Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε όλους

πρέπει να έχω κάνει βλακεία, αλλά όταν έκανα την σύνδεση δεν έδειχνε έτσι.

myhome online νέα σύνδεση 10/10. Έπρεπε να πάω σε Γ1Ν;

Πληρώνω την κιλοβατώρα τριπλάσια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, netagra είπε

Πληρώνω την κιλοβατώρα τριπλάσια;

ναι

44 λεπτά πριν, Swimmer21 είπε

Θα σπαγατε enter+ στα 0.17 για να πάτε σε εναλλακτικό;

αν καις πολύ και αν δεν είσαι σε κύρια κατοικία υπο το φόβο οτι θα ξαναβγούν εκτός , όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι πρόβλημα με το σύστημα της ΔΕΗ!

Πήγα μόλις να περάσω τις ενδείξεις καθώς ήρθε μύνημα ότι άνοιξε το σύστημα και στην παροχή μου δεν έχει την επιλογή για καταχώρηση νύχτας. έχει μόνο για ημέρα .

Ο προηγούμενος λογαριασμός που ήταν εκκαθαριστικος ειχε κανονικά και τις δύο ενδείξεις καθώς τις είχα περάσει χωρίς πρόβλημα πριν αναβαθμίσουν το σύστημα τους και το συμβόλαιο τελειώνει σε 15 μέρες..

Γμτ 😔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, A_panM είπε

Πάλι πρόβλημα με το σύστημα της ΔΕΗ!

Πήγα μόλις να περάσω τις ενδείξεις καθώς ήρθε μύνημα ότι άνοιξε το σύστημα και στην παροχή μου δεν έχει την επιλογή για καταχώρηση νύχτας. έχει μόνο για ημέρα .

Ο προηγούμενος λογαριασμός που ήταν εκκαθαριστικος ειχε κανονικά και τις δύο ενδείξεις καθώς τις είχα περάσει χωρίς πρόβλημα πριν αναβαθμίσουν το σύστημα τους και το συμβόλαιο τελειώνει σε 15 μέρες..

Γμτ 😔

Νταξ, δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου.

Δοκίμασες να τηλεφωνήσεις στην εξ. πελατών μήπως και δεχτούν τις ενδείξεις τηλεφωνικά?

Πάντως το γεγονός ότι το συμβόλαιο τελειώνει σε 15 ημέρες δεν λέει κάτι, ακόμα και όταν δίνεις εσύ ενδείξεις στη ΔΕΗ πάλι έναντι βγαίνει, όταν βγει εκκαθαριστικός όλα θα υπολογιστούν από την αρχή, δεν θα έχει σημασία τι πλήρωσες στον έναντι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Νταξ, δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου.

Δοκίμασες να τηλεφωνήσεις στην εξ. πελατών μήπως και δεχτούν τις ενδείξεις τηλεφωνικά?

Πάντως το γεγονός ότι το συμβόλαιο τελειώνει σε 15 ημέρες δεν λέει κάτι, ακόμα και όταν δίνεις εσύ ενδείξεις στη ΔΕΗ πάλι έναντι βγαίνει, όταν βγει εκκαθαριστικός όλα θα υπολογιστούν από την αρχή, δεν θα έχει σημασία τι πλήρωσες στον έναντι.

Καλά σίγουρα και δεν ήρθε το τέλος του κόσμου... Απλά εκεί που πάνε να κάνουν ένα βήμα μπροστά με την αναβάθμιση του συστήματος τους κάνουν και δέκα πίσω 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, A_panM είπε

Πάλι πρόβλημα με το σύστημα της ΔΕΗ!

Πήγα μόλις να περάσω τις ενδείξεις καθώς ήρθε μύνημα ότι άνοιξε το σύστημα και στην παροχή μου δεν έχει την επιλογή για καταχώρηση νύχτας. έχει μόνο για ημέρα .

Ο προηγούμενος λογαριασμός που ήταν εκκαθαριστικος ειχε κανονικά και τις δύο ενδείξεις καθώς τις είχα περάσει χωρίς πρόβλημα πριν αναβαθμίσουν το σύστημα τους και το συμβόλαιο τελειώνει σε 15 μέρες..

Γμτ 😔

Εμένα τη δέχτηκε και τη νυχτερινή... νομίζω ότι πλέον έχουν και επιλογή edit. Αν και πάλι δε το δέχεται, δώσε ένδειξη τηλεφωνικώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, A_panM είπε

Καλά σίγουρα και δεν ήρθε το τέλος του κόσμου... Απλά εκεί που πάνε να κάνουν ένα βήμα μπροστά με την αναβάθμιση του συστήματος τους κάνουν και δέκα πίσω 😂

Παντού γίνονται τέτοια με τις αναβαθμίσεις, όχι μόνο στη ΔΕΗ, το θέμα είναι πόσο γρήγορα θα το διορθώσουν.

Τηλέφωνο πήρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Joshua21 είπε

Παντού γίνονται τέτοια με τις αναβαθμίσεις, όχι μόνο στη ΔΕΗ, το θέμα είναι πόσο γρήγορα θα το διορθώσουν.

Τηλέφωνο πήρες;

Συμφωνώ!

Μόλις πήρα και τις έδωσα τηλεφωνικά . ..

 

4 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Εμένα τη δέχτηκε και τη νυχτερινή... νομίζω ότι πλέον έχουν και επιλογή edit. Αν και πάλι δε το δέχεται, δώσε ένδειξη τηλεφωνικώς.

Στην παροχή των γονιών μου που έκανα και εκεί καταχώρηση υπήρχαν και οι δύο ενδείξεις...

3 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, A_panM είπε

Πάλι πρόβλημα με το σύστημα της ΔΕΗ!

Πήγα μόλις να περάσω τις ενδείξεις καθώς ήρθε μύνημα ότι άνοιξε το σύστημα και στην παροχή μου δεν έχει την επιλογή για καταχώρηση νύχτας. έχει μόνο για ημέρα .

Ο προηγούμενος λογαριασμός που ήταν εκκαθαριστικος ειχε κανονικά και τις δύο ενδείξεις καθώς τις είχα περάσει χωρίς πρόβλημα πριν αναβαθμίσουν το σύστημα τους και το συμβόλαιο τελειώνει σε 15 μέρες..

Γμτ 😔

Καλησπέρα μόλις περάσει ή μέτρηση ημέρας μετά βγάζει μέτρηση νυχτερινή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, usb500ml είπε

Καλησπέρα μόλις περάσει ή μέτρηση ημέρας μετά βγάζει μέτρηση νυχτερινή 

Κάνετε λάθος. Αν είναι και τα δύο πεδία ενεργά πρώτα περνάς την ημέρα και έπειτα την νύχτα. Έχει και αριθμούς 1 και 2.

Σε μένα έχει μόνο ημέρα και το πλαίσιο για ολοκλήρωση ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Αυτό με τους λογαριασμούς στη νέα σελίδα τι φάση; Βλέπεις πρώτα το ποσό και απ ότι διαβάζω σε 2-3 εργάσιμες το λογαριασμό;
Προσωπικά, επειδή κάπου διάβασα να αναφέρετε, «ναι, μα τώρα φαίνεται πιο γρήγορα το ποσό, και παραμένει ο λογαριασμός για αργότερα όπως ηταν με το παλιό» Καμία σχέση… Δεν υπάρχει αυτό που ανέφερε κάποιος.

Εμένα πέρασε ο δεδδηε και μέτρησε την Τρίτη το πρωί. Τετάρτη Πέμπτη κοιταγα συνέχεια δεν είχα τπτ. Πέμπτη βράδυ παίρνω τηλ στο αυτόματο σύστημα και πατάω την επιλογή για το τι οφείλω… Πριν 2 μήνες το συγκεκριμένο δούλευε λίγες ώρες πιο μπροστά, απ ότι το ebill. Μπορεί να έλεγε δηλαδή ότι χρωστάς 50€ από το τελευταίο λογαριασμό που εκδόθηκε τότε. Αν ήταν αργά απόγευμα την άλλη μέρα το πρωί μέχρι της 12 φαινόταν στο ebill. Την Πέμπτη το απόγευμα λοιπόν μου είπε ότι ήταν μηδενικό σε υπόλοιπο. Σήμερα πρωί μπαίνω ebill τπτ ακόμα. Μπαίνω κατά της 1 το μεσημέρι, να τος. Μόνο το υπόλοιπο. Λογαριασμός πουθενά. Παλιά θα είχα και τον λογαριασμό παίδες. Σε τόσες μέρες όπως σήμερα. Γι αυτό λέω δεν υπάρχει αυτό που αναφέρθηκε. Αν μου έβγαζε το ποσό την Τετάρτη, άντε την Πέμπτη το πρωί, να πω ναι ισχύει. Αλλά σαν εμφάνιση κάνει τις ίδιες μέρες που έκανε.

Η έκδοση λογαριασμού λέει την χθεσινή ημερομηνία. 24/11. 

Επεξ/σία από ppmarkos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ekrepali είπε

Εμένα τη δέχτηκε και τη νυχτερινή... νομίζω ότι πλέον έχουν και επιλογή edit. Αν και πάλι δε το δέχεται, δώσε ένδειξη τηλεφωνικώς.

Μονο μεσα απο το ebill δινεις η και μεσω ΔΕΔΔΗΕ?

Εγω ανα διμηνο μεσω ΔΕΔΔΗΕ.Μη με ρωτησεις παλι γιατι δινω ανα διμηνο γιατι θα σε κανω αγνοηση.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Μονο μεσα απο το ebill δινεις η και μεσω ΔΕΔΔΗΕ?

Εγω ανα διμηνο μεσω ΔΕΔΔΗΕ.Μη με ρωτησεις παλι γιατι δινω ανα διμηνο γιατι θα σε κανω αγνοηση.:P

Μόνο ebill δίνω μηνιαίως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...