Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 minutes ago, _Vagg_ said:

Έτσι το βγάζει στο site της ΔΕΗ, υποθέτω τότε Γ1Ν, οπότε περνάω ότι μέτρηση αναγράφεται στον κωδικό 1.8.2 του μετρητή...

 

Untitled.jpg

Έχεις και νυχτερινό ενεργοποιημένο ή μόνο ημερήσιο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, _Vagg_ είπε

οπότε περνάω ότι μέτρηση αναγράφεται στον κωδικό 1.8.2 του μετρητή...

ούτε αυτό

Φοβάμαι οτι πας να μπλέξεις ενώ είναι απλά τα πράγματα

ανέβασε φωτό απο τελευταίο λογαριασμό χωρίς προσωπικά στοιχεία αν δεν γνωρίζεις για το αν η παροχή σου έχει νυχτερινό ή όχι

2 λεπτά πριν, _Vagg_ είπε

Έτσι το βγάζει στο site της ΔΕΗ, υποθέτω τότε Γ1Ν,

έχεις και ένα δίκαιο για το site που μπερδεύει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, _Vagg_ είπε

Έτσι το βγάζει στο site της ΔΕΗ, υποθέτω τότε Γ1Ν, οπότε περνάω ότι μέτρηση αναγράφεται στον κωδικό 1.8.2 του μετρητή...

Στη φωτογραφία φαίνεται ονοματεπώνυμο χωρίς να υπάρχει και λόγος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dasnowy είπε

Έχεις και νυχτερινό ενεργοποιημένο ή μόνο ημερήσιο? 

Τον Απρίλιο ενεργοποίησα νυχτερινό.

3 ώρες πριν, korakios είπε

ούτε αυτό

Φοβάμαι οτι πας να μπλέξεις ενώ είναι απλά τα πράγματα

ανέβασε φωτό απο τελευταίο λογαριασμό χωρίς προσωπικά στοιχεία αν δεν γνωρίζεις για το αν η παροχή σου έχει νυχτερινό ή όχι

έχεις και ένα δίκαιο για το site που μπερδεύει

Τον Απρίλιο ενεργοποίησα νυχτερινό, ο τελευταίος λογαριασμός που είχε εκδοθεί Μάρτιο δεν είχε το νυχτερινό μέσα, γράφει Γ1 Οικιακό Τιμολόγιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, _Vagg_ είπε

Tον Απρίλιο ενεργοποίησα νυχτερινό, ο τελευταίος λογαριασμός που είχε εκδοθεί Μάρτιο δεν είχε το νυχτερινό μέσα, γράφει Γ1 Οικιακό Τιμολόγιο.

αν απο Απρίλιο έχει ενημερωθεί η ΔΕΗ οτι έχεις νυχτερινό τότε θα σε αφήσεις να βάλεις τις 2 διαφορετικές ενδείξεις ξεχωριστά , δηλαδή τις 1.8.1 μέρας και 1.8.2 νύχτας

αν όχι , τα γράφω προκαταβολικά ,

παίρνεις τηλ για ποιο λόγο δεν το βλέπουν ωστε να πετάξουν το μπαλάκι στο ΔΕΔΔΗΕ , μετά στέλνεις ερώτημα (αίτημα επικοινωνίας/άλλο) στο ΔΕΔΔΗΕ γιατί δεν έχουν ενημερώσει τη ΔΕΗ και μετά κάνεις καταγγελία στο myrae κατά πάροχου και διαχειριστή και ζητάς και αποζημίωση απο ΔΕΗ (αν φταίει) λόγω μη ποιότητας υπηρεσιών

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, _Vagg_ είπε

Τον Απρίλιο ενεργοποίησα νυχτερινό.

Τον Απρίλιο ενεργοποίησα νυχτερινό, ο τελευταίος λογαριασμός που είχε εκδοθεί Μάρτιο δεν είχε το νυχτερινό μέσα, γράφει Γ1 Οικιακό Τιμολόγιο.

Πότε έγινε η τελευταία καταμέτρηση από τον Δεδδηε; Για πάρε ένα τηλέφωνο;  Μόνο όταν το διαπιστώσεις αυτό... Κάθε τετράμηνο γίνεται... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, _Vagg_ είπε

Τον Απρίλιο ενεργοποίησα νυχτερινό, ο τελευταίος λογαριασμός που είχε εκδοθεί Μάρτιο δεν είχε το νυχτερινό μέσα, γράφει Γ1 Οικιακό Τιμολόγιο.

Θα περιμένεις να γίνει η πρώτη καταμέτρηση από ΔΕΔΔΗΕ για να μπορείς μετά να δίνεις ενδείξεις εσύ σε ημερήσιο και νυχτερινό. Απλά περίμενε και υπολόγισε τα ποσά στο περίπου για να τα έχεις διαθέσιμα όταν έρθει ο λογαριασμός.

Μη μπλέξεις με γραφειοκρατία, θα χάσεις το χρόνο σου άδικα. Λίγο πολύ σε όλους τα ίδια ισχύουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/7/2023 στις 11:31 ΜΜ, adok13 είπε

έχω άλλους 3 μήνες στο my home on line. μου έληξε η κάρτα και μου εβγαλε μυνημα για να την αλλάξω. εβιάλα τα στοιχεία της Καινούργιας μου εκανε χρέωση 0.01 στην τραπεζα αλλά στην δεη μου πετάει μυνημα ότι δεν αποθηκεύτηκε η καρτα λόγο σφάλματος. το εκανα δυο φορες αλλα μου εβγαλε το ιδιο μυνημα παρότι με χρέωσε στην καρτα Κανονικα. έχει τύχει σε κανα αλλον? αντε να βγάλω ακρη τωρα μαζι τους.

Μήπως έβγαλες τελικά άκρη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, korakios είπε

αν απο Απρίλιο έχει ενημερωθεί η ΔΕΗ οτι έχεις νυχτερινό τότε θα σε αφήσεις να βάλεις τις 2 διαφορετικές ενδείξεις ξεχωριστά , δηλαδή τις 1.8.1 μέρας και 1.8.2 νύχτας

αν όχι , τα γράφω προκαταβολικά ,

παίρνεις τηλ για ποιο λόγο δεν το βλέπουν ωστε να πετάξουν το μπαλάκι στο ΔΕΔΔΗΕ , μετά στέλνεις ερώτημα (αίτημα επικοινωνίας/άλλο) στο ΔΕΔΔΗΕ γιατί δεν έχουν ενημερώσει τη ΔΕΗ και μετά κάνεις καταγγελία στο myrae κατά πάροχου και διαχειριστή και ζητάς και αποζημίωση απο ΔΕΗ (αν φταίει) λόγω μη ποιότητας υπηρεσιών

 

15 ώρες πριν, takoulou είπε

Πότε έγινε η τελευταία καταμέτρηση από τον Δεδδηε; Για πάρε ένα τηλέφωνο;  Μόνο όταν το διαπιστώσεις αυτό... Κάθε τετράμηνο γίνεται... 

 

5 ώρες πριν, Doubt είπε

Θα περιμένεις να γίνει η πρώτη καταμέτρηση από ΔΕΔΔΗΕ για να μπορείς μετά να δίνεις ενδείξεις εσύ σε ημερήσιο και νυχτερινό. Απλά περίμενε και υπολόγισε τα ποσά στο περίπου για να τα έχεις διαθέσιμα όταν έρθει ο λογαριασμός.

Μη μπλέξεις με γραφειοκρατία, θα χάσεις το χρόνο σου άδικα. Λίγο πολύ σε όλους τα ίδια ισχύουν.

Σας ευχαριστώ παιδιά για το χρόνο σας!

Θα περιμένω τη ΔΕΔΔΗΕ για την καταμέτρηση να μην μπλέκω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχει δοκιμάσει κάποιος να αλλάξει κάρτα στη πάγια εντολή; Προσπαθώ 3 μέρες τώρα..κάνει την επιβεβαίωση με χρέωση και μετά βγάζει σφάλμα  η σελίδα ότι δεν μπόρεσε να ολοκληρωθεί…έχω μια κάρτα που λήγει τέλος του μήνα….

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, ppmarkos είπε

Παιδιά έχει δοκιμάσει κάποιος να αλλάξει κάρτα στη πάγια εντολή; Προσπαθώ 3 μέρες τώρα..κάνει την επιβεβαίωση με χρέωση και μετά βγάζει σφάλμα  η σελίδα ότι δεν μπόρεσε να ολοκληρωθεί…έχω μια κάρτα που λήγει τέλος του μήνα….

Ναι εγώ προσπαθώ εδώ και μια εβδομάδα.

Τους έχω στείλει και mail αλλά τίποτα, μάλλον έχουν πολλές δουλειές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ppmarkos είπε

Παιδιά έχει δοκιμάσει κάποιος να αλλάξει κάρτα στη πάγια εντολή; Προσπαθώ 3 μέρες τώρα..κάνει την επιβεβαίωση με χρέωση και μετά βγάζει σφάλμα  η σελίδα ότι δεν μπόρεσε να ολοκληρωθεί…έχω μια κάρτα που λήγει τέλος του μήνα….

Πολλές φορές συμβαίνει τεχνικό πρόβλημα στο mydei καλέστε στο 8009001000 από σταθερο ,επιλογή 3 και πείτε το να επιληφθούν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, turbat0s είπε

Ναι εγώ προσπαθώ εδώ και μια εβδομάδα.

Τους έχω στείλει και mail αλλά τίποτα, μάλλον έχουν πολλές δουλειές.

 

17 ώρες πριν, yazidis είπε

Υπάρχει περίπτωση να έχετε δοκιμάσει κάποια άλλη κάρτα; Μήπως έχει κάποιο θέμα ας πούμε με συγκεκριμένη τράπεζα..

 

17 ώρες πριν, turbat0s είπε

Μπα δεν είναι αυτό...

 

14 ώρες πριν, favou2000 είπε

Πολλές φορές συμβαίνει τεχνικό πρόβλημα στο mydei καλέστε στο 8009001000 από σταθερο ,επιλογή 3 και πείτε το να επιληφθούν.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας! Θα καλέσω σήμερα να τους το αναφέρω… Έχω δοκιμάσει με 2 κάρτες διαφορετικής τράπεζας…

IMG_0105.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...