Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

37 λεπτά πριν, pasxaliskar είπε

σε 2-3 μερες βγαινει και το pdf ..ηρεμηστε και δειτε λιγο τα σχολια τα προηγουμενα.. εαν μουνε εδω 100 ατομα και λενε το ιδιο θα γεμιζουμε τσαμπα τις σελιδες 

Εμενα ειναι 4 μερες και δεν εχει βγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, ΠάρηςΓ είπε

Εμενα ειναι 4 μερες και δεν εχει βγει

δεν έγινε κάτι και αν δε λειτουργεί το κόλπο που ειπώθηκε σε προηγούμενες σελίδες για το πως το κατεβάζεις ,θα χαρείς την πληρωμή σε λίγες μέρες όταν βγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, ΠάρηςΓ είπε

Εμενα ειναι 4 μερες και δεν εχει βγει

ε το 2-3 τυχαια το ειπα.. και εμενα εκδοθηκε 1/12 μπηκα 3 δν ηταν ξανα μπηκα 7 ηταν.. 1 μερα πανω μια 1 κατω δν χαθηκε ο κοσμος , ετσι κ αλλιως σου δινει προθεσμια κανα 20 μερς για πληρωμη .. περιμενε μεχρι να βγει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, pasxaliskar είπε

ε το 2-3 τυχαια το ειπα.. και εμενα εκδοθηκε 1/12 μπηκα 3 δν ηταν ξανα μπηκα 7 ηταν.. 1 μερα πανω μια 1 κατω δν χαθηκε ο κοσμος , ετσι κ αλλιως σου δινει προθεσμια κανα 20 μερς για πληρωμη .. περιμενε μεχρι να βγει 

Ναι απλα μου φαινεται περιεργο.

 

Επισης κακο εινια πως δεν εχω επιλογη να κανω καταχωρηση και δινω 300 το μηνα ενω εχω καψει το 1/4 σε σχεση με περσυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ΠάρηςΓ είπε

Ναι απλα μου φαινεται περιεργο.

 

Επισης κακο εινια πως δεν εχω επιλογη να κανω καταχωρηση και δινω 300 το μηνα ενω εχω καψει το 1/4 σε σχεση με περσυ

αυτο δν ξερω.. καταχωρηση και εμενα κανονικα περνει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, pasxaliskar είπε

αυτο δν ξερω.. καταχωρηση και εμενα κανονικα περνει 

Εχω αλλο ειδικο προγραμμα και για αυτο δεν εχω self metering ουτε coach κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως έχω γράψει παλαιότερα είχα ένα μαγαζί και ήμουν στην Volterra, τέλος Σεπτεμβρίου το έκλεισα, αλλά νοικιάστηκε από μία άλλη κοπέλα. Κατόπιν συνεννόησης μεταξύ μας, δεν έκανα διακοπή, ότι είναι θα το πληρώσει αυτή. Τώρα ήρθε η ώρα να μεταφέρει την παροχή στο όνομα της και ζήτησε την βοήθεια μου, μάλλον θέλει να πάει ΔΕΗ (... ας πρόσεχε) Ξέρει κανείς τι διαδικασία χρειάζεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός του συστημικού προβλήματος τις προηγούμενες ημέρες υπάρχει ακόμα πρόβλημα και με την καταχώριση της νυχτερινής ένδειξης στο e-self-metering;

δε μπορώ να δηλώσω νυχτερινή ένδειξη παρά μόνο ημέρας. Προφανώς αν δε φτιαχτεί μέχρι 12 που είναι η προθεσμία αναγκαστικά τηλέφωνο για καταχώριση μέσω τηλεφώνου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Μου ήρθαν και μένα επιστολές για μετάβαση σε myHome Enter με λήξη συμβολαίων Online τον Μάρτιο 2023. Λέω να πάω φυσική παρουσία σε κατάστημα ΔΕΗ να επιλέξω Γ1Ν αντί να στείλω email.

Η ερώτηση είναι πόσο χρονικό διάστημα πριν τη λήξη του συμβολαίου να πάω; Θυμάμαι πως το έχουμε απαντήσει κάποιες σελίδες πιο πριν, αλλά δε βρίσκω τις αναρτήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, greekfragma είπε

Εκτός του συστημικού προβλήματος τις προηγούμενες ημέρες υπάρχει ακόμα πρόβλημα και με την καταχώριση της νυχτερινής ένδειξης στο e-self-metering;

δε μπορώ να δηλώσω νυχτερινή ένδειξη παρά μόνο ημέρας. Προφανώς αν δε φτιαχτεί μέχρι 12 που είναι η προθεσμία αναγκαστικά τηλέφωνο για καταχώριση μέσω τηλεφώνου;

εκτος και αν αυτο το μηνα περναει δεδηε για καταμετρηση εμενα πχ περναει στις 13/12 

εμενα δουλευει παντος αλλα αυτο το μηνα εφοσον περναει δεδηε λεω να μη δωσω μετρησεις

Επεξ/σία από nikosbt
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, greekfragma είπε

Εκτός του συστημικού προβλήματος τις προηγούμενες ημέρες υπάρχει ακόμα πρόβλημα και με την καταχώριση της νυχτερινής ένδειξης στο e-self-metering;

δε μπορώ να δηλώσω νυχτερινή ένδειξη παρά μόνο ημέρας. Προφανώς αν δε φτιαχτεί μέχρι 12 που είναι η προθεσμία αναγκαστικά τηλέφωνο για καταχώριση μέσω τηλεφώνου;

 Κι εγώ αυτό το θέμα είχα, με την νυχτερινή ένδειξη, τα έδωσα δια τηλεφώνου τελικά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι στο enter που τελειώνει 29-12. Ήρθε επιστολή ότι θα πάω στο open.

Λόγω μικρής κατανάλωσης θέλω να πάω στο Γ1. 

Πόσες ημέρες πριν πρέπει να το ζητήσω η μπορώ να πω: κάντε το στην λήξη (29) ?

Θα έρθει να μετρήσει ο ΔΕΔΔΗΕ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, GREGORYMO είπε

Θα έρθει να μετρήσει ο ΔΕΔΔΗΕ?

όχι, θα υπολογιστεί αναλογικά με σπάσιμο κιλοβατώρων ανα μέρες περιόδου προ και μετά 29/12

2 λεπτά πριν, GREGORYMO είπε

Πόσες ημέρες πριν πρέπει να το ζητήσω η μπορώ να πω: κάντε το στην λήξη (29) ?

29 πας κατόπιν ραντεβού σε κατάστημα

Επεξ/σία από korakios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...