Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, ev_trantos είπε

Τελικά για 700-800 kwh το μήνα συμφέρει το Γ1 ή το 4all;

Επίσης για αλλαγή προγράμματος από Γ1 σε 4all είναι προτιμότερο τηλεφωνικά ή από το mydei;

Για 800 kWh ημέρας συμφέρει το Γ1 για 2,80 € περίπου 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Arkin είπε

Γιατι ετσι και αλλιως ειναι δωρεαν για 4 μηνες κυριως για αυτο.

Eν το μεταξυ μολις πηρα τηλεφωνο να απενεργοποιησω το grenn pass μιας και συμπληρωθηκε ο μηνας απο 1/1 που μπηκα στο κιτρινο και τηλεφωνικα μου ειπε οτι δεν γινετε απενεργποιηση πριν το 4μηνο σε οσους το εχουν παρει δωρεαν  με την επιλογη του 4all. 

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Pwpwpw είπε

Eν το μεταξυ μολις πηρα τηλεφωνο να το απενεργοποιησω και τηλεφωνικα μου ειπε οτι δεν γινετε απενεργποιηση πριν το 4μηνο σε οσους το εχουν παρει δωρεαν  με την επιλογη του 4all. 

Οντως? Πω πω οτι να ναι. Εγω εστειλα αιτημα πριν καμια ωρα σε 2 παροχες μεσα απο το support και αναμενω. Στην μια παροχη εκλεισε 3 μηνες το green pass στην αλλη 1 μηνα. Θα δω τι θα κανουν. Αλλιως στο 4μηνο δεν με πειραζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, fuorigioco1981 είπε

παιδια μεχρι 13 φλεβαρη ειμαστε στο σταθερο απο περσι.εαν θελουμε το μπλε μεσα απο το mydei πως το κανουμε?

αν δε σου δείχνει στο mydei επιλογή το ζητάς τηλεφωνικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, fuorigioco1981 είπε

παιδια μεχρι 13 φλεβαρη ειμαστε στο σταθερο απο περσι.εαν θελουμε το μπλε μεσα απο το mydei πως το κανουμε?

Πατάς εκεί που λέει myHome Online 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Arkin είπε

Οντως? Πω πω οτι να ναι. Εγω εστειλα αιτημα πριν καμια ωρα σε 2 παροχες μεσα απο το support και αναμενω. Στην μια παροχη εκλεισε 3 μηνες το green pass στην αλλη 1 μηνα. Θα δω τι θα κανουν. Αλλιως στο 4μηνο δεν με πειραζει.

Πηρα τηλεφωνο και αρχικα  πηγε να με καθοδηγησει μεσω της εφαρμογης Mydei για απενεργοποιηση του green pass. Στην καρτελα  οι παροχες μου -->λεπτομερεις εκει που εμφανιζει με πρασινο το green pass που ειπε να παω πανω εκει με το ποντικι να το πατησω για να γινει γκρι. Το εκανα και του ειπα οτι δεν κανει τιποτα και με ρωτησε αν εχω κιτρινο τιμολογιο  και  το green pass ενεργοποιηθηκε παρεα με το κιτρινο ως δωρο, Του απαντησα ναι και μου ειπε οτιη απενεργοποιηση μπορει να γινει μετα το 4μηνο γιατι στους πρωτους 4 μηνες ειναι ετσι και αλλιως δωρεαν.

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Πηρα τηλεφωνο και αρχικα  πηγε να με καθοδηγησει μεσω της εφαρμογης Mydei για απενεργοποιηση του green pass. Στην καρτελα  οι παροχες μου -->λεπτομερεις εκει που εμφανιζει με πρασινο το green pass που ειπε να παω πανω εκει με το ποντικι να το πατησω για να γινει γκρι. Το εκανα και του ειπα οτι δεν κανει τιποτα και με ρωτησε αν εχω κιτρινο τιμολογιο  και  το green pass ενεργοποιηθηκε παρεα με το κιτρινο ως δωρο, Του απαντησα ναι και μου ειπε οτιη απενεργοποιηση μπορει να γινει μετα το 4μηνο γιατι στους πρωτους 4 μηνες ειναι ετσι και αλλιως δωρεαν.

Ειλικρινά έχουμε ασχοληθεί πολύ περισσότερο από ο,τι χρειάζεται με αυτό το 1 ευρώ 😂

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

3 ώρες πριν, doomnx είπε

Ειλικρινά έχουμε ασχοληθεί πολύ περισσότερο από ο,τι χρειάζεται με αυτό το 1 ευρώ 😂

με ολο το σεβασμο κανεις δεν πρεπει να υποκυπτει στις ....κιες και τα συμφεροντα των καρχαριων...1 ευρω δεν ειναι λιγο ειδικα οταν ειναι αεριτζιδικο...

οπως εγραψα πιο πριν ολοι κανουμε μετατροπη ΑΠΟ-επιλεγοντας στο 3ο βημα ολες τις δηθεν-υπηρεσιες fix it, green- pass, pipes -pass και παταμε τελος ολοκληρωση. Για νεες αιτησεις δεν γνωριζω...

αυτο το ευρουλακι κανει τους πλουσιους πλουσιοτερους...και τους φτωχους φτωχοτερους

Επεξ/σία από madrivermadonus
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, Pwpwpw said:

Eν το μεταξυ μολις πηρα τηλεφωνο να απενεργοποιησω το grenn pass μιας και συμπληρωθηκε ο μηνας απο 1/1 που μπηκα στο κιτρινο και τηλεφωνικα μου ειπε οτι δεν γινετε απενεργποιηση πριν το 4μηνο σε οσους το εχουν παρει δωρεαν  με την επιλογη του 4all. 

γιατί τότε στους όρους λέει 1 μήνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, korakios είπε

αν δε σου δείχνει στο mydei επιλογή το ζητάς τηλεφωνικά

 

5 ώρες πριν, doomnx είπε

Πατάς εκεί που λέει myHome Online 

που ειναι δεν το βλεπω

Screenshot 2024-02-03 211728.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, tempo είπε

γιατί τότε στους όρους λέει 1 μήνα;

Εγω που να ξέρω, αυτά μου είπε στο τηλέφωνο αυτά εγραψα και εγώ.

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, Pwpwpw said:

Εγω που να ξέρω, αυτά μου είπε στο τηλέφωνο αυτά εγραψα και εγώ.

Πως το γράφει ο Κοράκιος;

Όταν μιλάμε στο τηλέφωνο με προσωπικό της ΔΕΗ, δεν λαμβάνουμε υπόψη τι μας είπε ο υπάλληλος/προϊστάμενος/διευθυντής/πρόεδρος/CEO/κλητήρας/θυρωρός/καφετζής/μέντιουμ/χαρτορίχτρα/κτλ.

Επεξ/σία από Aurumnus
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Aurumnus είπε

δεν λαμβάνουμε υπόψη τι μας είπε ο υπάλληλος/προϊστάμενος/διευθυντής/πρόεδρος/CEO/κλητήρας/θυρωρός/καφετζής/μέντιουμ/χαρτορίχτρα/κτλ.

ξέχασες γωνίες, καρέκλες, καναπέδες... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...