Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

53 λεπτά πριν, fotismantzoros είπε

Καλημέρα,

δεν έχω καταλάβει: πώς υποβάλλουμε «αίτημα αντίρρησης» για να μην πάμε στο Γ1 από Home4All;

Δεν υπάρχει πουθενά σχετική επιλογή στο site της ΔΕΗ ή στο MyΔΕΗ App.

Τηλεφωνικά; 

Ναι, έχουν 24ωρο call centre

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

19 ώρες πριν, dimitris_sal είπε

Ξερουμε καμια λεπτομερεια σχετικα με αυτο;

Εστειλα τα δικαιολογητικα και μου ηρθε email

Αποτι διαβασα θα ειναι πιστωση στον 1ο λογαριασμο που θα εκδοθει (αναφερονται υποθετω μονο στην προμηθεια ρευματος).Αρα δε θα μεταφερεται το υπολοιπο των 300 ευρω στους επομενους λογαριασμους οποτε να καψω οσο προλαβαινω μεχρι να βγει ο λογαριασμος;

Η απάντηση απο το helpdesk τους

Αναφορά σε κείμενο

Καλησπέρα σας,

 Αρχικά θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η επιβράβευση των 300€ θα φανεί στον επόμενο λογαριασμό σας.

 Η πίστωση γίνεται εφάπαξ, αυτό σημαίνει ότι θα συνεχίζει να υπάρχει το πιστωτικό στον λογαριασμό σας έως ότου εξαντληθεί το ποσό.

 Παραμένουμε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση.

 Με εκτίμηση,

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερινό email απο ΔΕΗ:

LOGO_DEH_Slogan_GR_1.png
E7-myhomeOpen.png
 

Αγαπητή/έ Πελάτη,
Πριν λίγες μέρες σας στείλαμε μια επιστολή με την οποία σας ενημερώσαμε για τα εξής:

  • τα είδη των προϊόντων που θα είναι διαθέσιμα από 1.1.2024
  • τη χρωματική τους σήμανση
  • το είδος στο οποίο ανήκει το δικό σας προϊόν
  • τι θα συμβεί την 1.1.2024 με το δικό σας προϊόν (συγκεκριμένα, ότι το προϊόν σας είναι το myHome Open και την 1.1.2024, αν δεν επιλέξετε άλλο προϊόν, θα μεταβείτε στο Ειδικό Τιμολόγιο της ΔΕΗ για οικιακή χρήση που είναι το Γ1/Γ1Ν)
  • τα τιμολογιακά χαρακτηριστικά του Ειδικού Τιμολογίου της κατηγορίας σας

 

Σε συνέχεια αυτής της επικοινωνίας και ακολουθώντας σχετική οδηγία της Ρυθμιστικής Αρχής (ΡΑΑΕΥ), θέλουμε με το σημερινό email να σας επισημάνουμε τις τιμές των τιμολογιακών παραμέτρων που θα ισχύσουν για το Ειδικό οικιακό Τιμολόγιο (Γ1/Γ1Ν) από 1.1.2024, οι οποίες είναι ανακοινωμένες στο site μας dei.gr ήδη από την 1.12.2023.

Πάγια Χρέωση : 5€/μήνα
Βασική χρέωση για την κατανάλωσή σας : 0,160 €/kWh ή 0,172 €/kWh αν η κατανάλωσή σας ξεπερνάει τις 500kWh το μήνα ή 0,129 €/kWh, εφόσον έχετε νυχτερινό μετρητή, για την κατανάλωση σας στη ζώνη «νυχτερινού» ρεύματος
Έκπτωση στην παραπάνω Βασική χρέωση : 20% για τον Ιαν’24 (η έκπτωση αυτή ορίζεται από τη ΔΕΗ, ανακοινώνεται κάθε 1η του μήνα και ισχύει για το συγκεκριμένο μήνα κατανάλωσης. Επομένως για τον Ιαν’24 η βασική χρέωση διαμορφώνεται ως εξής: 0,1280 €/kWh ή 0,13760 €/kWh αν η κατανάλωσή σας ξεπερνάει τις 500 kWh τον μήνα ή 0,1032 €/kWh αν καταναλώνετε στις ζώνες νυχτερινού ρεύματος

 

Δηλαδη το Γ1 για τον Ιανουάριο θα είναι το φτηνότερο απο όλα τα προγράμματα ανεξαρτήτως κατανάλωσης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Disrespect είπε

: 0,1280 €/kWh ή 0,13760 €/kWh αν η κατανάλωσή σας ξεπερνάει τις 500 kWh τον μήνα ή 0,1032

Σε αυτό θα βάλεις + την ρήτρα που μάλλον θα είναι κάνα λεπτό ακόμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 hours ago, doomnx said:
On 21/12/2023 at 14:38, Prasino Mantarinh said:

Kαλησπερα και παλι στην ομαδα, για σπιτι 4ων ατομων που τωρα τον χειμωνα θα καιμε 1000-1500 kwH τον μηνα, παω καρφωτος για σταθερο ? Με τοση καταναλωση δεν βλεπω σεναριο που να συμφερει να εχω ρητρα ( ημουν παντα σε σταθερα προγραμματα οποτε δεν ξερω καν πως υπολογιζεται η ρητρα)

Με αυτή την κατανάλωση θα κερδίσεις γύρω στο 10% αν πας ZeniΘ Choice αντί για ελίν Blue, όσο η ΤΕΑ παίζει γύρω στα 105 €/MWh. Απλά θα πρέπει να έχεις τα μάτια σου ανοιχτά για τυχόν αυξήσεις.

Καλησπερα, δυστυχως η ΔΕΗ ειναι μονοδρομος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Disrespect είπε

Σημερινό email απο ΔΕΗ:

LOGO_DEH_Slogan_GR_1.png
E7-myhomeOpen.png
 

Αγαπητή/έ Πελάτη,
Πριν λίγες μέρες σας στείλαμε μια επιστολή με την οποία σας ενημερώσαμε για τα εξής:

  • τα είδη των προϊόντων που θα είναι διαθέσιμα από 1.1.2024
  • τη χρωματική τους σήμανση
  • το είδος στο οποίο ανήκει το δικό σας προϊόν
  • τι θα συμβεί την 1.1.2024 με το δικό σας προϊόν (συγκεκριμένα, ότι το προϊόν σας είναι το myHome Open και την 1.1.2024, αν δεν επιλέξετε άλλο προϊόν, θα μεταβείτε στο Ειδικό Τιμολόγιο της ΔΕΗ για οικιακή χρήση που είναι το Γ1/Γ1Ν)
  • τα τιμολογιακά χαρακτηριστικά του Ειδικού Τιμολογίου της κατηγορίας σας

 

Σε συνέχεια αυτής της επικοινωνίας και ακολουθώντας σχετική οδηγία της Ρυθμιστικής Αρχής (ΡΑΑΕΥ), θέλουμε με το σημερινό email να σας επισημάνουμε τις τιμές των τιμολογιακών παραμέτρων που θα ισχύσουν για το Ειδικό οικιακό Τιμολόγιο (Γ1/Γ1Ν) από 1.1.2024, οι οποίες είναι ανακοινωμένες στο site μας dei.gr ήδη από την 1.12.2023.

Πάγια Χρέωση : 5€/μήνα
Βασική χρέωση για την κατανάλωσή σας : 0,160 €/kWh ή 0,172 €/kWh αν η κατανάλωσή σας ξεπερνάει τις 500kWh το μήνα ή 0,129 €/kWh, εφόσον έχετε νυχτερινό μετρητή, για την κατανάλωση σας στη ζώνη «νυχτερινού» ρεύματος
Έκπτωση στην παραπάνω Βασική χρέωση : 20% για τον Ιαν’24 (η έκπτωση αυτή ορίζεται από τη ΔΕΗ, ανακοινώνεται κάθε 1η του μήνα και ισχύει για το συγκεκριμένο μήνα κατανάλωσης. Επομένως για τον Ιαν’24 η βασική χρέωση διαμορφώνεται ως εξής: 0,1280 €/kWh ή 0,13760 €/kWh αν η κατανάλωσή σας ξεπερνάει τις 500 kWh τον μήνα ή 0,1032 €/kWh αν καταναλώνετε στις ζώνες νυχτερινού ρεύματος

 

Δηλαδη το Γ1 για τον Ιανουάριο θα είναι το φτηνότερο απο όλα τα προγράμματα ανεξαρτήτως κατανάλωσης;

απο που το συμπέρανες αυτό ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Disrespect said:

Σημερινό email απο ΔΕΗ:

LOGO_DEH_Slogan_GR_1.png
E7-myhomeOpen.png
 

Αγαπητή/έ Πελάτη,
Πριν λίγες μέρες σας στείλαμε μια επιστολή με την οποία σας ενημερώσαμε για τα εξής:

  • τα είδη των προϊόντων που θα είναι διαθέσιμα από 1.1.2024
  • τη χρωματική τους σήμανση
  • το είδος στο οποίο ανήκει το δικό σας προϊόν
  • τι θα συμβεί την 1.1.2024 με το δικό σας προϊόν (συγκεκριμένα, ότι το προϊόν σας είναι το myHome Open και την 1.1.2024, αν δεν επιλέξετε άλλο προϊόν, θα μεταβείτε στο Ειδικό Τιμολόγιο της ΔΕΗ για οικιακή χρήση που είναι το Γ1/Γ1Ν)
  • τα τιμολογιακά χαρακτηριστικά του Ειδικού Τιμολογίου της κατηγορίας σας

 

Σε συνέχεια αυτής της επικοινωνίας και ακολουθώντας σχετική οδηγία της Ρυθμιστικής Αρχής (ΡΑΑΕΥ), θέλουμε με το σημερινό email να σας επισημάνουμε τις τιμές των τιμολογιακών παραμέτρων που θα ισχύσουν για το Ειδικό οικιακό Τιμολόγιο (Γ1/Γ1Ν) από 1.1.2024, οι οποίες είναι ανακοινωμένες στο site μας dei.gr ήδη από την 1.12.2023.

Πάγια Χρέωση : 5€/μήνα
Βασική χρέωση για την κατανάλωσή σας : 0,160 €/kWh ή 0,172 €/kWh αν η κατανάλωσή σας ξεπερνάει τις 500kWh το μήνα ή 0,129 €/kWh, εφόσον έχετε νυχτερινό μετρητή, για την κατανάλωση σας στη ζώνη «νυχτερινού» ρεύματος
Έκπτωση στην παραπάνω Βασική χρέωση : 20% για τον Ιαν’24 (η έκπτωση αυτή ορίζεται από τη ΔΕΗ, ανακοινώνεται κάθε 1η του μήνα και ισχύει για το συγκεκριμένο μήνα κατανάλωσης. Επομένως για τον Ιαν’24 η βασική χρέωση διαμορφώνεται ως εξής: 0,1280 €/kWh ή 0,13760 €/kWh αν η κατανάλωσή σας ξεπερνάει τις 500 kWh τον μήνα ή 0,1032 €/kWh αν καταναλώνετε στις ζώνες νυχτερινού ρεύματος

 

Δηλαδη το Γ1 για τον Ιανουάριο θα είναι το φτηνότερο απο όλα τα προγράμματα ανεξαρτήτως κατανάλωσης;

Δεν σου ήρθε μόνο αυτό, μέσα στο e-mail έχει κιάλλα που προφανώς δεν τα είδες:

image.png.53ea67ab5fedfd941701478163c03c5f.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 hours ago, jkoukos said:

Φαντάζομαι ότι εκ παραδρομής έγραψες για παλιό νυκτερινό και εννοείς το νέο. Στο δεύτερο σπάνε οι ώρες (6+2) του νυκτερινού ενώ στο παλιό ήταν (και ακόμη είναι σε όσους το έχουν) 8 ώρες συνεχόμενες (23:00-07:00).

Λεω "παλιο" γιατι απο το 2004 που το εχω ειναι ετσι, οποτε ως σχεδον 20 ετων προγραμμα το θεωρω παλιο 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Sebu said:

Λεω "παλιο" γιατι απο το 2004 που το εχω ειναι ετσι, οποτε ως σχεδον 20 ετων προγραμμα το θεωρω παλιο 😋

Δεν λέει κάτι αυτό, μόνο αν στο μεταξύ είχε βγει κάποιο νεώτερο θα είχε βάση ο χαρακτηρισμός παλιό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 hours ago, Alexcxvtr said:

Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Ναι, εκκαθαριστικοί είναι.

Αναλυτικά.

  Reveal hidden contents

21/9/22-20/1/23

2541 kwh

ημέρας 1844

νύχτας 697

21/1/23-21/5/23

3404 kwh

ημέρας 2457

νύχτας 947

22/5/23-19/9/23

1265 kwh

ημέρας 920

νύχτας 345

Μέχρι πρότινος ήμουν έτοιμος για μπλε, ώστε να έχω μια κάποια ασφάλεια, αλλά με χάλασε πολύ το "κάψιμο" του νυχτερινού ρεύματος.

Δυστυχώς, όλο τον χρόνο καταναλώνουμε >500 ανά μήνα.

Λες να πάω σε κίτρινο, ε;

Κοιτα ειμαι μεταξυ Πρασινου (Γ1Ν) που ειμαι ηδη και Κιτρινου. Ειμαι κατω απο τις 500 και το κιτρινο θα μου δινει 5-6 ευρω "κερδος" το μηνα. Βεβαια αυτο μονο με τα "γνωστα" δεδομενα του Γεναρη (μεταξυ των 2 προγραμματων και ανευ ρητρας). Το Φλεβαρη μπορει η ΔΕΗ να αποφασισει να περικοψει την εκπτωση του Κιτρινου και το οφελος να μειωθει ή να γυρισει υπερ του Πρασινου.

Το γεγονος οτι το Κιτρινο ως προγραμμα/λογικη της ΡΑΕ ήταν να ειναι κυμαινομενο με συγκεκριμενες προδιαγραφες και την τιμη να γινεται γνωστη τελος του μηνα και η ΔΕΗ αποφασισε να το εξισωσει "σχεδον" με το Πρασινο (το οποιο Πρασινο ειναι το φυτευτο προγραμμα του Υπουργειου) με βαζει σε σκεψεις ως καταναλωτη.

Το Κιτρινο το κυμαινομενο προσπαθει η ΔΕΗ να το κανει ομοειδως συμφερον ή λιγο συμφεροτερο τωρα απο το αντιστοιχο που "σκεφτηκε" το Υπουργειο οποτε ισως προσπαθει να το κρατησει εκει γυρω το 2024 η ΔΕΗ ισως ομως και οχι αν δει οτι ζοριζει η κατασταση και δεν θελει να φαει ολο το κοστος της αυξησης κοστους ρευματος.

Το Κιτρινο ειναι ελαφρως πιο γλυκο με Γεναρη αλλα ενεχει παντα τον κινδυνο να γινει το αρχικως σχεδιασμενο Κυμαινομενο και το Πρασινο να καταστει το πιο κοινωνικα συμφεροτερο εξ ου και η παρεμβαση του Υπουργειου για ενα Πρασινο πιο προσιτο και οικονομικο τιμολογιο με τιμες γνωστες αρχες μηνα ωστε να εχει χρονο αντιδρασης ο καταναλωτης.

Τωρα η ΔΕΗ (κατ'εμε) εξυπνα τους παει ολους στο Πρασινο που ειναι ελαφρως ακριβοτερο απο το Κιτρινο (εστω και 5-6 ευρω το μηνα επι ποσες εκατονταδες χιλιαδες πελατες) ωστε αν δεν βγει το στοιχημα με το ρευμα και το κοστος στο χρηματιστηριο ανεβει να πει "να εγω στηριξα το προγραμμα του Υπουργειο αλλα πηγαν κουβα οι καταναλωτες" = δεν φερω ευθυνη. Αν βγει το στοιχημα και οι τιμες μεινουν χαμηλα ειναι και το Υπουργειο χαρουμενο να πει "τα ελεγα εσωσα τον κοσμακη" και η ΔΕΗ να εχει κερδισει καμποσα ευρω ανα μηνα ανα πελατη του Πρασινου εναντι του Κιτρινου.

Αποψη μου πολυ ψειρισμενη αλλα σιγουρα εταιρειες αυτου του μεγεθους δεν κανουν κατι στην τυχη.

Εδω οι παροχοι κοβουν 1 ευρω του e-bill λχ της κινητης/σταθερης και εξοικονομουν εκατονταδες χιλιαδες ευρω το μηνα, δεν θα γυαλισει το ματι τους με 5-6 ευρω ανα πελατη το μηνα???

Προσωπικα μαλλον θα μεινω Πρασινο για Γεναρη και αν δω οτι παραμενω χαμηλα σε καταναλωσεις και ο χειμωνας παει ηπια οπως μεχρι στιγμης και το Κιτρινο παραμεινει σε εκπτωσεις ομοιο και σε τιμες καλυτερο ίσως Φλεβαρη να αλλαξω. Εκτιμω πως οτι κουβεντα κανουμε αφορα το τριμηνο Γεναρη-Μαρτη. Δυσκολα απο Απριλη να εχουμε χιονιαδες και αυξημενες καταναλωσεις και το ανοιξοκαλοκαιροφθινοπωρο παντα ειμαστε καλυτερα απο χειμωνα.

14 minutes ago, Joshua21 said:

Δεν λέει κάτι αυτό, μόνο αν στο μεταξύ είχε βγει κάποιο νεώτερο θα είχε βάση ο χαρακτηρισμός παλιό.

Για τα δεδομενα μου εχει γιατι με αυτο εκλεισα και αυτο εχω 20 χρονια αρα ειναι παλιο. Ειναι σαν να αγοραζα το 2004 το τοτε Civic και 20 χρονια μετα να μην ειχε βγει νεο μοντελο. 20 χρονια μετα ειναι παλιο αυτοκινητο ανεξαρτητα αν εχει βγει αντικαταστατης ή οχι, εχει 20 χρονια ζωης στην κατοχη μου. My view.

7 hours ago, astavlas said:

Γενικά για κάτω από 1500kwh στο τεράμηνο, συμφέρει το 4all?

Οριακα ναι ΑΛΛΑ μονο με βαση τις μεχρι σημερα γνωστες παραδοχες ητοι εκπτωση Γεναρη κοινη για 4all και Γ1Ν, προσδιορισμενη αρχικη κιλοβατωρα για 4all και Γ1Ν και χωρις ρητρα.

Για Φλεβαρη και μετα για καθε εκαστο μηνα Τα Παντα Ρει, αυτο θα αλλαζει και θα πρεπει να επαναξιολογειται απο τον καθενα ανα μηνα.

Εκει εγκειται και η δικη μου απορια. Εφοσον θα μπορεις να αλλαζεις ανα μηνα προγραμμα, πως θα τιμολογεισαι σωστα οταν η ΔΕΗ κανει εναντι ανα διμηνο και εκκαθαριστικο ανα 4μηνο? Δεν εχεις ποτέ ακριβεις πραγματικες μετρησεις καθε μηνα. Και τωρα με το χειμωνα στο πρωτο τριμηνο και τιμες να αλλαζουν ανα μηνα και δυνατοτητα αλλαγης ανα μηνα θα εχει ολο και μεγαλυτερη επιδραση να δηλωνονται οι πραγματικες καταναλωσεις καθε πραγματικου μηνα.

Εφοσον δεν εχουν ολοι ακομα εξυπνους ψηφιακους μετρητες ειναι πλεον μονοδρομος να δινει ο καθενας μετρησεις ανα μηνα στη ΔΕΗ. Γιατι αν λχ εχεις αυξημενες καταναλωσεις το Γεναρη και η τιμη το Φλεβαρη παει στο θεο και μερος της καταναλωσης Γεναρη μετακυληθει με τον εναντι και τον εκκαθαριστικο στο Φλεβαρη τοτε θα πληρωσεις κοροιδιστικα αυξημενο κοστος χωρις λογο.

Επεξ/σία από Sebu
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 minutes ago, Sebu said:

Για τα δεδομενα μου εχει γιατι με αυτο εκλεισα και αυτο εχω 20 χρονια αρα ειναι παλιο. Ειναι σαν να αγοραζα το 2004 το τοτε Civic και 20 χρονια μετα να μην ειχε βγει νεο μοντελο. 20 χρονια μετα ειναι παλιο αυτοκινητο ανεξαρτητα αν εχει βγει αντικαταστατης ή οχι, εχει 20 χρονια ζωης στην κατοχη μου. My view.

Εντελώς άστοχη σύγκριση, το ωράριο του νυχτερινού τιμολογίου δεν είναι κάποιο υλικό καταναλωτικό αγαθό όπως τα αυτοκίνητα ή τα ψυγεία που ούτως ή άλλως παλιώνουν μετά από κάποια χρόνια, ο μόνος λόγος που μπορεί να χαρακτηριστεί παλιό ένα ωράριο είναι να υπάρξει νέο που θα το αντικαταστήσει. Σε κάποια θέματα οι προσωπικές απόψεις δεν έχουν και πολύ σημασία.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, korakios είπε

απο που το συμπέρανες αυτό ?

Νόμιζα ότι στις τιμές που έγραφε για Ιανουάριο ήταν μέσα και η ρήτρα 😥

Επεξ/σία από Disrespect
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το site allazorevma που κάνει συγκρίσεις ανάμεσα στο ποσό πληρώνουμε σε σύγκριση με οποιοδήποτε άλλο παροχο είναι έγκυρο;  Πραγματικά έχω χαθεί δεν μπορώ να καταλαβω τι συμφέρει και τι όχι και κυρίως πως θα έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο. Δε μπορώ να βγάλω τον χειμώνα με τον φόβο να σκάσει κάποια τρελή αυξηση και στο ρεύμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, allifora είπε

Το site allazorevma που κάνει συγκρίσεις ανάμεσα στο ποσό πληρώνουμε σε σύγκριση με οποιοδήποτε άλλο παροχο είναι έγκυρο;

καλύτερα να αποφεύγεις site που συνεργάζονται με πάροχους και το συγκεκριμένο έχει κάνει χοντράδες στο παρελθόν

τώρα για τη σύγκριση φαντάζομαι οτι παίρνει μια υποθετική τιμή χοντρικής και βγαίνουν οι τιμές ανάλογα

4 λεπτά πριν, allifora είπε

Πραγματικά έχω χαθεί

καρφιτσωμένη ανάρτηση

5 λεπτά πριν, allifora είπε

δεν μπορώ να καταλαβω τι συμφέρει και τι όχι και κυρίως πως θα έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο.

για ήσυχο κεφάλι κουμπώνεις σε κάποιο σταθερό , αλλιώς παρακολουθείς την ΤΕΑ της χοντρικής ανα μήνα και πχ τέλη του μηνός βλέπεις πόσο περίπου βγαίνουν τα πράσινα πριν ανακοινωθεί η τιμή τους

οδηγίες στο άλλο νήμα όπου και στην αντίστοιχη καρφιτσωμένη ανάρτηση μπορείς να κατεβάσεις το excel και να παίξεις με τιμές χοντρικής

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα παλιο enter τελειωσε πριν 1 μηνα και εβαλα Γ1 και ελεγα να το αφησω για Πρασινο

Εχω κατω απο 500 κ εγω οποτε με τους συντελεστες κλπ λογικα το Πρασινο συμφέρει οσους εχουν πανω απο 500 και το Κιτρινο κατω

Απο οτι βλεπω δεν υπαρχει και εκεινο που λεγανε οτι θα μαθαινεις την τιμη κατοπιν εορτης αλλα ιδια μερα με το πρασινο

Οποτε μαλλον παμε για 3 αλλαγη σε 1 μηνα(enter-Γ1-4 all)

Σαν ανεκδοτο εχει καταντησει η φαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...