Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Nikoskefalonia είπε

Έπεσαν κατά πολύ οι τιμές στα σταθερά..εγώ θα το γυρίσω σε σταθερό..νομίζω είναι μονόδρομος για μικρές καταναλώσεις..τι λέτε;

ένα ποστ πιο πάνω που πόσταρες

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

9 λεπτά πριν, Nikoskefalonia είπε

Έπεσαν κατά πολύ οι τιμές στα σταθερά..εγώ θα το γυρίσω σε σταθερό..νομίζω είναι μονόδρομος για μικρές καταναλώσεις..τι λέτε;

Ετσι φαινεται ναι το online ειναι το καλυτερο το enter για πιο μεγαλες καταναλωσεις ωστε να παρουμε και το 2% της παγιας εντολης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω αν απαντήθηκε, αλλά η έκπτωση 20% στα 4all/Γ1/Γ1Ν για τον Ιανουάριο 2024, τι ακριβώς είναι; Θα υπάρχει πάντα έκπτωση λόγω ανταγωνισμού; Χωρίς την έκπτωση αυτή, τα συγκεκριμένα δεν μου φαίνονται και πολύ ελκυστικά σε σύγκριση με το Online...

Επεξ/σία από vsk
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, vsk είπε

Δεν ξέρω αν απαντήθηκε, αλλά η έκπτωση 20% στα 4all/Γ1/Γ1Ν για τον Ιανουάριο 2024, τι ακριβώς είναι;

έκπτωση

δεν έχει ανάλυση , αυτό που είναι,  είναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Disrespect είπε

Ε οταν έλεγα αφήστε τις WE και τα παραμάγαζα γιατί θα καθαρίσει σύντομα το παιχνίδι η ΔΕΗ, κάτι ήξερα (δουλεύει η αδερφή μου εκεί) δεν το εβγαλα απο την φαντασια μου.  ΔΕΗ λοιπόν ολοι, και τα ΚΟΤ , και οι κάτω των 500KWh/μήνα, και οι ανω των 500 με σταθερό, εκτός αν είστε τουρίστες απο χόμπυ και έχετε άπειρο χρόνο για ψαξιμο τιμών, αιτήσεις, δικαιολογητικά, επικοινωνίες και κυνήγι κουπονιών, πόντων σε κάρτες και άλλων αστείων "προσφορών".

Δεδομενο ήταν ότι η ΔΕΗ θα κάνει το παιχνίδι,αφού είναι ο κύριος παροχος και παρότι ιδιωτική...κάνει παράλληλα πολιτικη(χωρίς να επεκταθούμε)

Παρόλα αυτά βέβαια οι τιμές είναι διαμορφωμενες σε αρκετά υψηλότερα επίπεδα σε σχέση με το πρόσφατο παρελθόν....για να μη ξεχνάμε τις συγκρίσεις.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει καταφέρει κανένας παλιός που τώρα είναι στο οπεν να ενεργοποιήσει το ον-λάιν; 

Δε φταίει η κάρτα δοκίμασα και νε άλλη, πήρα και στο τηλ κεντρο-δεν έχουν ιδέα! 😂

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα. Εγώ είμαι Γ1/Γ1Ν με περίπου 1.000kwh/τετράμηνο. Τι συμφέρει να κάνω? Να προχωρήσω σε κάποια αλλαγή προγράμματος? Ευχαριστώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, tzitzikas2 είπε

καλησπέρα. Εγώ είμαι Γ1/Γ1Ν με περίπου 1.000kwh/τετράμηνο. Τι συμφέρει να κάνω? Να προχωρήσω σε κάποια αλλαγή προγράμματος? Ευχαριστώ!!

https://www.insomnia.gr/forums/topic/745862-δεη-myhome-onlineenter-γ1γ1ν/?do=findComment&comment=60075679

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, basilis_k6 said:

17 λεπτα το Online και βγάζουμε ολο το χειμωνα?

  Hide contents

rolling GIF

 

Δε ξέρουμε πως θα πανε οι τιμές. Παλαιά βγηκαμε χαμενοι οσοι αλλαξαμε σε online μετα το παλαιο καλο πρόγραμμα καθως το γ1 ηταν πιο φτηνο με τις επιδοτήσεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Ετσι φαινεται ναι το online ειναι το καλυτερο το enter για πιο μεγαλες καταναλωσεις ωστε να παρουμε και το 2% της παγιας εντολης.

Διάβασα το μυνημα σου και καπάκι μπήκα στο site της ΔΕΗ, ποτε πήγε στα 17 cents η κιλοβατώρα στα σταθερά της ΔΕΗ ρε παιδιά, χθες είναι 28 νομίζω. Νομίζω ευχάριστη έκπληξη μέσα σένα αυτό το μπάχαλο με τα χρώματα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler
5 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Διάβασα το μυνημα σου και καπάκι μπήκα στο site της ΔΕΗ, ποτε πήγε στα 17 cents η κιλοβατώρα στα σταθερά της ΔΕΗ ρε παιδιά, χθες είναι 28 νομίζω. Νομίζω ευχάριστη έκπληξη μέσα σένα αυτό το μπάχαλο με τα χρώματα!

ναι , με 0,17 βγήκε ο κόσμος στις πλατείες και πανηγυρίζει , σε όλη την Ελλάδα χαμός γίνεται , τζάμπα ρεύμα 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, korakios είπε

με 0,17 κανα μήνα μαξ

 

Αναφορά σε κείμενο

Μπλε είναι τα σταθερά online /enter με ποινή/πέναλτι αποχώρησης για πρώτους 9 μήνες , δεν έχει ρήτρα αναπροσαρμογής, αλλάζεις όποτε θες (πληρώνοντας πριν τους 9 μήνες, ποσά ποινής αποχώρησης: 100€  το πρώτο τρίμηνο , 65€ απο 4ο έως 6ο , 30€ απο 7ο έως 9ο)

Οι τιμές έχουν ελάχιστη διάρκεια  απο την υπογραφή της σύμβασης 6 μήνες βάσει νομοθεσίας , σε τυχών αλλαγές απαιτείται ατομική ειδοποίηση τουλάχιστον 60 μέρες πριν την αλλαγή τιμών

???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...