Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
2 hours ago, GREGORYMO said:

Από χθες, δεν με αφήνει να μπω στο mydei ούτε από το site ούτε από το app.

Συμβαίνει σε άλλον?

2 φορές μου έχει ζητήσει αυτή τη βδομάδα για αλλαγή password σε 2 διαφορετικά accounts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, Thresh είπε

2 φορές μου έχει ζητήσει αυτή τη βδομάδα για αλλαγή password σε 2 διαφορετικά accounts.

Μπορεί, λόγω 6μηνου.

Πήρα τηλέφωνο 2 φορές.

Την 1 αναβάθμιση κάνουν.

Την άλλη προβλήμα στα συστήματα τους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Thresh said:

Ναι, την Δευτέρα τους άλλαξα και το ξαναζήτησε Πέμπτη...

Και μένα χτες που μπήκα μου ζήτησε να αλλάξω pass σε 2 account, παρόλο που τελευταία φορά έχει περάσει λιγότερο από μήνας.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Thresh είπε

Ναι, την Δευτέρα τους άλλαξα και το ξαναζήτησε Πέμπτη...

Εχει θέμα το σύστημα τους και το φτιάχνουν, λένε 

24 λεπτά πριν, HuskerDu είπε
"Συνέβη σφάλμα κατά την είσοδο"

Αυτό βγάζει στον browser και στο κινητό 

Συνέχεια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Thresh είπε

Ναι, την Δευτέρα τους άλλαξα και το ξαναζήτησε Πέμπτη...

Σήμερα με έβαλε επιτέλους ΜΕΤΑ από αλλαγη κωδικών αλλά ΔΕΝ εμφανίζει τον τελευταίο λογαριασμό που εκδόθηκε 12 Οκτωβρίου και στο αυτοποιημενο σύστημα του 8009001000 υπάρχει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο myHome 4All γράφει ότι το GreenPass είναι δωρεάν οι 3 πρώτοι μήνες για ενεργοποιήσεις μέχρι 31/10 και μετά 0,95 το μήνα, δεν έχω βρει αν μετά το κόβεις αν θέλεις. Από την άλλη στους ειδικούς όρους στο τέλος στην παράγραφο 6.2 λέει ότι το GreenPass είναι δωρεάν για 12 μήνες. Κάτι δεν έχω καταλάβει μάλλον 

eidikoi-o-roi-myhome4all_-final.pdf (dei.gr)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, YPhot είπε

Από την άλλη στους ειδικούς όρους

Ειδικοί όροι προϊόντος από 01.07.2023

πριν ήταν δωρεάν , τώρα οχι μετά το τετράμηνο

48 λεπτά πριν, GREGORYMO είπε

Σήμερα με έβαλε επιτέλους ΜΕΤΑ από αλλαγη κωδικών αλλά ΔΕΝ εμφανίζει τον τελευταίο λογαριασμό που εκδόθηκε 12 Οκτωβρίου και στο αυτοποιημενο σύστημα του 8009001000 υπάρχει 

αναβάθμιση

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, YPhot είπε

Στο myHome 4All γράφει ότι το GreenPass είναι δωρεάν οι 3 πρώτοι μήνες για ενεργοποιήσεις μέχρι 31/10 και μετά 0,95 το μήνα, δεν έχω βρει αν μετά το κόβεις αν θέλεις. Από την άλλη στους ειδικούς όρους στο τέλος στην παράγραφο 6.2 λέει ότι το GreenPass είναι δωρεάν για 12 μήνες. Κάτι δεν έχω καταλάβει μάλλον 

eidikoi-o-roi-myhome4all_-final.pdf (dei.gr)

Επειδη πήγα πρόσφατα στο 4all, όταν έκανα την ενεργοποίηση μέσω της εφαρμογής είχε την επιλογή να προσθέσεις ή όχι το greenpass. Εγώ δεν το επέλεξα αλλά φαίνεται ενεργοποιημενο. Χωρίς να είμαι βέβαιος νομίζω ότι θα είναι έτσι για τους πρώτους δωρεάν μήνες και μετά θα απενεργοποιηθει. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Την επιστροφη αρνητικου ποσου λογαριασμου την κανει διαβασα στο παρον θεμα, μεσω καταθεσης σε τραπεζικο λογαριασμο με IBAN. Λογαριασμος ομως δεν ειναι δηλωμενος ουτε υπαρχει πεδιο οσο κοιταξα στο mydei.gr, πως γινεται λοιπον η διαδικασια αυτη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Την επιστροφη αρνητικου ποσου λογαριασμου την κανει διαβασα στο παρον θεμα, μεσω καταθεσης σε τραπεζικο λογαριασμο με IBAN. Λογαριασμος ομως δεν ειναι δηλωμενος ουτε υπαρχει πεδιο οσο κοιταξα στο mydei.gr, πως γινεται λοιπον η διαδικασια αυτη;

https://www.dei.gr/el/gia-to-spiti/ypostiriksi-epikoinonia/epistrofi-xrimaton/

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GREGORYMO είπε

Σήμερα με έβαλε επιτέλους ΜΕΤΑ από αλλαγη κωδικών αλλά ΔΕΝ εμφανίζει τον τελευταίο λογαριασμό που εκδόθηκε 12 Οκτωβρίου και στο αυτοποιημενο σύστημα του 8009001000 υπάρχει 

Θα τον εμφανίσει σε λίγες ημέρες υπομονή 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
22 λεπτά πριν, korakios είπε

Τωρα γιατι ενω πχ πληρωνονται χρονια λογαριασμοι με παγια εντολη ή/και εισαι μελος γραμμενο και πληρως πιστοποιημενο με κωδικους και χειριζεσαι το προγραμμα σου κλπ στο mydei, να μην εχει ενα πεδιο για το IBAN να ξεμπερδευεις με ενα κλικ (και αυτοι) και αντιθετα να θελει μια ολοκληρη διαδικασια απο το μηδεν για κατι τετοιο σαν να εισαι "αγνωστο προσωπο" ειναι κατι που ειναι αξιο αποριας. Ισως συμβαινει επειδη ειμαστε πρωτοποροι στην... 64η βιομηχανικη επανασταση; 😛:lol:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 minutes ago, matrixxx said:

Τωρα γιατι ενω πχ πληρωνονται χρονια λογαριασμοι με παγια εντολη ή/και εισαι μελος γραμμενο και πληρως πιστοποιημενο με κωδικους και χειριζεσαι το προγραμμα σου κλπ στο mydei, να μην εχει ενα πεδιο για το IBAN να ξεμπερδευεις με ενα κλικ (και αυτοι) και αντιθετα να θελει μια ολοκληρη διαδικασια απο το μηδεν για κατι τετοιο σαν να εισαι "αγνωστο προσωπο" ειναι κατι που ειναι αξιο αποριας. Ισως συμβαινει επειδη ειμαστε πρωτοποροι στην... 64η βιομηχανικη επανασταση; 😛:lol:

 

Εγώ προσωπικά έχω πρόσβαση σε 3 διαφορετικά account στο mydei που δεν είναι δικά μου, σε περίπτωση επιστροφής αν είχε "απλα ενα πεδιο για το ΙΒΑΝ" και έβαζα δικό μου ή τρίτο iban το εγεγραμμένο μέλος μια χαρά θα μπορούσε να απαιτήσει ξανά από την ΔΕΗ  την επιστροφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...