Προς το περιεχόμενο

Aναγνώριση μεταπτυχιακού μόνο από ΑΤΕΕΝ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα, λοιπον εχω βρει ενα εξ-αποστασεως μεταπτυχιακο που με ενδιαφερει απο το πανεπιστημιο Μarconi και λεει οτι εχει αναγνωριση μονο απο το ATEEN και καθολου απο το ΔΟΑΤΑΠ. Αν μελλοντικα θελησω να βρω μια δουλεια στο δημοσιο πιστευετε η αναγνωριση απο ΑΤΕΕΝ ειναι αρκετή; Μπορει κανεις να μου πει αν ξερει αν ειναι αρκετη η αναγνωριση απο ΑΤΕΕΝ για προγραμμα 1 ετους; Προς το παρον δεν με νοιαζει για το δημοσιο απο θεμα δουλειας ομως μελλοντικα μπορει και θελω να ειμαι καλυμμενη. Τι λετε;

Επεξ/σία από beautifulsmile
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, velociraptoras είπε

Αν στοχεύεις δημόσιο πρέπει να αναγνωρίζεται απο ΔΟΑΤΑΠ. Αλλιως κάνε κάτι Ελλάδα. Τι αντικείμενο?

Πληροφορική έχω σπουδάσει αλλά με ενδιαφέρει για το Marconi University το μεταπτυχιακό digital marketing. Βλέπω ότι παντού ζητάνε αναγνώριση από ΔΟΑΤΑΠ  και το συγκεκριμένο μεταπτυχιακό έχει μόνο από ΑΤΕΕΝ. Μου δίνετε η ευκαιρία να δηλώσω για ένα μεταπτυχιακό σε ένα δημόσιο πανεπιστήμιο που πήγαινα και για το προπτυχιακό μου απλά δεν ξέρω αν θα με πάρουν. Έτσι όπως το κόβω λέω να κάνω την αίτηση και αν δεν με πάρουν θα το σκεφτώ για το Marconi και ας μην γίνεται αναγνώριση ΔΟΑΤΑΠ. Το θέλω πολύ να κάνω ένα μεταπτυχιακό και είναι ότι καλύτερο και οικονομικό έχω βρει. 

Επεξ/σία από beautifulsmile
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποιο μεταπτυχιακό πιο γενικό για το μάρκετινγκ και παράλληλα να παρακολουθήσεις σεμινάρια για digital marketing  έχεις σκεφτει? Κατά τη γν'ωμη μου για να ασχοληθείς με  digital marketing δε χρειάζεταιξεχωριστό μεταπτυχιακό αν έχεις καλές γνώσεις και δεξιότητες γενικά στο μαρκετινγκ, απλά μαθαίνεις λίγο τα εργαλεία που πρέπει να χρησιμοποιήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, velociraptoras είπε

κάποιο μεταπτυχιακό πιο γενικό για το μάρκετινγκ και παράλληλα να παρακολουθήσεις σεμινάρια για digital marketing  έχεις σκεφτει? Κατά τη γν'ωμη μου για να ασχοληθείς με  digital marketing δε χρειάζεταιξεχωριστό μεταπτυχιακό αν έχεις καλές γνώσεις και δεξιότητες γενικά στο μαρκετινγκ, απλά μαθαίνεις λίγο τα εργαλεία που πρέπει να χρησιμοποιήσεις

Ήδη κάνω ένα πρόγραμμα (κάτι σαν σεμινάριο είναι) επάνω στο digital marketing αλλά δεν έχω σπουδάσει μάρκετινγκ. Γενικά βλέπω ότι παίζει πολύ σαν μεταπτυχιακό το digital marketing και με ενδιαφέρει περισσότερο γιατί σχετίζεται και με υπολογιστές, δεν είναι δηλαδή άσχετο από πληροφόρικη που και πάλι σχετίζεται με τους υπολογιστές και άλλες συσκευές. Το έχω ψάξει για πιο γενικό μάρκετινγκ μεταπτυχιακό αλλά δεν βρήκα κάτι δυστυχώς. Κυρίως για digital marketing βλέπω πολύ. Κοιτάω στο πανεπιστήμιο του προπτυχιακου μου και εγώ βρει ένα μεταπτυχιακό που σχετίζεται με πληροφορική και σκέφτομαι σοβαρά να ασχοληθώ με αυτό. 

Επεξ/σία από beautifulsmile
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...