Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΤΜΕΑΡ παιδιά τι είναι , νέα χρέωση για φτηνό ρεύμα στου αγρότες που το πληρώνω εγώ?

Επίσης άλλαξαν βλέπω ότι το νυχτερινό πλέον υπολογίζεται στις ΥΚΩ και στη μεταφορά ρεύματος... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Υπάρχουν καθυστερήσεις με τις εκδόσεις λογαριασμών? Είμαι στο enter+ και εδωσα καταμετρηση μεχρι 21/12 για μηνιαιο...Μεχρι και τωρα δεν εχει εκδοθει λογαριασμος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Parent's house...MYHOMEONLINE N με 0,17 ημερήσια χρέωση, λήγει αύριο.

03/2022 ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟΣ-->2.831 KWH

07/2022 ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟΣ-->1865 KWH

11/2022 EKKAΘΑΡΙΣΤΙΚΟΣ-->1.423 KWH

Από τα λίγα που πρόλαβα και διάβασα τώρα τελευταία, πάω σε κατάστημα ΔΕΗ για να του κάνω την μετάβαση σε Γ1Ν???

Ευχαριστώ τσακάλια, καλή χρονιά με υγεία και οικογενειακή ευτυχία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, demakhs είπε

Parent's house...MYHOMEONLINE N με 0,17 ημερήσια χρέωση, λήγει αύριο.

03/2022 ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟΣ-->2.831 KWH

07/2022 ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟΣ-->1865 KWH

11/2022 EKKAΘΑΡΙΣΤΙΚΟΣ-->1.423 KWH

Από τα λίγα που πρόλαβα και διάβασα τώρα τελευταία, πάω σε κατάστημα ΔΕΗ για να του κάνω την μετάβαση σε Γ1Ν???

Ευχαριστώ τσακάλια, καλή χρονιά με υγεία και οικογενειακή ευτυχία!

Άστο να γίνει open τώρα που θα έχουν μεγάλη κατανάλωση και άλλαξε το αργότερα σε Γ1Ν. 

Επεξ/σία από dasnowy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ppmarkos είπε

Υπάρχουν καθυστερήσεις με τις εκδόσεις λογαριασμών? Είμαι στο enter+ και εδωσα καταμετρηση μεχρι 21/12 για μηνιαιο...Μεχρι και τωρα δεν εχει εκδοθει λογαριασμος...

Enter+ κι εγώ, έχω δώσει ένδειξη από 4/12 και ακόμα τίποτα. Πρώτη φορά που συμβαίνει αυτό αλλά και τελευταία αφού πήρα απόφαση να φύγω για Elin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Giannis_Io είπε

Enter+ κι εγώ, έχω δώσει ένδειξη από 4/12 και ακόμα τίποτα. Πρώτη φορά που συμβαίνει αυτό αλλά και τελευταία αφού πήρα απόφαση να φύγω για Elin.

wow...και νόμιζα ότι εγώ έχω μεγάλη καθυστέρηση αλλά εσύ πας για 2ο μηνιαίο....Δίνεις ενδείξεις? έχεις επικοινωνήσει καθόλου μαζί τους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Kozanitis1 είπε

εδώ έχω δώσει εγώ ενδείξεις στο ΔΕΔΔΗΕ από αρχές Νοέμβρη και δεν έχω λάβει τίποτα (2 παροχές κιόλας)

ωραία πράγματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ppmarkos είπε

Υπάρχουν καθυστερήσεις με τις εκδόσεις λογαριασμών? Είμαι στο enter+ και εδωσα καταμετρηση μεχρι 21/12 για μηνιαιο...Μεχρι και τωρα δεν εχει εκδοθει λογαριασμος...

Μέχρι και σήμερα ήταν ανοιχτή η πλατφόρμα της ΔΕΗ για καταχώρηση ένδειξης, οπότε οι λογαριασμοί θα βγούνε τις επόμενες μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Μέχρι και σήμερα ήταν ανοιχτή η πλατφόρμα της ΔΕΗ για καταχώρηση ένδειξης, οπότε οι λογαριασμοί θα βγούνε τις επόμενες μέρες.

Δεν κατάλαβα αυτό που λες...εμένα προσωπικα ήταν ανοιχτή από 17/12 - 20/12...

Επεξ/σία από ppmarkos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, ppmarkos είπε

Δεν κατάλαβα αυτό που λες...εμένα προσωπικα ήταν ανοιχτή από 17/12 - 20/12...

ΟΚ λάθος μου, νόμιζα πως όλοι είχαμε ίδια περίοδο καταχώρησης / τιμολόγησης στους έναντι.

Τι άλλο μπορεί να φταίει... κάτι ανέφερε ένα παλικάρι σε προηγούμενες σελίδες ότι έδωσε ένδειξη στο site αλλά η ένδειξη εξαφανίστηκε. Εσένα στο mydei φαίνεται η ένδειξη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, ekrepali είπε

ΟΚ λάθος μου, νόμιζα πως όλοι είχαμε ίδια περίοδο καταχώρησης / τιμολόγησης στους έναντι.

Τι άλλο μπορεί να φταίει... κάτι ανέφερε ένα παλικάρι σε προηγούμενες σελίδες ότι έδωσε ένδειξη στο site αλλά η ένδειξη εξαφανίστηκε. Εσένα στο mydei φαίνεται η ένδειξη;

Όταν την καταχώρησα ναι φάνηκε. Τώρα που έκλεισε η καταμέτρηση εχει την προηγούμενη του Νοέμβρη εκκαθαριστική. Και να είχε χαθεί η ένδειξη ή να μην την είχε πάρει δεν είναι δικαιολογία γιατί θα γινόταν έκδοση λογαριασμού έναντι με δικές τους καταναλώσεις (βαση περσινών κ καλά). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, ppmarkos είπε

Όταν την καταχώρησα ναι φάνηκε. Τώρα που έκλεισε η καταμέτρηση εχει την προηγούμενη του Νοέμβρη εκκαθαριστική. Και να είχε χαθεί η ένδειξη ή να μην την είχε πάρει δεν είναι δικαιολογία γιατί θα γινόταν έκδοση λογαριασμού έναντι με δικές τους καταναλώσεις (βαση περσινών κ καλά). 

Είναι γενικό μήπως μετά την αλλαγή στα συστήματά τους;  στο πατρικό μου έστειλα ένδειξη αρχές Δεκεμβρίου που άνοιξε και δε βγάλαν τίποτα ακόμα. Το δικό μου το έδωσα πριν λίγες μέρες και περιμένω. Κανονικά όμως θα έπρεπε να βγάλουν έστω και με δικά τους νούμερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρώ πως υπάρχουν κάποια τεχνικά θέματα με το mydeh μάλλον μετά την αλλαγή. Προσπαθούμε έξι μέρες τώρα να ενεργοποιήσουμε το myΔΕΗ σε ένα φίλο με νέα παροχη και δεν έρχεται με τίποτα κωδικός SMS στο κινητό. Αναγκάστηκα και τους έστειλα email και μετά από δύο μέρες, σήμερα  απάντησαν ότι έχουμε ενεργοποιηθεί. Μάλιστα πήραν και τηλέφωνο Πάω να μπω πάλι με τους κωδικούς και μου βγάζει μήνυμα ότι δεν είμαι ενεργοποιημένος.Στελνω δεύτερο μάιλ τωρα και περιμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, favou2000 είπε

Θεωρώ πως υπάρχουν κάποια τεχνικά θέματα με το mydeh μάλλον μετά την αλλαγή. Προσπαθούμε έξι μέρες τώρα να ενεργοποιήσουμε το myΔΕΗ σε ένα φίλο με νέα παροχη και δεν έρχεται με τίποτα κωδικός SMS στο κινητό. Αναγκάστηκα και τους έστειλα email και μετά από δύο μέρες, σήμερα  απάντησαν ότι έχουμε ενεργοποιηθεί. Μάλιστα πήραν και τηλέφωνο Πάω να μπω πάλι με τους κωδικούς και μου βγάζει μήνυμα ότι δεν είμαι ενεργοποιημένος.Στελνω δεύτερο μάιλ τωρα και περιμένω.

Γενικά ένα μπάχαλο. Κατά της 12 παρά σήμερα το μεσημέρι δεν έμπαινε καθόλου στη σελίδα του ebill. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...