Προς το περιεχόμενο

Μεταπτυχιακό εξ αποστάσεως - προτάσεις;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά, ψάχνω για να κάνω μεταπτυχιακό εξ αποστασεως. Εχετε να μου προτεινετε καλες και οικονομικες λυσεις; Εχω βρει μεχρι τωρα το Marconi. Επιπλεον οτι αλλο εχω βρει ειναι ακριβο. Μπορειτε να μου προτεινετε κατι οικονομικο που να μπορω να κανω ενα μεταπτυχιακο εξ-αποστασεως; Ειλικρινα ειμαι ανοιχτη σε οτιδηποτε απλα να μην δωσω και 5000 για ενα μεταπτυχιακο, μεχρι 2000-3000 το συζηταω. Εχετε καμια προταση απο την εμπειρια σας; Ευχαριστω!

Επεξ/σία από beautifulsmile
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ακούσει καλα λόγια για το Ανοιχτό Πενεπιστημιο Κύπρου. Δες εδώ https://www.ouc.ac.cy/index.php/el/studies/programmes/master.  Αλλά δε λες τι τομέας σε ενδιαφέρει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dr_frozenarm είπε

Έχω ακούσει καλα λόγια για το Ανοιχτό Πενεπιστημιο Κύπρου. Δες εδώ https://www.ouc.ac.cy/index.php/el/studies/programmes/master.  Αλλά δε λες τι τομέας σε ενδιαφέρει. 

Χιλια συγγνωμη ξεχασα να ανεφερω τι τομεα... θελω επανω στο digital marketing κυριως. Θα με ενδιεφερε και στον τομεα την πληροφορικης αλλα κυριως digital marketing.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Ανοικτο Πανεπιστημιο Κυπρου ειναι ακριβο...5400 αν δεν κανω λαθος. Δες στο Πανεπιστημιο Αιγαιου αν υπαρχει κατι που σε ενδιαφερει εξ αποστασεως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, zenwalk23 είπε

Το Ανοικτο Πανεπιστημιο Κυπρου ειναι ακριβο...5400 αν δεν κανω λαθος. Δες στο Πανεπιστημιο Αιγαιου αν υπαρχει κατι που σε ενδιαφερει εξ αποστασεως.

Το κοιταξα και στο πανεπιστημιο κυπρου και στο πανεπιστημιο αιγαιου, δεν βρηκα κατι που να με ενδιαφερει. Kοιταω και ενα δημοσιο πανεπιστημιο απο το οποιο πηρα το πτυχιο πληροφορικης μου εδω στην ελλαδα αλλα δεν ξερω αν και ειναι καλο μεταπτυχιακο δεν με τραβει τοσο. Ανησυχω μηπως η επιλογη μου απο πληροφορικη προπτυχιακο σε μεταπτυχιακο μαρκετινγκ μηπως δεν συμφερει; 

Επεξ/σία από beautifulsmile
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eιμαι αναμεσα σε δυο πανεπιστημια, (το ποσο που θα πληρωσω ειναι εντελως το ιδιο για διδακτρα), το ενα ειναι εδω δημοσιο πανεπιστημιο και προσφερει μεταπτυχιο πανω στον τομεα της πληροφορικης που ειναι και το προπτυχιακο που εχω, το αλλο ειναι στο marconi και ειναι στο digital marketing. Στο πανεπιστημιο εδω στην ελλαδα δεν ξερω καν αν θα με παρουν καθως η επιλογη βασιζεται σε βαθμολογια κτλ, στο Marconi θα με παρουν απευθειας. Ανησυχω αν δεν με παρουν στο πανεπιστημιο εδω της ελλαδας (δημοσιο ειναι) τοτε η μονη μου επιλογη ειναι το marcony καθως ειναι και οικονομικο και εχει και ενα απο τα πτυχια που θελω, αφηστε εχω χαθει. Απλα δεν ξερω αν θα με παροουν στο δημοσιο πανεπιστημιο εδω στην ελλαδα και δεν θελω να χανω τζαμπα χρονο. Βασικα σκεφτομουν να κανω αιτηση και να περιμενω 2 μηνες να βγει η αποφαση και αν δεν με παρουν να παω στο marconi, τι λετε; Γιαυτο ρωτησα τι αλλες αναλλακτικες υπαρχουν. Ειλικρινα η γνωμη σας θα βοηθουσε πολυ!

Επεξ/σία από beautifulsmile
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...