Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, korakios είπε

Ευχαριστώ πολύ.

Παπατζιλικι δηλαδη, και μαλιστα κυμαινομενο.

22 λεπτά πριν, Doubt είπε

Χθες μίλησα με εξυπηρέτηση πελατών, το green pass δεν βγαίνει από το 4all. Μου πρότειναν Γ1, αν σώνει και καλά δεν θέλω τη χρέωση μετά τους 4 μήνες.

Στη συμβαση που μου εστειλαν σημερα γραφει οτι μπορω να το καταργησω ενα μηνα μετα τη σύμβαση, με αιτηση βεβαια.

Επεξ/σία από zevage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, dasnowy είπε

Το 4all έχει 12μηνη διάρκεια, όχι 12μηνη δέσμευση. Το 4all είναι φθηνότερο από το Γ1Ν για καταναλώσεις έως 700kwh/μήνα. Το green pass μπορείς να το απενεργοποιήσεις μετά τους 4 μήνες. 

Το green pass ειναι μερος του προγραμματος και δε μπορει να απενεργοποιηθει μετα τους 4 μηνες

22 λεπτά πριν, zevage είπε

Ποση ειναι η χρέωση του Greenpass?

 

0,95  το μηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, zevage είπε

Στη συμβαση που μου εστειλαν σημερα γραφει οτι μπορω να το καταργησω ενα μηνα μετα τη σύμβαση, με αιτηση βεβαια

Ίσως έχει αλλάξει κάτι, εγώ είχα πάει στο 4all Απρίλιο-Μάϊο, ακριβώς δεν θυμάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, 1efteris είπε

Το green pass ειναι μερος του προγραμματος και δε μπορει να απενεργοποιηθει μετα τους 4 μηνες

Σημερα μου εστειλαν τη συμβαση για υπογραφη και εχει ξεχωριστη σύμβαση για το greenpass, οπου λεει οτι αναφερω παραπανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, zevage είπε

Σημερα μου εστειλαν τη συμβαση για υπογραφη και εχει ξεχωριστη σύμβαση για το greenpass, οπου λεει οτι αναφερω παραπανω

Στους ειδικους ορους αναφερεται αυτο.

 

Προωθητική Ενέργεια «ΔΩΡΕΑΝ GreenPass για 4 μήνες»
6.1 Με την ενεργοποίηση του προϊόντος ΔΕΗ myHome4Αll ενεργοποιείται η υπηρεσία της
ΔΕΗ Green Pass και παρέχεται δωρεάν για 4 μήνες. H υπηρεσία GreenPass είναι η δέσμευση
μέσω Εγγυήσεων Προέλευσης ΑΠΕ (Ανανεώσιμες Πηγές Ενέργειας) ισόποσης ηλεκτρικής
ενέργειας με εκείνη που καταναλώνει το νοικοκυριό σας από την παραγωγή των σταθμών
Ανανεώσιμων Πηγών Ενέργειας (ΑΠΕ) της ΔΕΗ.
6.2 Μετά το πέρας των 4 μηνών, εφαρμόζονται οι ειδικοί όροι παροχής της υπηρεσίας
GreenPass, οι οποίοι έχουν γίνει αποδεκτοί από τον πελάτη

 

 

Αν εχεις ομως συμβαση που αναφερει απενεργοποιηση μετα απο 1 μηνα προφανως ισχυει αυτο που λες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, 1efteris είπε

Στους ειδικους ορους αναφερεται αυτο.

 

Προωθητική Ενέργεια «ΔΩΡΕΑΝ GreenPass για 4 μήνες»
6.1 Με την ενεργοποίηση του προϊόντος ΔΕΗ myHome4Αll ενεργοποιείται η υπηρεσία της
ΔΕΗ Green Pass και παρέχεται δωρεάν για 4 μήνες. H υπηρεσία GreenPass είναι η δέσμευση
μέσω Εγγυήσεων Προέλευσης ΑΠΕ (Ανανεώσιμες Πηγές Ενέργειας) ισόποσης ηλεκτρικής
ενέργειας με εκείνη που καταναλώνει το νοικοκυριό σας από την παραγωγή των σταθμών
Ανανεώσιμων Πηγών Ενέργειας (ΑΠΕ) της ΔΕΗ.
6.2 Μετά το πέρας των 4 μηνών, εφαρμόζονται οι ειδικοί όροι παροχής της υπηρεσίας
GreenPass, οι οποίοι έχουν γίνει αποδεκτοί από τον πελάτη

 

 

Αν εχεις ομως συμβαση που αναφερει απενεργοποιηση μετα απο 1 μηνα προφανως ισχυει αυτο που λες

Μόλις τώρα μίλησα τηλεφωνικά με την εξυπηρέτηση της ΔΕΗ και μου διαβεβαιωσαν ότι μπορείς να απενεργοποιησεις την υπηρεσία green pass είτε με αίτηση τηλεφωνικά είτε μέσω της εφαρμογής. Οποία στιγμή θες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, 1efteris είπε

Στους ειδικους ορους αναφερεται αυτο.

 

Προωθητική Ενέργεια «ΔΩΡΕΑΝ GreenPass για 4 μήνες»
6.1 Με την ενεργοποίηση του προϊόντος ΔΕΗ myHome4Αll ενεργοποιείται η υπηρεσία της
ΔΕΗ Green Pass και παρέχεται δωρεάν για 4 μήνες. H υπηρεσία GreenPass είναι η δέσμευση
μέσω Εγγυήσεων Προέλευσης ΑΠΕ (Ανανεώσιμες Πηγές Ενέργειας) ισόποσης ηλεκτρικής
ενέργειας με εκείνη που καταναλώνει το νοικοκυριό σας από την παραγωγή των σταθμών
Ανανεώσιμων Πηγών Ενέργειας (ΑΠΕ) της ΔΕΗ.
6.2 Μετά το πέρας των 4 μηνών, εφαρμόζονται οι ειδικοί όροι παροχής της υπηρεσίας
GreenPass, οι οποίοι έχουν γίνει αποδεκτοί από τον πελάτη

 

 

Αν εχεις ομως συμβαση που αναφερει απενεργοποιηση μετα απο 1 μηνα προφανως ισχυει αυτο που λες

image.png.712b716651e1b06041b518ea5f176dfa.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω φιλους που εργαζονται στην εξυπηρετηση της ΔΕΗ και μολις τους ρωτησα τι ισχυει. Μπορει να απενεργοποιηθει σε οποιαδηποτε περιπτωση περαν του Home4all. Ειναι μερος του Home4all κι αν απενεργοποιηθει βγαινετε απο το προγραμμα

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο μέρες πριν  λήξει έκανα από υπολογιστή την αλλαγη.

6 ώρες πριν, johnnyman είπε

Την ίδια μετα που λήγει να το κάνω η πιο πριν?

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Nnoutas είπε

Μόλις τώρα μίλησα τηλεφωνικά με την εξυπηρέτηση της ΔΕΗ και μου διαβεβαιωσαν ότι μπορείς να απενεργοποιησεις την υπηρεσία green pass είτε με αίτηση τηλεφωνικά είτε μέσω της εφαρμογής. Οποία στιγμή θες. 

Και εγώ μίλησα  με την εξυπηρέτηση και με ενημέρωσαν ότι δρν μπορείς να το απενεργοποιήσεις μετά .ο καθένας μάλλον λέει κάτι άλλο στο τηλέφωνο 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, lafkostas είπε

Και εγώ μίλησα  με την εξυπηρέτηση και με ενημέρωσαν ότι δρν μπορείς να το απενεργοποιήσεις μετά .ο καθένας μάλλον λέει κάτι άλλο στο τηλέφωνο 

Σταμάτα το πρόγραμμα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...