Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημέρα ενεργοποιήθηκε το online μου τελικά με λήξη 7/7/23.Την αίτηση μου την έκανα 22/7/22!Σας φαίνεται λογικό? Τους έστειλα email με ερώτηση ποτέ ενεργοποιήθηκε το online μου και να μου στείλουν την σύμβαση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, alex19871987 είπε

Τώρα θα καλέσω 

Μήπως οι καταναλώσεις υπολογίζονται όλες μαζί γιατί  είσαι ΚΟΤ.. Το κοίταξες αυτό; Το ξέρεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, takoulou είπε

Μήπως οι καταναλώσεις υπολογίζονται όλες μαζί γιατί  είσαι ΚΟΤ.. Το κοίταξες αυτό; Το ξέρεις;

Δεν ξέρω ρε γαμωτο.. μίλησα με ΔΕΗ αυτή είπε δεν έχει σχέση με το ΚΟΤ...στον προηγούμενο πάντως είχε χρέωση και για νυχτερινές και για ημερήσιες...αυτή που μίλησα έδωσε λέει αίτημα...

Επεξ/σία από alex19871987
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ritualistic είπε

Καλημερα σε ολους!

Μου εχει ερθει εκκαθαριστικος πιστωτικος. Τα παιρνω πισω η τα αφηνω κ αφαιρουνται στον επομενο ;

Γνωριζει καποιος ;

Έχεις δικαίωμα να τα πάρεις, αν δεν τα πάρεις συμψηφίζονται στον επόμενο λογαριασμό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, doom26 είπε

Καλημέρα ενεργοποιήθηκε το online μου τελικά με λήξη 7/7/23.Την αίτηση μου την έκανα 22/7/22!Σας φαίνεται λογικό? Τους έστειλα email με ερώτηση ποτέ ενεργοποιήθηκε το online μου και να μου στείλουν την σύμβαση. 

Μιλαμε αγορι μου εσυ εισαι θεος! Αθανατη ΔΕΗ!! Χαχα... εγω προσπαθω να μου γυρισουν την ημερομηνία πισω για να πιασω τις τιμες 0,22/0,17 και σε εσενα το κανει μονη της χωρις λογο! 

Περα απο την πλακα, μηπως εισαι 7/8/23 ;;; μου φαινεται τελειως κουλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, iwdarwin είπε

Τι δικαιολογητικά επισυναψες εσυ στην ΡΑΕ περαν του συμβολαιου για το Γ1;;

Μονο το συμβολαιο που ελεγε Γ1. Την καταγγελια την εκανα 2 Αυγουστου και τοτε δεν ειχα καποιο αλλο εγγραφο/στοιχειο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, takoulou είπε

Κανε παραπονο...Σε  email... Μηπως να πεταχτεις σε ενα καταστημα..Σημερα  αν ειναι.. Για να δεις τι γινεται με το ρευμα..Για παρε τηλεφωνο τον Δεδδηε για  να δεις αν υπαρχει καποιο αιτημα επανασυνδεσης..

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Ο δεδδηε λέει πως δεν έχει γίνει κάποιο αίτημα από πάροχο και μου ζήτησε να τους στείλω ΥΔΕ, το οποίο και θα κάνω μόλις έρθει ο ηλεκτρολόγος.

Έστειλα και ένα αίτημα παραπόνων στη ΡΑΕ με το θέμα μου. Ξέρουμε γενικότερα αν απαντάει? Και αν ναι σε περίπου πόσες μέρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, Diyan είπε

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Ο δεδδηε λέει πως δεν έχει γίνει κάποιο αίτημα από πάροχο και μου ζήτησε να τους στείλω ΥΔΕ, το οποίο και θα κάνω μόλις έρθει ο ηλεκτρολόγος.

Έστειλα και ένα αίτημα παραπόνων στη ΡΑΕ με το θέμα μου. Ξέρουμε γενικότερα αν απαντάει? Και αν ναι σε περίπου πόσες μέρες?

Δυσκολα απανταει η ΡΑΕ..Παντως για να μπει το ρευμα θα πρεπει πρωτα να κατατεθει το ΥΔΕ αλλιως ρευμα δεν θα εχεις..

Επεξ/σία από takoulou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα, λογικό... ευχαριστώ για τη πληροφορία.

Τώρα μου είπαν απ το τηλέφωνο πως μπορεί να γίνει και τηλεφωνικός η αίτηση και θα με καλέσουν. Άντε να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Diyan είπε

Μάλιστα, λογικό... ευχαριστώ για τη πληροφορία.

Τώρα μου είπαν απ το τηλέφωνο πως μπορεί να γίνει και τηλεφωνικός η αίτηση και θα με καλέσουν. Άντε να δούμε...

Καλυτερα να πας σε ενα καταστημα ΔΕΗ γιατι απο το τηλεφωνο καθυστερεις..Πεταξου..

1 ώρα πριν, alex19871987 είπε

Δεν ξέρω ρε γαμωτο.. μίλησα με ΔΕΗ αυτή είπε δεν έχει σχέση με το ΚΟΤ...στον προηγούμενο πάντως είχε χρέωση και για νυχτερινές και για ημερήσιες...αυτή που μίλησα έδωσε λέει αίτημα...

Το συνολο των κιλοβατορων πηγαινει στο ΚΟΤ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, takoulou είπε

Καλυτερα να πας σε ενα καταστημα ΔΕΗ γιατι απο το τηλεφωνο καθυστερεις..Πεταξου..

Το συνολο των κιλοβατορων πηγαινει στο ΚΟΤ..

Θα κλείσω ραντεβού από Τρίτη δίκιο εχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...