Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 hours ago, power_1 said:

Υπαρχει καποιος που εκοψε το myhome online 2-3 μερες πριν ληξη κι του χρεωσαν ρητρα προωρης αποχωρησης ? Στη τηλεφωνικη επικοινωνια με το 800 900 1000 μου ειπαν πως οχι ισχυει ?

Δεν έχει ρήτρα απ'τον 10 μήνα και μετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά καλησπέρα έχω ένα θέμα με τους λογαριασμούς θα ήθελα μια εξήγηση αν ξέρετε στους τελευταίους λογαριασμούς μου ήρθε ρυθμιζόμενες χρεώσεις στο δεδδηε 30€ πιο πάνω από ότι ερχόταν όλα τα προηγούμενα χρόνια μιλάμε για μια αποθήκη κλειστεί χωρίς χρεώσει ρεύματος επισυνάπτω και φωτογραφίες με περιόδους 19/04-22/08 35,11€, 19/04-18/06 15.32€ και 17/12-18/04 4,38€. 

Screenshot_20231113_135721_Gallery.jpg

Screenshot_20231113_135727_Gallery.jpg

Screenshot_20231113_135724_Gallery.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, korakios είπε

νωρίς ειναι , λογικά θα ρίξει τις τιμές , περίμενε μέχρι 1η Δεκεμβρίου που υποτίθεται οτι θα ενημερώσουν για τον τρόπο τιμολόγησης και θα δούμε πως θα υπολογίζεται η τελική τιμή ( "κόστος" χοντρικής και προμήθεια)

δεν εχεις αδικο... κ εαν δε κλεισω τωρα προγραμμα (γιατι παιρνουν πιεστικα να πας στο 4all+green pass) απλα μπαινωσ το οπεν για μισο μηνα και βλεπουμε..;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, paylidis είπε

δεν εχεις αδικο... κ εαν δε κλεισω τωρα προγραμμα (γιατι παιρνουν πιεστικα να πας στο 4all+green pass) απλα μπαινωσ το οπεν για μισο μηνα και βλεπουμε..;

ναι αλλά θα σου πρότεινα να κοιτάξεις το δίπλα νήμα απο τώρα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, korakios είπε

ναι αλλά θα σου πρότεινα να κοιτάξεις το δίπλα νήμα απο τώρα

Να σου πω την αληθεια στη δεη σκοπευω να μεινω, ποτε δεν ημουν φαν των εναλλακτικών... απλως μαλλον θα κανω 2-3 εβδομάδες υπομονη οπως προτεινες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Azucares said:

Παιδιά καλησπέρα έχω ένα θέμα με τους λογαριασμούς θα ήθελα μια εξήγηση αν ξέρετε στους τελευταίους λογαριασμούς μου ήρθε ρυθμιζόμενες χρεώσεις στο δεδδηε 30€ πιο πάνω από ότι ερχόταν όλα τα προηγούμενα χρόνια μιλάμε για μια αποθήκη κλειστεί χωρίς χρεώσει ρεύματος επισυνάπτω και φωτογραφίες με περιόδους 19/04-22/08 35,11€, 19/04-18/06 15.32€ και 17/12-18/04 4,38€. 

Screenshot_20231113_135721_Gallery.jpg

Screenshot_20231113_135727_Gallery.jpg

Screenshot_20231113_135724_Gallery.jpg

Έχει αλλάξει φίλε μου ο υπολογισμός των ρυθμιζόμενων χρεώσεων από την κυβέρνηση του 41τακατο με αποτέλεσμα όλοι να πληρώνουμε τα μαλλιοκεφαλα μας ακόμη και χωρίς καταναλώσεις... Αλλά εντάξει μπορείς να είσαι χαρούμενος γιατί η ΔΕΗ από μια ζημιογόνα εταιρεία την κάνανε κερδοφόρα με τα χρήματά μας και έτσι αγόρασε και τον Κωτσόβολο με 200μυρια που της περίσσευαν.. ελπίζω να βοήθησα..

  • Like 6
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, phanispal είπε

Γιατί μέχρι μεθαύριο πρέπει να αλλάξω πρόγραμμα ή να μείνω στο Online.

Phani εσένα πότε είπες ότι λήγει και πόσες μέρες πριν λήξει θα κάνεις υο αίτημα?

Εμένα λήγει στις 18/11 και λέω μεθαύριο στις 15 να κάνω το αίτημα γιατί 18 πέφτει Σάββατο οπότε πιστεύω μέχρι και την Παρασκευή να κάνουν την αλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο myHome4All που εχω κανει (δυστυχως) εχει ημερομηνια συμβασης μεχρι Ιουνιο του 2024

Αν και πιθανον να εχει ερωτηθει αλλες 20 χιλιαδες φορες, ξερουμε σε περιπτωση μεταφορας σε αλλη παροχο, τη ρήτρα θα πληρωσω εαν φυγω απο δαυτους;?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, CptBill είπε

Στο myHome4All που εχω κανει (δυστυχως) εχει ημερομηνια συμβασης μεχρι Ιουνιο του 2024

Αν και πιθανον να εχει ερωτηθει αλλες 20 χιλιαδες φορες, ξερουμε σε περιπτωση μεταφορας σε αλλη παροχο, τη ρήτρα θα πληρωσω εαν φυγω απο δαυτους;?

Δεν υπάρχει ρήτρα αποχώρησης σε κανένα κυμαινόμενο πρόγραμμα μέχρι 31/12/2023

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, tounion είπε

Έχει αλλάξει φίλε μου ο υπολογισμός των ρυθμιζόμενων χρεώσεων

Μπορείς να το εξηγήσεις με κάποιο παράδειγμα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...