Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Spoiler
Μόλις τώρα, skoulas είπε

Συγγνώμη κάπου σε έχασα...να υποθέσω εννοείς ότι θα συνεχιστεί η επιδότηση και μετά...

όχι το έχω αναφέρει αρκετές φορές , ότι σου δανείζουν το επιστρέφεις επί 10+ , δεν έπρεπε να υπάρχουν καν επιδοτήσεις εξαρχής

με 0,50+€/kw ο Ελληνάρας μπορεί και να σηκωνόταν απο τον καναπέ του και να αντιδρούσε και να άλλαζε το τοπίο με το ρεύμα , τώρα του δώσαν δάνειο και σανοpass

 

2 ώρες πριν, marina8282 είπε

γιατί γνωστή μου που δουλεύει στην ΔΕΗ είπε

ότι και να σου είπε μην το δίνεις σημασία , δεν ξέρουν που παν τα τέσσερα γενικότερα

2 ώρες πριν, marina8282 είπε

εκανε αναφορά σε 2 σταθερά με 25 κ 28 λεπτά ενώ βλέπω πως το σταθερό home enter στο σάιτ είναι 17,9λεπτα.

φαντάσου πόσο κόσμο έχει κάψει που δεν πήρε γραμμή οτι αλλάξανε οι τιμές στην εταιρία που υποτίθεται οτι δουλεύει , στείλε της κανα λινκ απο τη σελίδα της ΔΕΗ να το ανοίξει στο διάλειμμα απο την πασιέντζα μπας και γλυτώσει κανένας

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, gvoi είπε

Τώρα αν αλλάξει στάση και πάλι ο χειμώνας θα έχει βγει. Επίσης αν αλλάξει μονομερώς το σύμβόλαιο, έχεις δικαίωμα αποχώρησης χωρίς ρήτρα.

Τι θα πει αν αλλάξει; Για αυτό τον λόγο υπογράφω σταθερό συμβόλαιο  στα 0.175 την kwh αν πάει 50 cent δεν με ενδιαφέρει... Αλλιώς τι σταθερο θα ήταν;

Επεξ/σία από iorant
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, dimostr είπε

Όλος ο κόσμος αυτό βλέπει https://www.dei.gr/el/gia-to-spiti/revma/sygkrisi-proionton/?products=1136,1138

, τώρα μάλλον η ενεργειακή της σύμβουλος κάτι άλλο έχει στο μυαλό της 

Ακριβώς έχει όλα τα προγράμματα,κάτι που δν έχουμε κ δν ξέρουμε εμείς….

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, iorant είπε

Τι θα πει αν αλλάξει; Για αυτό τον λόγο υπογράφω σταθερό συμβόλαιο  στα 0.175 την kwh αν πάει 50 cent δεν με ενδιαφέρει... Αλλιώς τι σταθερο θα ήταν;

αν εφαρμόσει τη νομοθεσία για το 6μηνο λέει , αλλά η ΔΕΗ δεν αύξησε κρατώντας το 0,10 , δε νομίζω με 0,17 που είναι πιο ακριβό απο τα κυμαινόμενα (με τρέχουσες τιμές χοντρικής) να αλλάξει

Επεξ/σία από korakios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, korakios είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

όχι το έχω αναφέρει αρκετές φορές , ότι σου δανείζουν το επιστρέφεις επί 10+ , δεν έπρεπε να υπάρχουν καν επιδοτήσεις εξαρχής

με 0,50+€/kw ο Ελληνάρας μπορεί και να σηκωνόταν απο τον καναπέ του και να αντιδρούσε και να άλλαζε το τοπίο με το ρεύμα , τώρα του δώσαν δάνειο και σανοpass

 

ότι και να σου είπε μην το δίνεις σημασία , δεν ξέρουν που παν τα τέσσερα γενικότερα

φαντάσου πόσο κόσμο έχει κάψει που δεν πήρε γραμμή οτι αλλάξανε οι τιμές στην εταιρία που υποτίθεται οτι δουλεύει , στείλε της κανα λινκ απο τη σελίδα της ΔΕΗ να το ανοίξει στο διάλειμμα απο την πασιέντζα μπας και γλυτώσει κανένας

Τι να σου πω,είπε για 2 νέα προγράμματα!αυτα τις στέλνουν κ αυτά λέει!ενεργειακη σύμβουλος είναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, marina8282 είπε

Ακριβώς έχει όλα τα προγράμματα,κάτι που δν έχουμε κ δν ξέρουμε εμείς….

Πες μας ότι έχεις εσωτερική ενημέρωση να μη βγάζουμε σενάρια από το μυαλό μας , όχι τίποτα άλλο μη μας περάσουν και για τίποτα συνωμοσιολόγους και παρεξηγηθούμε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, marina8282 είπε

Τι να σου πω,είπε για 2 νέα προγράμματα!αυτα τις στέλνουν κ αυτά λέει!

 το θέμα είναι μήπως είδε περσινό email 😂

5 λεπτά πριν, marina8282 είπε

ενεργειακη σύμβουλος είναι 

αυτό δε λέει απολύτως τίποτα

κοίτα , δεν ξέρω τη φάση , μόνο βάσει πιθανοτήτων μπορώ να εκφέρω άποψη , οτι έχει χάσει την μπάλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εμπιστευτικά μου τα είπε,τώρα ενημερώνονται για τα πράσινα κ κίτρινα τιμολόγια τιμές κτλ.Για τα σταθερά δεν έχουν ακόμη πλήρη εικονα! γύρω στις 12-15 θα αρχίσουν να ανακοινώνονται από τις εταιρίες.Μακαρι να είχε χάσει την μπάλα,είναι αρκετά χρόνια σύμβουλος κ μάλιστα από τις καλές κ ότι έχει πει δν έπεσε έξω δυστυχώς!Η πρωτεργια πχ είπε θα έχει 35 λεπτά το σταθερό.Θα δείξει σε λίγες μέρες τι θα ισχύσει !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, marina8282 said:

Ναι εμπιστευτικά μου τα είπε,τώρα ενημερώνονται για τα πράσινα κ κίτρινα τιμολόγια τιμές κτλ.Για τα σταθερά δεν έχουν ακόμη πλήρη εικονα! γύρω στις 12-15 θα αρχίσουν να ανακοινώνονται από τις εταιρίες.Μακαρι να είχε χάσει την μπάλα,είναι αρκετά χρόνια σύμβουλος κ μάλιστα από τις καλές κ ότι έχει πει δν έπεσε έξω δυστυχώς!Η πρωτεργια πχ είπε θα έχει 35 λεπτά το σταθερό.Θα δείξει σε λίγες μέρες τι θα ισχύσει !

Εκτός απο πιθανή αλλαγή ενεργειακού προγράμματος, μαλλον χρειάζεσαι και αλλαγή ενεργειακού συμβούλου .... εδω στο φορουμ παντως τις αξιοπιστες συμβουλές τις δίνει ο korakios.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, iageogr είπε

Εκτός απο πιθανή αλλαγή ενεργειακού προγράμματος, μαλλον χρειάζεσαι και αλλαγή ενεργειακού συμβούλου .... εδω στο φορουμ παντως τις αξιοπιστες συμβουλές τις δίνει ο korakios.

Γνωρίζω τη συμβολή του Κορακιου στην ομάδα και η βοήθεια του είναι φυσικά πολιτιμη δεν έφερα αντίρρηση πάνω σε αυτό!Ιαν διάβασες στην 1η ανάρτηση μου,ρωτούσα αν τα προγράμματα που ανακοίνωσε η ΔΕΗ είναι τα καινουρια…προφανως γιατι η γνωστή μου καπου κάνει λαθος..

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, marina8282 είπε

Γνωρίζω τη συμβολή του Κορακιου στην ομάδα και η βοήθεια του είναι φυσικά πολιτιμη δεν έφερα αντίρρηση πάνω σε αυτό!Ιαν διάβασες στην 1η ανάρτηση μου,ρωτούσα αν τα προγράμματα που ανακοίνωσε η ΔΕΗ είναι τα καινουρια…προφανως γιατι η γνωστή μου καπου κάνει λαθος..

 

 

 

Τι στο καλό ενεργειακή σύμβουλος είναι όταν δεν γνωρίζει τα βασικά (για να μην πω κάτι βαρύτερο);

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Nnoutas είπε

Τι στο καλό ενεργειακή σύμβουλος είναι όταν δεν γνωρίζει τα βασικά (για να μην πω κάτι βαρύτερο);

Ας το προσπεράσουμε, ποιος ξέρει τι είναι αλήθεια από αυτήν την ιστορία...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...