Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, korakios είπε

αν σου ήρθε επιστολή για μετάβαση στο open ,οκ , αλλιώς έχουν κανονικά ρήτρα αποχώρησης τα σταθερά της . Εξαίρεση αν πας σε Γ1 όπου υποθέτω δε χρεώνουν

δε χρειάζεται ποτέ να κάνει ο ΔΕΔΔΗΕ  επιτόπια καταμέτρηση για μετάβαση

Περνάει, τελικά, ο ΔΕΔΔΗΕ η δεν περνάει?

 

2 ώρες πριν, rus είπε

εμενα, οπως ειπα, εμφανιστηκε απο χτες. Κλικαρησες στο σωστο σημειο?

Ποιο εννοείς σωστό σημείο?

Υποθέτω ότι πρώτα εμφανίζεται το ποσό και ΑΡΓΟΤΕΡΑ το pdf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, GREGORYMO είπε

Περνάει, τελικά, ο ΔΕΔΔΗΕ η δεν περνάει?

ανάλογα τα "κέφια" ..... δε σε απασχολεί , εκτός αν σου καθυστερούν παράνομα τη μετάβαση (κανονικά δεν είναι απαραίτητο να περάσουν) λόγω καταμέτρησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση: σε ΔΕΗ homeonline με πάγια εντολή πληρωμής, από λάθος ρύθμιση εκ μέρους μου στο card controls που πήρα χαμπάρι σήμερα, δεν έγιναν αποδεκτές 2 πληρωμές στη σειρά. Οι δύο αυτοί λογαριασμοί έληξαν από τις 8/12.

Επίσης σήμερα κλείνει το παράθυρο του self metering.

Ποια από τις επιλογές να κάνω;

α. Καταχώρηση και αναμονή του επόμενου λογαριασμού ώστε να πληρωθούν όλα μαζί.

β. Χειροκίνητη πληρωμή σήμερα, καταχώρηση και αναμονή του επόμενου λογαριασμού ο οποίος λογικά θα έχει μόνο τον τελευταίο μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους έχουν πρόβλημα καταχώρισης ενδείξεων νυχτερινής μέτρησης για προγράμματα ΔΕΗ, τους συστήνω να πάρουν τηλέφωνο να γίνει καταχώριση από υπάλληλο στο 800-900

Μέχρι και σήμερα τελευταία μέρα εμένα υπήρχε μόνο το πεδίο ημέρας και καταχωρώντας το δεν άνοιγε και της νύχτας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, greekfragma είπε

Για όσους έχουν πρόβλημα καταχώρισης ενδείξεων νυχτερινής μέτρησης για προγράμματα ΔΕΗ, τους συστήνω να πάρουν τηλέφωνο να γίνει καταχώριση από υπάλληλο στο 800-900

Μέχρι και σήμερα τελευταία μέρα εμένα υπήρχε μόνο το πεδίο ημέρας και καταχωρώντας το δεν άνοιγε και της νύχτας.

Χθες καταχώρησα κανονικά πάντως. Για να πάω από το home enter σε Γ1Ν και όχι στο open, υπογράφω νέο συμβόλαιο;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, greekfragma είπε

Για όσους έχουν πρόβλημα καταχώρισης ενδείξεων νυχτερινής μέτρησης για προγράμματα ΔΕΗ, τους συστήνω να πάρουν τηλέφωνο να γίνει καταχώριση από υπάλληλο στο 800-900

Μέχρι και σήμερα τελευταία μέρα εμένα υπήρχε μόνο το πεδίο ημέρας και καταχωρώντας το δεν άνοιγε και της νύχτας.

Δουλεύει κανονικά από ότι βλέπω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, liakjim said:

Δουλεύει κανονικά από ότι βλέπω.

 

Όχι σε όλους. Και δεν είμαι ο μόνος....τουλάχιστον εδώ και τρεις τέσσερις μέρες που το τσεκαρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, greekfragma είπε

Όχι σε όλους. Και δεν είμαι ο μόνος....τουλάχιστον εδώ και τρεις τέσσερις μέρες που το τσεκαρω. 

Μήπως να δοκίμαζες σε άλλον browser ή υπολογιστή ή κινητό;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, greekfragma είπε

το app ειναι οκ. για το web αναφέρομαι και ενημερώνω

Μέσω web πέρασα πριν από λίγα λεπτά μετρήσεις ημέρας / νύχτας. Άρα τώρα είναι οκ. Δεν ξέρω πριν, μπορεί να είχε θέμα ή μπορεί να είχες εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, liakjim said:

Μέσω web πέρασα πριν από λίγα λεπτά μετρήσεις ημέρας / νύχτας. Άρα τώρα είναι οκ. Δεν ξέρω πριν, μπορεί να είχε θέμα ή μπορεί να είχες εσύ.

βρε καμάρι μου δεν είμαι μόνο εγώ με το συγκεκριμένο ζήτημα. έχω κι άλλο κόσμο που μίλησα εκτός φορουμ. το οτι σε σένα και ακόμα 2-3 που πόσταραν δουλεύει οκ είπαμε....και το έγραψα κιόλας. ΌΠΟΙΟΣ έχει πρόβλημα. μπορεί να μην είναι καθολικό αλλά σταδιακά να αποκαθίσταται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, greekfragma είπε

Για όσους έχουν πρόβλημα καταχώρισης ενδείξεων νυχτερινής μέτρησης για προγράμματα ΔΕΗ, τους συστήνω να πάρουν τηλέφωνο να γίνει καταχώριση από υπάλληλο στο 800-900

Μέχρι και σήμερα τελευταία μέρα εμένα υπήρχε μόνο το πεδίο ημέρας και καταχωρώντας το δεν άνοιγε και της νύχτας.

Εγώ πριν 6 ημέρες τις πέρασα με opera browser.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...