Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 minutes ago, mikesss said:

Μα αυτο εγραψα, οτι εγινε αμεσα. Δεν το αναφερω ως παραπονο. Απλα απαντησα σε ενα μελος που ρωτησε ποτε ενεργοποιειται η αλλαγη, αν γινεται αμεσα ή αν χρειαζεται καποιες μερες. Σε εμενα εγινε αμεσα.

Έτσι όπως το διάβασα μου φάνηκε σαν να έγινε την επόμενη, my bad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

25 minutes ago, korakios said:

Βγαίνει κανα 26άρι+

  Hide contents

image.png.8345e7ecb9fd3e08627215c58ceae7c2.png

300 μίλια 1€

το νου σας όμως μη σας τη φέρουν θεωρώντας τη μετάβαση στο 4all σαν ανανέωση όπως κάνανε σε άλλο μέλος

κ σε εμενα ετσι εκαναν, στελνω στο support της δεη η της aegean?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Georgegr3 είπε

Μέσα στα στοιχεία του προφίλ, υπάρχει περασμένος ο αριθμός ταυτότητας ή είναι κενό;

Κενό και καμία υπηρεσία ότι δεν λαμβάνω. Το θέμα είναι ότι δεν δέχεται κανένα γράμμα αριθμό διόρθωση κλπ. Και ούτε φαίνεται ότι ασχολείται κανείς από την ΔΕΗ στα κεντρικά. Δεν φαίνομαι πουθενά....μόνο σαν όνομα. Λογαριασμοί έρχονται κανονικά σε sms ποσό πληρωμής όχι για φυσικό αέριο... 

Έχουν θέμα εκεί στη ΔΕΗ με την μηχανοργάνωση μηχανογραφιση ή μου φαίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, PedroG είπε

Κενό και καμία υπηρεσία ότι δεν λαμβάνω. Το θέμα είναι ότι δεν δέχεται κανένα γράμμα αριθμό διόρθωση κλπ. Και ούτε φαίνεται ότι ασχολείται κανείς από την ΔΕΗ στα κεντρικά. Δεν φαίνομαι πουθενά....μόνο σαν όνομα. Λογαριασμοί έρχονται κανονικά σε sms ποσό πληρωμής όχι για φυσικό αέριο... 

Έχουν θέμα εκεί στη ΔΕΗ με την μηχανοργάνωση μηχανογραφιση ή μου φαίνεται;

Στειλε εδω με κατηγορια Αλλο. Σε 1-2 μερες θα εχουν απαντησει λογικα και θα σου το φτιαξουν. Το ιδιο θεμα ειχα. Η διαδικασια γινεται βασικα απο αυτο πρώτα για ενημέρωση στοιχείων αλλα στειλε στην υποστηριξη εαν δεν βγαζεις ακρη. 

Επεξ/σία από Georgegr3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τώρα που η ΔΕΗ κατάφερε και (που) βρήκε 200.000.000 ευρώ και εξαγόρασε τον κώτσο, όντας ζημιογόνα έως πρότινος, θα μπορούμε άραγε να ξοφλάμε τους λογαριασμούς σε 24 άτοκες δόσεις???🤔🤔

Επεξ/σία από demakhs
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Georgegr3 είπε

Στειλε εδω με κατηγορια Αλλο. Σε 1-2 μερες θα εχουν απαντησει λογικα και θα σου το φτιαξουν. Το ιδιο θεμα ειχα. Η διαδικασια γινεται βασικα απο αυτο πρώτα για ενημέρωση στοιχείων αλλα στειλε στην υποστηριξη εαν δεν βγαζεις ακρη. 

Έχω στείλει μου λένε ότι δικό μου θέμα είναι αλλά είναι θέμα της μηχανογραφισης τους . Δεν επιδέχεται διόρθωση και δεν με εμφάνιζει ΠΟΥΘΕΝΆ. Επιπλέον έχω ενοχλήσει πολλές φορές κανένα απολύτως αποτέλεσμα.

Δεν φαίνομαι σαν πελάτης τους δεν ξέρω τι χρεώνονται και πόσο. Μου λένε μόνο πλήρωσε τόσα! 

Το θέμα είναι για επώνυμη καταγγελία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, demakhs είπε

Τώρα που η ΔΕΗ κατάφερε και (που) βρήκε 200.000.000 ευρώ και εξαγόρασε τον κώτσο, όντας ζημιογόνα έως πρότινος, θα μπορούμε άραγε να ξοφλάμε τους λογαριασμούς σε 24 άτοκες δόσεις???🤔🤔

Ρεκόρ κερδοφορίας έχει η ΔΕΗ. Μάντεψε από ποιους τα βγάζει, αφού πουλάει το ρεύμα ακριβότερα απ' όλους.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα λαθος και αν και ειχα ακομα 27 μερες myhome online, πατησα αλλαγη σε Γ1. Η ερωτηση μου ειναι: λογαριασμος εκκαθαριστικος σε μενα ειναι να εκδοθει 4/12. Τωρα θα εκδοθει εκκαθαριστικος τη Δευτερα ξερω γω με myhomeonline, και μετα θα μετραει με Γ1; Η θα εκδοθει κανονικα εκκαθαριστικος με 4/12 και αναλογια προγραμματων απο οταν το εκοψα; Επισης εχω προστιμο για προωρη αποχωρηση; Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, shadowthrone24 said:

Η θα εκδοθει κανονικα εκκαθαριστικος με 4/12 και αναλογια προγραμματων απο οταν το εκοψα;

  Αυτό

10 minutes ago, shadowthrone24 said:

Επισης εχω προστιμο για προωρη αποχωρηση; Ευχαριστω

Απ'το 10 μήνα και μετά, όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...