Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

θυμάστε μου που βλέπουμε καθημερινές τιμές για ΤΕΑ εάν μπορεί κάποιος παρακαλώ ??

παρακολουθώ για το αέριο το γερμανικό δείκτη και έχω αφήσει στην μοίρα του το κιτρινάκι για να ρίχνουμε μια μάτια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Funny__boy είπε

θυμάστε μου που βλέπουμε καθημερινές τιμές για ΤΕΑ εάν μπορεί κάποιος παρακαλώ ??

παρακολουθώ για το αέριο το γερμανικό δείκτη και έχω αφήσει στην μοίρα του το κιτρινάκι για να ρίχνουμε μια μάτια 

https://energyineu.com

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, GreekGames είπε

Το εξελ που το βρίσκω;

https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQARHOCg8rqF6NsCSHQDBpzU32WvPQ9P0936VU1D55goVAuLizcefm0wlU-o6UmfQ/pub?output=xlsx

26 λεπτά πριν, Funny__boy είπε

θυμάστε μου που βλέπουμε καθημερινές τιμές για ΤΕΑ εάν μπορεί κάποιος παρακαλώ ??

Day-Ahead Market_figures - EnExGroup

Αλλά τις ενσωματώνω καθημερινά στο εξέλ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/1/2024 στις 3:35 ΜΜ, korakios είπε

περίμενε να απαντήσουν , έτσι και αλλιώς αυτά που έγραψες ισχύανε τότε

Καλησπέρα, τελικά απάντησαν στο myrae το παρακάτω:

Αναφορά σε κείμενο

Αναφορικά με το αίτημα σας για την παροχή με αριθμό ΧΧΧ σας ενημερώνουμε ότι,
Στις 4/1/2023 διαβιβάστηκε αίτημα Νέας Εκπροσώπησης από Προμηθευτή  Ηλεκτρικής Ενέργειας ΔΕΗ Α.Ε.
Η Υπηρεσία μας έχει προχωρήσει σε λήψη ένδειξης με Κ 4454 και Μ 3184.
Ως εκ τούτου το αίτημα σας έχει ολοκληρωθεί.
Λυπούμαστε για την όποια ταλαιπωρία και παραμένουμε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε πληροφορία διευκρίνηση.
Με εκτίμηση,

Δεν αναφέρει πως έλαβε τις μετρήσεις στις 19/01, για ευνόητους λόγους, ούτε πως το ολοκλήρωσε καθυστερημένα.

Έχει νόημα να τους ρωτήσω γιατί έκαναν μέτρηση ενώ δεν χρειάζεται, και ως εκ τούτου με καθυστέρησαν 19 ημέρες;

Με την ΔΕΗ πάντως που μίλησαν θεωρούν πως θα με τιμολογήσουν με τις δικές μου ενδείξεις από 1/1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, killer_instinct είπε

Έχει νόημα να τους ρωτήσω γιατί έκαναν μέτρηση ενώ δεν χρειάζεται, και ως εκ τούτου με καθυστέρησαν 19 ημέρες;

μόνο αν εχεις όρεξη , δεν έχει πλέον κάποιο ουσιαστικό νόημα , το θέμα είναι πότε ξεκινά η εκπροσώπηση  4/1 ή αργότερα ?

4 λεπτά πριν, killer_instinct είπε

Με την ΔΕΗ πάντως που μίλησαν θεωρούν πως θα με τιμολογήσουν με τις δικές μου ενδείξεις από 1/1.

μπέρδεμα θα γίνει, αν και δε θα έδινα σημασία το τι λένε ειδικά  απο εκεί

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, killer_instinct είπε

Καλησπέρα, τελικά απάντησαν στο myrae το παρακάτω:

Δεν αναφέρει πως έλαβε τις μετρήσεις στις 19/01, για ευνόητους λόγους, ούτε πως το ολοκλήρωσε καθυστερημένα.

Έχει νόημα να τους ρωτήσω γιατί έκαναν μέτρηση ενώ δεν χρειάζεται, και ως εκ τούτου με καθυστέρησαν 19 ημέρες;

Με την ΔΕΗ πάντως που μίλησαν θεωρούν πως θα με τιμολογήσουν με τις δικές μου ενδείξεις από 1/1.

Νομίζω καλύτερα θα σου απαντήσουν στον Δεδδηε αυτό.. Πότε έγινε.. Και πότε πηγε η εντολή ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, korakios είπε

μόνο αν εχεις όρεξη , δεν έχει πλέον κάποιο ουσιαστικό νόημα , το θέμα είναι πότε ξεκινά η εκπροσώπηση  4/1 ή αργότερα ?

 

7 λεπτά πριν, takoulou είπε

Νομίζω καλύτερα θα σου απαντήσουν στον Δεδδηε αυτό.. Πότε έγινε.. Και πότε πηγε η εντολή ;

Δεν ξέρω αν η απάντησή τους που λέει: "Στις 4/1/2023 διαβιβάστηκε αίτημα Νέας Εκπροσώπησης από Προμηθευτή  Ηλεκτρικής Ενέργειας ΔΕΗ Α.Ε.", σημαίνει πως θα ξεκινήσει η εκπροσώπηση από 4/1..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός είναι ο καινούριος το πρόγραμμα δεν έχει αλλαχτεί αυτές από ότι βλέπω είναι του 4all  αρα γαι αυτο το μήνα 0.12653και 10.573 χωρίς έκπτωση 20% αυτό το πρόγραμμα έχει ισχύ ενός χρόνου με πιθανοτηα κάθε μήνα να αλλάζει η τιμή φαντάζομαι? 

IMG_20240123_155622.jpg

IMG_20240123_155641.jpg

IMG_20240123_155710.jpg

IMG_20240123_155703.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ritualistic είπε

επειδη ψαχνω στην αναζητηση και δεν το βρισκω... πως γυρναμε απο 4all σε Γ1 ?

Με τηλέφωνο ή email. 

Λογικά, κάποια στιγμή θα γίνεται και μέσω mydei. Προς το παρόν, δεν υπάρχει αυτή η επιλογή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, TED437343 είπε

Αυτός είναι ο καινούριος το πρόγραμμα δεν έχει αλλαχτεί αυτές από ότι βλέπω είναι του 4all  αρα γαι αυτο το μήνα 0.12653και 10.573 χωρίς έκπτωση 20% αυτό το πρόγραμμα έχει ισχύ ενός χρόνου με πιθανοτηα κάθε μήνα να αλλάζει η τιμή φαντάζομαι? 

IMG_20240123_155622.jpg

IMG_20240123_155641.jpg

IMG_20240123_155710.jpg

IMG_20240123_155703.jpg

διάρκεια ενός έτους ,χωρίς δέσμευση , ανα μήνα αλλάζουν, εσύ είσαι στο Γ1

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...