Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, takoulou είπε

Απορώ που είδε το μπλε τιμολόγιο κάτω από 15 λεπτά ο τύπος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

54 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Αν υπάρχει σίγουρος τρόπος όπου να μπορεί να καταργηθεί άμεσα το green pass θα πάω στο κίτρινο τελικά αλλά από αρχές του χρόνου.

Αν κάποιος έχει καταργήσει το green pass σίγουρα κι εύκολα να μας πει τον τρόπο για να μην χρειαστεί να γίνει επίσκεψη στο κατάστημα και να καταργηθεί με φωνές.

Τον Μάρτη  του 2023 είχα καταργήσει το Green pass  και το Fixit  λίγο πριν λήξει το δωρεάν  (πήγαιναν πακέτο  και ήταν δωρεάν για ένα χρόνο με το παλιό Enter+)  μέσω της φόρμας επικοινωνίας της ΔΕΗ

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Απορώ που είδε το μπλε τιμολόγιο κάτω από 15 λεπτά ο τύπος 

Ο τύπος είπε ότι οι τιμές γενικά θα είναι προς τα κάτω.. Έτσι φαίνεται.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Απορώ που είδε το μπλε τιμολόγιο κάτω από 15 λεπτά ο τύπος 

Οποίος ψάχνει το βλέπει https://energy.elin.gr/ilektriki-energeia-new/gia-to-spiti-ilektriko-reyma-on/power-on-blue-day-and-night-reyma/#:~:text=Blue Day %26 Night από την,θα σας έχει πάντα χαρούμενους!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Aurumnus said:

Τελικά κατάφερες να απενεργοποιήσεις το Green Pass;

 

 

Να σου πω την αλήθεια περίμενα κάποια ειδοποίηση από τη ΔΕΗ όπως μου έλεγαν σε ενημερωτικό email.

Μπήκα όμως τώρα που μου το θύμησες και δεν βλέπω κάπου να λέει green pass στο πρόγραμμά μου πλέον. Οπότε υποθέτω το απενεργοποίησαν (?).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vsk είπε

Μα πώς να γίνει άμεσα, αφού αναγράφεται στους όρους ότι αίτηση για κατάργηση μπορεί να γίνει μόνο μετά την παραμονή ενός μήνα στο πρόγραμμα

Εννοείται μετά τον μήνα.

Το θέμα είναι με ποιόν τρόπο γίνεται η κατάργηση.

 

56 λεπτά πριν, teot είπε

Τον Μάρτη  του 2023 είχα καταργήσει το Green pass  και το Fixit  λίγο πριν λήξει το δωρεάν  (πήγαιναν πακέτο  και ήταν δωρεάν για ένα χρόνο με το παλιό Enter+)  μέσω της φόρμας επικοινωνίας της ΔΕΗ

Στέλνεις απλά μήνυμα να σου το καταργήσουν και τέλος?

Σου έρχεται κάποια άλλη ειδοποίηση οτι καταργήθηκε η απλά το βλέπεις στον επόμενο λογαριασμό που θα έρθει?

17 λεπτά πριν, baspav είπε

Να σου πω την αλήθεια περίμενα κάποια ειδοποίηση από τη ΔΕΗ όπως μου έλεγαν σε ενημερωτικό email.

Μπήκα όμως τώρα που μου το θύμησες και δεν βλέπω κάπου να λέει green pass στο πρόγραμμά μου πλέον. Οπότε υποθέτω το απενεργοποίησαν (?).

Μέσω της φόρμας επικοινωνίας το είχες κάνει κι εσύ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως αισθάνομαι οτι η δεη θα κατεβασει και αλλο την τιμη του μπλε,δεν νομιζω να αφησουν να φυγουν ετσι οι πελατες,την πηγε στα 18 κατεβασαν και οι αλλοι,και στο τελος θα κανει το μπαμ οπως πριν απο δυο χρονια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, nasoduko είπε

εγω παντως αισθάνομαι οτι η δεη θα κατεβασει και αλλο την τιμη του μπλε,δεν νομιζω να αφησουν να φυγουν ετσι οι πελατες,την πηγε στα 18 κατεβασαν και οι αλλοι,και στο τελος θα κανει το μπαμ οπως πριν απο δυο χρονια...

Μακάρι να γίνει όλοι αυτό θέλουμε αλλά το βλέπω δύσκολο να γυρίσουμε στα επίπεδα προ διετίας.Μακαρι να γίνει ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, nasoduko είπε

εγω παντως αισθάνομαι οτι η δεη θα κατεβασει και αλλο την τιμη του μπλε,δεν νομιζω να αφησουν να φυγουν ετσι οι πελατες,την πηγε στα 18 κατεβασαν και οι αλλοι,και στο τελος θα κανει το μπαμ οπως πριν απο δυο χρονια...

απο κιτρινο μπορουμε να παμε στο μπλε αν πχ γεναρη κατεβουν και αλλο οι τιμες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κάποιος εφόσον τωρα έχω πρόγραμμα με ΚΟΤ στην ΔΕΗ, οταν επιλέξω πρόγραμμα από το myΔΕΗ  το νέο πρόγραμμα (πχ ΔΕΗ Enter) θα το έχει ενεργοποιημένο αυτόματα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Ναι κανονικά.

Το κίτρινο είναι σα το πράσινο σωστά; Δε έχει δέσμευση 

γιατί στο σάιτ μου βγάζει ότι λήγει του χρόνου 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο κιτρινο σε αλλο θα γινεται αλλα δεν ειπε καποιος αν θα γίνεται χωρις διαδικασια με καταγγελια συμβασης χαρτουρα κλπ

Γιατι δεν υπαρχει ρητρα αποχωρησης απο την μια αλλα υπαρχει 12 μηνη διαρκεια απο την αλλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ant_ είπε

Απο κιτρινο σε αλλο θα γινεται αλλα δεν ειπε καποιος αν θα γίνεται χωρις διαδικασια με καταγγελια συμβασης χαρτουρα κλπ

Γιατι δεν υπαρχει ρητρα αποχωρησης απο την μια αλλα υπαρχει 12 μηνη διαρκεια απο την αλλη

ναι και εγω αυτο φοβαμαι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μια στο εκατομμύριο πάει το online από τα 0,179 που είναι τώρα στα 0,120, λέμε τώρα ΑΝ, όσοι έκλεισαν στα 0,179 τι κάνουν; τι δυνατότητα αλλαγής θα υπάρξει; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...