Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, pontez2 είπε

Άκουσα από Νικολακόπουλο, πως έχει γινει επισημη κρουση στον Μαρθελίνιο. Επιβεβαίωσε επίσης τις φημες για Μιτσελ Καμπιάσο, ως πακέτο ομως. Το τελευταίο δε ξέρω πως θα μπορουσε να λειτουργησει. 

Κοίτα, σήμερα θα έχουμε ανακοινώσεις από όλες τις ομάδες, οι φήμες λένε ότι θα πέσουν οι τιμές, ο Τσώχος τι λέει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, ekkli είπε

Κοίτα, σήμερα θα έχουμε ανακοινώσεις από όλες τις ομάδες, οι φήμες λένε ότι θα πέσουν οι τιμές, ο Τσώχος τι λέει;

χαχαχαχαχα

Πόσο δινει η τιμη για Μαρθελινιο; Ειναι ιδια με τη νέα τιμη ρεύματος; :P 

Tι λένε τα στοιχηματικά;

Επεξ/σία από pontez2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, booogieman είπε

Ληγει και μενα το ονλαιν αρχες 2023, αντε ναχει λιγο σασπενς μετα!

Απο οτι φαινεται παντως για οκτοβρη θα ειναι φθηνοτερο το ρευμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Jackv είπε

Ξαναμίλησα με ΔΕΗ και ισχυρίζονται πως φταίει η τράπεζα ενώ η τράπεζα λέει η ΔΕΗ. Τρέχα γύρευε.... Μου είπαν απο τη ΔΕΗ να πληρώσω με μετρητά στη τράπεζα τον προηγούμενο λογαριασμό.Κάπου είχα διαβάσει εδω μέσα πως δε πρέπει να πληρώσουμε λογαριασμό εμείς; Τι να κάνω; Να τους στείλω mail για να τα έχω και γραπτώς ή να πάω να πληρώσω όπως μου είπαν;

Στης 20 Αυγούστου μου έρχεται και εμένα ο λογαριασμός με τον προηγούμενο ανεξοφλητο. Έπαθα ένα σοκ, έλεγξα αρχικά αν είχα χρήματα μέσα (ειχα), μπήκα ebill να δω αν απενεργοποιηθηκε η πάγια εντολή (δεν απενεργοποιηθηκε). Παίρνω τηλέφωνο την δεη... Ενώ περιμένω στην αναμονή, τρώω μια φλασια και θυμάμαι λίγες μέρες πριν άλλαξα τα όρια στην κάρτα μου και μπαίνω στα γρήγορα να δω τι ακριβώς άλλαξα και βλέπω να ειχα αλλάξει το όριο online καθημερινών συναλλαγών (ειχα εντύπωση ότι δεν θα επηρεάσει όμως την πάγια....). Το βάζω σχεδόν οπως ήταν.... σηκώνει μια κυρία το τηλέφωνο μετά από λίγο,  της λέω το και το έγινε,  μου λέει να μιλήσω με τράπεζα, (δεν το εκανα γιατί ήμουν σίγουρος ότι εγώ εφταιγα), την ρώτησα μετά αν πρέπει να πληρώσω τον προηγούμενο χειροκίνητα και μου απάντησε όχι, θα τραβήξει η πάγια εντολή τον τρέχων λογαριασμό που είναι διπλός και όλα Οκ. Έγινε λέω και κλείσαμε. Όντως πριν 4 μέρες τα τράβηξε χωρίς να δημιουργηθεί κάποιο άλλο πρόβλημα. 

Αν μεχρι τωρα ηταν ολα καλα. Έλεγξε και εσύ αυτά τα 3 που ανέφερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογ/σμος με ημ/νια εκδοσης 18/08 και ληξη 8/9 εγινε η χρεωση στην πιστωτικη καρτα στις 8/9 οπως επρεπε. 

εκδιδεται επομενος λογ/σμος 16/9 με λήξη 7/10 και εχει μεσα ανεξοφλητο ποσο του προηγουμενο λογ/σμου !!! 

ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΣΚ..ΤΑ ???? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, NeCrOmAnCeR19 είπε

λογ/σμος με ημ/νια εκδοσης 18/08 και ληξη 8/9 εγινε η χρεωση στην πιστωτικη καρτα στις 8/9 οπως επρεπε. 

εκδιδεται επομενος λογ/σμος 16/9 με λήξη 7/10 και εχει μεσα ανεξοφλητο ποσο του προηγουμενο λογ/σμου !!! 

ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΣΚ..ΤΑ ???? 

Μήπως άργησε να λογιστικοποιηθει  η συναλλαγή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Μήπως άργησε να λογιστικοποιηθει  η συναλλαγή;

...δηλαδή ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΣΚ..ΤΑ 😂

@NeCrOmAnCeR19 : πάρε στην εξυπηρέτηση και ρώτα τους (αφού σου βγάλουν το λάδι με όσα στοιχεία θα ζητήσουν για να επιβεβαιώσουν ότι είσαι εσύ κι ο όχι ο Σνόουντεν) αν πλέον βλέπουν στο σύστημά τους ότι ΕΧΕΙ εξοφληθεί ο προηγούμενος και στην ουσία δεν υφίσταται θέμα ανεξόφλητου ποσού για τις 7/10.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, washcloud είπε

...δηλαδή ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΣΚ..ΤΑ 😂

@NeCrOmAnCeR19 : πάρε στην εξυπηρέτηση και ρώτα τους (αφού σου βγάλουν το λάδι με όσα στοιχεία θα ζητήσουν για να επιβεβαιώσουν ότι είσαι εσύ κι ο όχι ο Σνόουντεν) αν πλέον βλέπουν στο σύστημά τους ότι ΕΧΕΙ εξοφληθεί ο προηγούμενος και στην ουσία δεν υφίσταται θέμα ανεξόφλητου ποσού για τις 7/10.


ΕΧΩ καλεσει απο το πρωι .. και εντός της ημερας ειπαν θα με καλεσει στο τηλεφωνο ο αρμοδιος υπαλληλος-σεκιουριτι-καφετζής κλπ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, tsaltinho είπε

Τι νωρις, καθε 20 του μηνος γινονται οι ανακοινωσεις

Προς το απογευμα λογικα θα βγουν. Εγω ελπιζω να βγαλει για το myhome open να δουμε αν εχει καμια διαφορα

Επεξ/σία από ΠάρηςΓ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, tsaltinho είπε

Τι νωρις, καθε 20 του μηνος γινονται οι ανακοινωσεις

ωρα εννοει, ισχυει συνηθως απογευμα προς βραδυ βγαινουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...