Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, satsok2 είπε

Δεν ελπίζω σε τίποτα. Ήδη η ρήτρα στη θεωρία καταργήθηκε, αν και στην πράξη ενσωματώνεται στην τιμή στα κυμαινόμενα.

....ούτε καν στην θεωρία δεν καταργήθηκε : σε αναστολή για έναν χρόνο, ΕΙΠΑΝ, θα την βάλουν. Επίσης, ακόμη ουτε καν αυτό δεν έχει γίνει - ΘΑ γίνει (...;) από τέλος μήνα (για την ώρα, οι τιμολογήσεις ακόμη με χρεώσεις αναπροσαρμογής γίνονται). Στις μέρες που ζούμε, ΜΟΝΟ εκ των υστέρων μπορούμε να μιλάμε για την ισχύ του οτιδήποτε (ήδη το "10 Ιουλίου" έγινε "20-φεύγα", και ποιος μας λέει ότι δεν θα ξαναδώσουν παράταση ή δεν θα ακυρώσουν την,,,αναστολή γενικά;). Όπως επίσης, τίποτα δεν είναι για μόνιμα. Κι αν την αναστείλουν και την,,,επαναφέρουν, νωρίτερα από "1 έτος"; Ποιος τους απαγορεύει το οτιδήποτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 29,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    3586

  • washcloud

    1106

  • ekrepali

    1008

  • takoulou

    793

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, takoulou είπε

Όταν έγινε η αλλαγή του παροχου δεν περασαν από τον Δεδδηε;; Έτσι συνήθως γίνεται.. Γιατί υπήρξε αυτή η καθυστέρηση σου είπαν;

Δε ξέρω φίλος φαντάσου η ένδειξη που είχε το ebill 16/06/2022 ήταν μικρότερη απο αυτή που ειχα το μάρτιο πριν καν κάνω αίτηση για ΔΕΗ. Μιλάμε οι ανθρωποι ειναι τραγικοί. Προφανώς δε πέρασε ο ΔΕΔΔΗΕ , δε με ενημέρωσαν τι έγινε.

Εντωμεταξύ προυπόθεση ηταν η πάγια εντολή σε κάρτα και έβαλα την πιστωτική μου :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, kosmasgr είπε

Ο λογαριασμός ειναι με ρήτρα προφανώς δεν εισαι myhomeonline αλλα Γ1

ηταν γ1 μέχρι πριν λίγες ημε΄ρες, όταν ενεργοποιησα το online gia ayt;o έχει ρητρα, αλλά δεν είναι αυτό το θέμα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, satsok2 είπε

Φοβάμαι είναι καλή εποχή να πάει κανείς στο MyHomeEnter / Online από Γ1, σωστά;

Αν αλλάξει το τιμολόγιο σε μια νύχτα ;

...."φοβάμαι" και "καλή εποχή για να,,,", σαν να μην κολλάνε μαζί. Μήπως ξέχασες ένα "δεν"; Για να καταλάβω τί εννοείς (και τί ακριβώς "φοβάσαι")...Αν εννοείς να πάει κάποιος ΤΩΡΑ σε σταθερό, για να προλάβει άνοδο τιμών, προφανώς ναι. ΑΝ θεωρεί ότι τον συμφέρει (αν πχ θα έχει πολύ μεγάλες καταναλώσεις, και ΧΛΩΜΟ να μην ξαναβάλουν "κόφτη" κατανάλωσης, πχ τις περίφημες "300kWh" που είχαν από τον Γενάρη, ή ακόμη ΚΑΙ την επαναφορά του άλλου κόφτη, αυτού της "κύριας κατοικίας". Εδώ κλαιγόντουσαν τον Γενάρη ότι "δεν τους φτάνανε τα λεφτά για να επιδοτούνται όλοι για όλη την κατανάλωση", και θα το κάνουν ΤΩΡΑ....; Χλωμότατο...). Ούτως ή άλλως, όπως είχαν/έχουν/κι εξελίσσονται τα πράγματα, πιο φθηνή από 0,20 την κιλοβατώρα, ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να την πληρώσει ο μέσος καταναλωτής (...κάτσε να μην πάει και 0,25 ή και 0,30, ΜΕ επιδοτήσεις κι όλας...) τον χειμώνα...Αλλά ακόμη και "0,14 με 0,17" που είχανε τάξει να,,,,,πλαφονάρει η κιλοβατώρα, το 0,23 του σταθερού (Εντερ με "συνέπεια"), "αξίζει" κανείς να το ρισκάρει να κλειδώσει σε, έστω ακριβό, σταθερό, καθώς στο κάτω-κάτω, αν γίνουν κοσμογονικές αλλαγές ("προς το καλύτερο" - εδώ γελάμε) σε ό,τι συμβαίνει γύρω, φεύγει με σχετικά μικρή ποινή (μέσος όρος, 40€, που ναι μεν δεν τα λες "αστεία", αλλά καμμία σχέση με τα 100-150 που έχουνε παίξει/παίζουν στους εναλλακτικούς) για κυμαινόμενο...Κι από 'κει και πέρα, το θέμα είναι (ΟΥΤΩΣ Ή ΆΛΛΩΣ) να περιορίσει καταναλώσεις, για να τα βγάλει πέρα...

Το τιμολόγιο ν' αλλάξει "σε μια νύχτα", εννοείς ν' αλλάξουν τις τιμές απ' την μια στιγμή στην άλλη, για ΝΕΑ συμβόλαια; Γιατί για τα υπάρχοντα, τουλάχιστον για ένα 6μηνο από υπογραφής (...αν δεν το αλλάξουν βέβαια και αυτό...) είναι κανείς καλυμμένος (και ειδικότερα στη ΔΕΗ, που καν δεν εφαρμόζει - ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ....- αλλαγές μετά το 6μηνο).

3 ώρες πριν, alexkotless είπε

Καλημέρα , θα κάνω πρώτη φορά αίτηση για ρεύμα σε καινούργια οικοδομή. Να παω για online ή για enter; Επισης πρέπει για κάποιο λόγο να βιαστώ να κάνω αίτηση μηπως αλλάξουν οι τιμολογήσεις από τον άλλο μήνα ή όχι; Τι προτείνετε; 

Μεγαλύτερη από 300 kw το μήνα αποκλείεται να κάνω. Άρα καλύτερη λύση Γ1;

Αν θα έχεις το 4μηνο του χειμώνα πολύ μεγάλη κατανάλωση (>2-3Κ κιλοβατώρες), και ΑΝ μπορείς ν' ανταπεξέλθεις στο κόστος του 0,23/kWh (υπολόγισέ το, στο σταθερό το μόνο εύκολο αυτό είναι, όταν ξέρεις πόση περίπου κατανάλωση θα έχεις τότε), τότε ΕΧΕΙ λογική να βάλεις από τώρα (...ΤΩΡΑ-ΤΩΡΑ όμως, πριν το εκτινάξουν κι άλλο...). Και μέχρι τον χειμώνα, όσο μπορείς οικονομία (και φυσικά ΚΑΙ τον χειμώνα οικονομία...). Κι αν αλλάξει κάτι, γυρνάς σε κυμαινόμενο με μαξ 60€ ποινή, 40 το πιθανότερο (από 3ο μήνα και μια μέρα). Ρώτα λογιστή αν ξέρει πότε θα φανεί το νέο σπίτι ως κύρια κατοικία στα κωλοσυστήματά τους, γιατί ΚΑΙ αυτό σίγουρα θα "ξανα"παίξει, και αν έχεις ήδη κάνει φορολογική για φέτος, μάλλον θα πρέπει να κάνεις τροποποίηση κτλκτλ (εκτός κι αν σου πει "ό,τι και να κάνουμε, δεν πρόκειται να φανεί το νέο σπίτι, πριν απ' τις φορολογικές δηλώσεις του '23"....).

Και 300 ΚΑΘΕ μήνα να έχεις, το θέμα είναι εάν θα δοθούν επιδοτήσεις επαρκείς για να καλύψουν την τιμή που θα έχει η κιλοβατώρα. Αν πχ πάει στο,,,0,60, κι αυτοί επιδοτούν το μισό, καληνύχτα.... Γενικά το θέμα είναι πλέον ο περιορισμός στις καταναλώσεις, όσο κι αν πληρώνει κανείς την κιλοβατώρα. Άλλη σωτηρία, δύσκολα θα βρεθεί....

Αν πάλι θες να τζογάρεις και είσαι της,,,,"θετικής αντιμετώπισης", πάνε Γ1 ελπίζοντας/πιστεύοντας ότι ούτε η χονδρεμπορική δεν θα ξεφύγει (για ΟΛΟ το έτος) ΚΑΙ ότι θα δίνονται επαρκείς επιδοτήσεις ΚΑΙ θα καλύπτουν συγκεκριμένα εσένα (στο νέο σπίτι, με αμφιβολία να φαίνεται ως κύρια κατοικία μέχρι το '23 κτλ), τότε πάνε Γ1 από τώρα. Απλά σε αυτή την περίπτωση, αφήνεις την τιμή του 0,23, βασιζόμενος σ' ένα ευοίωνο μέλλον (το οποίο προσωπικά, ΔΕΝ το βλέπω...).

41 λεπτά πριν, kosmasgr είπε

Ο λογαριασμός ειναι με ρήτρα προφανώς δεν εισαι myhomeonline αλλα Γ1

...ο λογαριασμός, πέραν της χρέωσης αναπροσαρμογής, έχει και διατιμήσεις κιλοβατώρας με α) Γ1 τιμές (0,11) όπως ΚΑΙ με Online (0,23). Άρα μια χαρά στο Online είναι, απλά περιλαμβάνεται σε αυτόν και η περίοδος κατανάλωσης που ακόμη ήταν στο Γ1.... 

14 ώρες πριν, kirileman είπε

Μου περνάνε κάτι περίεργες σκέψεις βραδιάτικα, απόκοσμες, σκοτεινές (!) να σπάσω το 2ετές Enter που λήγει τέλος Νοεμβρίου και να πάω στο σημερινό Online πριν αλλάξει. Είναι στο όνομα της πεθεράς, να το πάρω πάνω μου, έστω και χωρίς ΚΟΤ που δεν δικαιούμαι.

...κατ' αρχάς ("απλή περιέργεια" - δεν βοηθάει πουθενά φυσικά στο θέμα σου το να κουβεντιάσουμε το συγκεκριμένο), αλλά πώς και δεν έκανες "ανανέωση"/αλλαγή στ' όνομά σου ρε συ μέχρι και 2/12/21 για να είχες συμβόλαιο μέχρι τέλος '23...; Την είχες δει,,,αισιόδοξα και "ας μην πληρώνω με 0,10 για 2 χρόνια"; (....με τόσο μικρή ποινή αποχώρησης...; )

Εν τω μεταξύ εννοείς ότι η πεθερά έχει και ΚΟΤ; Αν ναι, δεν είναι δύσκολο να υπολογίσεις (εσύ ξέρεις τίς καταναλώσεις που θα έχεις) ποσά για τους 3 μήνες που λες ότι μένουν, όπως και για το 12μηνο στο νέο Έντερ και να βγάλεις συμπέρασμα. Ενστικτωδώς και "με μια ματιά" θα έλεγα "μην το αφήσεις" το,,,παλιο-Έντερ. Ειδικά με ΚΟΤ (αν όντως έχει η πεθερά) νομίζω ότι (όση κατανάλωση κι αν έχεις) ακόμη και για 3 μήνες θα σε συμφέρει τρελά να παραμείνεις (και στο μεταξύ μπορεί ν' αλλάξουν διάφορα, όσο θα είσαι εσύ ακόμη με 0,10, και τελικά να συμφέρει να γυρίσεις σε Γ1 κάποια στιγμή)...

Αλλά κάνε εσύ τους δικούς σου υπολογισμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει παρατηρησει κανεις αλλος προβλημα?

Οι γονεοι εκαναν προ μηνων καπου Μαρτιο τη μεταβαση στο σταθερο. Στο λογαριασμο Μαιου η ΔΕΗ ειχε ναι μεν αναλογια κιλοβατορων μεταξυ κυμαινομενου και σταθερου (δλδ απο προηγουμενο λογαριασμων ως κυμαινομενο μεχρι τη μεταβαση στο σταθερο και απο την ημερομηνια του νεου συμβολαιου μεχρι την εκδοση λογαριασμου το Μαη) αλλα τη Ρητρα Αναπροσαρμογης για το διαστημα που ηταν κυμαινομενο οι εξυπνοι της ΔΕΗ την ειχαν απεικονισει ως Λοιπες Χρεωσεις ενω υπηρχε κανονικα και η αναλογια επιδοτησης απο το κρατος.

Το αποτελεσμα τωρα με το Power Pass για το λογαριασμο Μαιου δεν δοθηκε επιδοτηση που ηταν ενα σημαντικοτατο ποσο γιατι ο λογαριασμος Μαιου δεν ειχε τη λεξη "Ρητρα Αναπροσαρμογης". Ετυχε και σε αλλους αυτο?

Μπορει να γινει τωρα κατι? Καταγγελια σε ΔΕΗ, ΡΑΕ και Συνηγορο? Ψηνω τους γονεους αλλα τα βαριουνται αυτα γενικα παρολο που κραζουν αυτους που εκαναν το "λαθος" (ή ισως να μην ηταν και τοσο λαθος τελικα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Sebu είπε

Εχει παρατηρησει κανεις αλλος προβλημα?

Οι γονεοι εκαναν προ μηνων καπου Μαρτιο τη μεταβαση στο σταθερο. Στο λογαριασμο Μαιου η ΔΕΗ ειχε ναι μεν αναλογια κιλοβατορων μεταξυ κυμαινομενου και σταθερου (δλδ απο προηγουμενο λογαριασμων ως κυμαινομενο μεχρι τη μεταβαση στο σταθερο και απο την ημερομηνια του νεου συμβολαιου μεχρι την εκδοση λογαριασμου το Μαη) αλλα τη Ρητρα Αναπροσαρμογης για το διαστημα που ηταν κυμαινομενο οι εξυπνοι της ΔΕΗ την ειχαν απεικονισει ως Λοιπες Χρεωσεις ενω υπηρχε κανονικα και η αναλογια επιδοτησης απο το κρατος.

Το αποτελεσμα τωρα με το Power Pass για το λογαριασμο Μαιου δεν δοθηκε επιδοτηση που ηταν ενα σημαντικοτατο ποσο γιατι ο λογαριασμος Μαιου δεν ειχε τη λεξη "Ρητρα Αναπροσαρμογης". Ετυχε και σε αλλους αυτο?

Μπορει να γινει τωρα κατι? Καταγγελια σε ΔΕΗ, ΡΑΕ και Συνηγορο? Ψηνω τους γονεους αλλα τα βαριουνται αυτα γενικα παρολο που κραζουν αυτους που εκαναν το "λαθος" (ή ισως να μην ηταν και τοσο λαθος τελικα).

Αυτό είναι για το θρεντ του Power Pass, αλλά δεν είναι θέμα του ότι βάλανε την αναπροσαρμογή στις "λοιπές χρεώσεις" - είναι θέμα του ότι πλέον θεωρούνται πελάτες σταθερού και δεν δικαιούνται επιστροφής....(....). Ένας - ακόμη - έμμεσος κόφτης δηλαδή, για να γλυτώσουν λεφτά.

(...ναι, για τέτοιο καραγκιοζιλίκι μιλάμε...Και όχι, δεν νομίζω να μπορείς να κάνεις τίποτα - ακόμη ίσως και με δικηγόρο. Μια - ακόμη - κρατική επιδότηση, τύπου "handout" ήταν, και το "νομικό πλαίσιο" πάνω στο οποίο ανακοινώθηκε, δεν νομίζω να εμπεριέχει "δικαιώματα" και περιπτώσεις/υποπεριπτώσεις που παίρνουν ενστάσεις....Κάποιοι,,,,,τυχεροί, τους κλήρωσε. Κάποιοι άλλου, πούλο. Τόσο απλά....)

Επεξ/σία από washcloud
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, washcloud είπε

Αυτό είναι για το θρεντ του Power Pass, αλλά δεν είναι θέμα του ότι βάλανε την αναπροσαρμογή στις "λοιπές χρεώσεις" - είναι θέμα του ότι πλέον θεωρούνται πελάτες σταθερού και δεν δικαιούνται επιστροφής....(....). Ένας - ακόμη - έμμεσος κόφτης δηλαδή, για να γλυτώσουν λεφτά.

(...ναι, για τέτοιο καραγκιοζιλίκι μιλάμε...Και όχι, δεν νομίζω να μπορείς να κάνεις τίποτα - ακόμη ίσως και με δικηγόρο. Μια - ακόμη - κρατική επιδότηση, τύπου "handout" ήταν, και το "νομικό πλαίσιο" πάνω στο οποίο ανακοινώθηκε, δεν νομίζω να εμπεριέχει "δικαιώματα" και περιπτώσεις/υποπεριπτώσεις που παίρνουν ενστάσεις....Κάποιοι,,,,,τυχεροί, τους κλήρωσε. Κάποιοι άλλου, πούλο. Τόσο απλά....)

Συγγνωμη αλλα σταθερου ειναι απο την ημερομηνια του σταθερου και μετα εστω λχ 1/3/2022. Απο τον προηγουμενο λογαριασμο μεχρι και 1/3/2022 αρα σκαρτοι 2 μηνες ηταν κυμαινομενο και χρεωθηκαν κανονικοτατα Ρητρα Αναπροσαρμογης. Αυτο ολο ειναι επομενως καραγκιοζιλικι.

Αυτο που διαφημιστηκε απο την κυβερνηση και το Υπουργειο ηταν επιδοτηση των χρεωσεων της Ρητρας Αναπροσαρμογης για το υψος που δεν καλυφθηκε ηδη απο αλλες εκπτωσεις και μεχρι το 60%. Αν σε ενα λογαριασμο εχω αναλογια χρεωσεων κυμαινομενου και Ρητρας πρεπει να επιδοτηθω κανονικα για τη Ρητρα που πληρωσα ανεξαρτητα αν ο λογαριασμος πλεον εχει αλλο ονομα. Οι χρεωσεις που ελαβα και πληρωσα μετρανε οχι τι ονομα εχει ο λογαριασμος και το συμβολαιο πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, washcloud είπε

Κατ' αρχάς ("απλή περιέργεια" - δεν βοηθάει πουθενά φυσικά στο θέμα σου το να κουβεντιάσουμε το συγκεκριμένο), αλλά πώς και δεν έκανες "ανανέωση"/αλλαγή στ' όνομά σου ρε συ μέχρι και 2/12/21 για να είχες συμβόλαιο μέχρι τέλος '23...; Την είχες δει,,,αισιόδοξα και "ας μην πληρώνω με 0,10 για 2 χρόνια"; (....με τόσο μικρή ποινή αποχώρησης...; )

Τότε ήμουν αισιόδοξος ότι θα έχει περάσει η ενεργειακή κρίση μέχρι τέλος του 22. Φααααπ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, takoulou είπε

Καλημερα... Αυτα που ζητας στο τηλεφωνικο κεντρο  μηπως θα ηταν καλυτερα να τα ειχες ζητησει με email... Στο πρακτορειο της περιοχης σου;;

Και εδω.. [email protected]

Καλησπέρα.θα το κάνω εχω έτοιμο το κείμενο.σε ευχαριστώ πολύ για την επισήμανση.επίσης πως βρίσκω το πρακτορείο τις περιοχής μου.έψαξα Google αλλά δεν βρίσκω κάτι συγκεκριμένα για άγιο Δημήτριο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, kirileman είπε

Τότε ήμουν αισιόδοξος ότι θα έχει περάσει η ενεργειακή κρίση μέχρι τέλος του 22. Φααααπ!

...έτσι λοιπόν - να τα βλέπετε αυτά εσείς οι αισιόδοξοι, που χαλάτε την πιάτσα  :mrgreen:

31 λεπτά πριν, hlias77 είπε

Καλησπέρα.θα το κάνω εχω έτοιμο το κείμενο.σε ευχαριστώ πολύ για την επισήμανση.επίσης πως βρίσκω το πρακτορείο τις περιοχής μου.έψαξα Google αλλά δεν βρίσκω κάτι συγκεκριμένα για άγιο Δημήτριο. 

http://aepseh.gr/articles/60/Perioxes-DEI

(Μάλλον Καλλιθέα; Ή Αργυρούπολη; )

edit : παλιό πρέπει να είναι το αποπάνω - στην σελίδα του ΔΕΔΔΗΕ δεν υπάρχει "Αργυρούπολη". Άρα Καλλιθέα.

Επεξ/σία από washcloud
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες,

Μια σύντομη ερώτηση: Πέθανε άτομο που κατοικούσε σε σπίτι και το κληρονομώ εγώ.

Καλούμαι να κάνω τα διαδικαστικά με την ΔΕΗ για να εκδίδεται ο λογαριασμός στο όνομά μου.

Όταν πάω στο e-contract dei website μου λέει να διαλέξω ή myhomeonline ή myhomeenter ή greenpass.

ΠΟΙΟ να διαλέξω;

Ευχαριστώ πολύ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έληγε ο λογαριασμός και δεν είχε περάσει την πάγια εντολή. 

Οπότε πήγα και τον πλήρωσα. 

Και φυσικά πήρε και τα λεφτά της εντολής. 

Τι κάνω? Περιμένω για τον επόμενο λογαριασμό να συμψηφιστουν? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, glenngould είπε

Καλησπέρα παίδες,

Μια σύντομη ερώτηση: Πέθανε άτομο που κατοικούσε σε σπίτι και το κληρονομώ εγώ.

Καλούμαι να κάνω τα διαδικαστικά με την ΔΕΗ για να εκδίδεται ο λογαριασμός στο όνομά μου.

Όταν πάω στο e-contract dei website μου λέει να διαλέξω ή myhomeonline ή myhomeenter ή greenpass.

ΠΟΙΟ να διαλέξω;

Ευχαριστώ πολύ

 

Δεν είναι υποχρεωτικό να πάρεις τη ΔΕΗ στο όνομα σου, αρκεί να πληρώνεις τους λογαριασμούς. ΑΝ το αλλάξεις τελικά, ίσως να σου ζητήσουν ΥΔΕ εντός 6μήνου.

https://apps.deddie.gr/LicensedElectricianCertification/

Η οποία έχει ένα κόστος, ανάλογα και με την περιοχή.

*Από τα προγράμματα λίγο πιο οικονομικό είναι το online.

1 ώρα πριν, imr είπε

Σήμερα έληγε ο λογαριασμός και δεν είχε περάσει την πάγια εντολή. 

Οπότε πήγα και τον πλήρωσα. 

Και φυσικά πήρε και τα λεφτά της εντολής. 

To "δεν είχε περάσει την πάγια εντολή" τι σημαίνει ακριβώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως πάμε θα αλλάξουμε από σταθερό και θα πάμε σε κυμαινόμενο και θα στείλουν στο νέο power pass, ότι ο λογαριασμός ήταν σταθερός και δεν θα πάρουμε μια 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, hlias77 είπε

Καλησπέρα.θα το κάνω εχω έτοιμο το κείμενο.σε ευχαριστώ πολύ για την επισήμανση.επίσης πως βρίσκω το πρακτορείο τις περιοχής μου.έψαξα Google αλλά δεν βρίσκω κάτι συγκεκριμένα για άγιο Δημήτριο. 

Ανηκεις στον Δεδδηε Καλλιθεας..

[email protected]

[email protected] 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...