτούς που έφτιαξαν το δάσος

Για μενα μιλατε? 😲

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, PedroG είπε

 

image.gif

Αν όντως ισχύει ότι δεν γίνετε να απενεργοποιηθεί εντος του πρώτου τετραμήνου  που έτσι και αλλιως είναι δωρεάν, θα το απενεργοποιήσεις μετά το πρώτο τετράμηνο μην τρελενεσαι.

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου χρέωσαν σε αυτό το 2μηνο green pass  και στο Γ1 που ειμαι... Οτι να ναι πραγματικά μάλιστα το γράφει και στο πρόγραμμα πανω πανω Γ1 οικιακό green pass!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 εδώ οι τρεις τελευταίοι λογαριασμοι μου..... χώρις να κάνω οποιαδήποτε κίνηση παρά κατάργηση...

Επιπλέον ζήτησα από τη ιστοσελίδα της εταιρείας να μου καταργηθεί το green pass...αλλά μάλλον δεν την νοιάζει καν...

Έχει ενημερωθεί η Εταιρεία ότι κάποιοι μοιράζουν χρηματοδότηση σε σελίδες συζήτησης για να μην διαμαρτύρεται ο κόσμος και συνεχίσουν στα υπάρχοντα δεδομένα..

 

Screenshot_2024-02-15-13-46-06-841_com.google.android.apps.docs-edit.jpg

Screenshot_2024-02-15-13-47-00-595_com.google.android.apps.docs-edit.jpg

IMG_20240215_135426.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...