Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Inci624 είπε

4.Τo θέμα είναι ότι βλέπω 4 διαφορετικές τιμές κιλοβατώρας και όχι μια που ανακοινώνει η ΔΕΗ. Και αυτό με μπερδεύει. Δεν βλέπω δηλαδή μόνο αυτή των 0.11 ευρώ που έβλεπα πάντα.

...και μέχρι (τουλάχιστον) "του χρόνου τον Αύγουστο" (κυριολεκτικά όμως :-D) ΔΕΝ θα ξαναδείς....

(τα υπόλοιπα που ρώτησες είτε αυτονόητη απάντηση έχουν - ξαναδές τί είχα γράψει - είτε δεν γνωρίζω. Χρόνος γιοκ σήμερα ειδικά για περισσότερα)

Επεξ/σία από washcloud
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GREGORYMO είπε

Γιατί? 

Έχεις πληροφορίες?

οχι αλλα για να βγαινει δεη πανω κατω 0.159 τοσο βγαινει παντα καπου εκει θελουν να βγαινει δεη..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikosbt είπε

οχι αλλα για να βγαινει δεη πανω κατω 0.159 τοσο βγαινει παντα καπου εκει θελουν να βγαινει δεη..

...πάνω που ήμουν έτοιμος να βγάλω 5ευρο "να σου κάνω αέρα, να διαλυθεί το σύννεφο"....😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, washcloud είπε

...πάνω που ήμουν έτοιμος να βγάλω 5ευρο "να σου κάνω αέρα, να διαλυθεί το σύννεφο"....😄

Μιλάμε για τζαμπατζήδες δλδ?! Που είναι το τραγούδι με τα 50αρικα να γίνουν πετσετάκια..:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτό το "OPEN" που πολλά γράφονται και πολλά ακούγονται υπάρχει βρε παιδιά ή είναι ένα μυθικό πρόγραμμα - αποκύημα της φαντασίας της ΔΕΗ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, idefixius είπε

Aυτό το "OPEN" που πολλά γράφονται και πολλά ακούγονται υπάρχει βρε παιδιά ή είναι ένα μυθικό πρόγραμμα - αποκύημα της φαντασίας της ΔΕΗ?

...έχει και πολλά κεφάλια (και πολλά δόντια σε κάθε κεφάλι) απ' ό,τι ακούγεται! 😄

https://www.dei.gr/el/gia-to-spiti/revma/myhome-open/

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε με το ebill της ΔΕΗ ?? Το αναβάθμισαν και πλέον σου έρχεται μόνο το ποσό πληρωμής και σε δεύτερο χρόνο ο λογαριασμός;; Τι φάση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήραν από (εταιρία που συνεργάζεται με) ΔΕΗ και μου είπαν ότι το myhome online είναι ακριβό και να μεταβώ στο Γ1Ν το οποίο με τις επιδοτήσεις βγαίνει φθηνότερα.

Ήθελα κι εγώ να μεταβώ γιατί πληρώνω σταθερά 23 λεπτά και δε με συμφέρει.

Προχωράω ή έχει κανά λάκο η φάβα που δεν βλέπω;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...