Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, darkman είπε

Και οταν λεει 500 ημερας και νυχτας το λεει αθροιστικά πχ 400 μερας και 101 Νυχτας μας κανουν 501 το περασες :(  

Νομίζω ήταν ξεχωριστά νύχτας η μέρας. Τώρα είναι αθροιστικά? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

50 minutes ago, doomnx said:

Την τελευταία μορφή του εδώ: TMPSend - Download: Oikiaka_Timologia_Reumatos_2024.231230v2.xlsx

ευχαριστώ, γιατί δεν το βάζεις και εσύ κάπου κοινόχρηστο για να μπορούμε να το βλέπουμε και όποιος θέλει να το κατεβάζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tempo είπε

ευχαριστώ, γιατί δεν το βάζεις και εσύ κάπου κοινόχρηστο για να μπορούμε να το βλέπουμε και όποιος θέλει να το κατεβάζει;

φοβάται το αναπόφευκτο 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, korakios είπε

φοβάται το αναπόφευκτο 😂

βλεπω διάφορες στα εξελ του κορακιος και του doomnx ,πρέπει να κάνετε συνεδρίαση ,αλλιώς θα το ρίξουμε στα ζάρια ,ευχαριστούμε πάντως τα παιδιά για την προσπάθεια τους

όσοι πάνε Ήρωνα για πενηνταρικο βλέπω να εξανεμίζεται εύκολα σε σχέση με τα άλλα προγράμματα 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Hacker?pcs είπε

Από 1/1 μπορούμε να μεταπηδάμε από το ένα πρόγραμμα στο άλλο (εκτός σταθερών) χωρίς κάποια ρήτρα αποχώρησης όπως πριν; Ή αλλάζει αυτό;

καρφιτσωμένη ανάρτηση

54 λεπτά πριν, sosias είπε

βλεπω διάφορες στα εξελ του κορακιος και του doomnx ,πρέπει να κάνετε συνεδρίαση ,αλλιώς θα το ρίξουμε στα ζάρια ,ευχαριστούμε πάντως τα παιδιά για την προσπάθεια τους

όσοι πάνε Ήρωνα για πενηνταρικο βλέπω να εξανεμίζεται εύκολα σε σχέση με τα άλλα προγράμματα 

σαν τι διαφορές ?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, doomnx said:

Προτιμάς να χρεώνεσαι γύρω στα 5 ευρώ κάθε μήνα παραπάνω αντί να σου κλέβει 1 ευρώ ξέρω γω.

Ναι, έχω κι εγώ τους λόγους μου. Για χαβαλέ το έκανα το σχόλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Νομίζω ήταν ξεχωριστά νύχτας η μέρας. Τώρα είναι αθροιστικά? 

Και εγω ετσι νομιζα αλλα τους πηρα τηλέφωνο για να μου εξηγήσουνε λιγο τα προγράμματα και ειναι 500 συνολο :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, darkman είπε

Και εγω ετσι νομιζα αλλα τους πηρα τηλέφωνο για να μου εξηγήσουνε λιγο τα προγράμματα και ειναι 500 συνολο :(

Αν ισχύει αυτό απλοποιεί τα πράγματα για μένα 4all δαγκωτο.Το θέμα είναι ότι ο korakios στην ανάρτηση του γράφει ξεκάθαρα για όριο τις ημερήσιες 

Επεξ/σία από Andytse13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Andytse13 είπε

Αν ισχύει αυτό απλοποιεί τα πράγματα για μένα 4all δαγκωτο.Το θέμα είναι ότι ο korakios στην ανάρτηση του γράφει ξεκάθαρα για όριο τις ημερήσιες 

αναρωτιέσαι αν ισχύει απο άτομο που μεταφέρει τι του είπε ο υπάλληλος στο τηλέφωνο ? 😂

άσε τον korakio και διαβάστε μόνοι σας τους ειδικούς όρους

οτιδήποτε διαφορετικό ΣτΚ και μετά ΡΑΕ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Mikalaras said:

@HERTHAN θα έχεις παρέα σίγουρα, κι εγώ στο Γ1Ν θα μείνω, έχω αλλεργία στο green pass. 😋

Πολλοι δεν θα ασχοληθουν.

Σκεψου και να παμε 4all και να κανουμε αιτημα ακυρωσης Green Pass, το Pass πρεπει να μεινει ενα μηνα ενεργο τουλαχιστον αν θυμαμαι καλα. Αν το 2ο μηνα επιλεξεις να πας Γ1Ν γιατι λχ η ΔΕΗ μειωνει ή κοβει το 20% στο 4all τοτε (α) δεν ξερω αν το Green Pass ειναι αυτονομο και μεταφερεται ως ενεργη υπηρεσια στο νεο προγραμμα, (β) μπορει το Φλεβαρη η ΔΕΗ να πει τωρα το Γ1Ν εχει υποχρεωτικα Green Pass.

Οφελος απο την τυχον ακυρωση θα εχει καποιος μονο αν επιλεξει ενα προγραμμα λχ 4all, κανει αιτημα ακυρωσης και παραμεινει σε αυτο το προγραμμα ωστε (ι) να δει την ακυρωση να λαμβανει χωρα και (ιι) εφοσον θα εχει ακυρωθει και παραμενει εκει δεν μπορει να του το ξαναφορεσει η ΔΕΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, korakios είπε

αναρωτιέσαι αν ισχύει απο άτομο που μεταφέρει τι του είπε ο υπάλληλος στο τηλέφωνο ? 😂

άσε τον korakio και διαβάστε μόνοι σας τους ειδικούς όρους

οτιδήποτε διαφορετικό ΣτΚ και μετά ΡΑΕ

Σωστός και περιεκτικός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 minutes ago, korakios said:

αναρωτιέσαι αν ισχύει απο άτομο που μεταφέρει τι του είπε ο υπάλληλος στο τηλέφωνο ? 😂

άσε τον korakio και διαβάστε μόνοι σας τους ειδικούς όρους

οτιδήποτε διαφορετικό ΣτΚ και μετά ΡΑΕ

Επειδη εχουμε κουρασει και τον korakio επισυναπτω ξανα τους ορους του Γ1Ν.

Αναφερει ξεκαθαρα οτι το >500 και <500 αφορα ΜΟΝΟ τις κιλοβατωρες ΗΜΕΡΑΣ.

Δεν αθροιζονται ημερας και νυχτας για να αλλαξεις κλιμακιο.

Αλλωστε η νυχτας εχουν δικη τους ξεχωριστη χρεωση φλατ ανεξαρτητα ποσες κανεις. Δεν εχει κανενα νοημα να αθροιζονται με της ημερας.

g1_g1n_2024.01.pdf

Επεξ/σία από Sebu
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mikalaras είπε

@HERTHAN θα έχεις παρέα σίγουρα, κι εγώ στο Γ1Ν θα μείνω, έχω αλλεργία στο green pass. 😋

Φιλε τωρα που θα πας στο Γ1Ν εγω θα φυγω μιας και βρηκα αντιδοτο για το green pass και τα βρηκα και με την ομαδα.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Andytse13 είπε

Αν ισχύει αυτό απλοποιεί τα πράγματα για μένα 4all δαγκωτο.Το θέμα είναι ότι ο korakios στην ανάρτηση του γράφει ξεκάθαρα για όριο τις ημερήσιες 

Τωρα που το ειδα και εγω γιατι οταν ειχα παρει πριν κανα 20ημερο τηλέφωνο ο καταλογος δεν ηταν οπως ειναι τωρα , ελεγε την λεξη ημερας + νυχτας τωρα απο οτι βλεπω το γραφει αλλιώς και αναλυτικά και δεν το ειχα δει :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...