Προς το περιεχόμενο

Γνώμες για τη Citrix


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλώ πάσης φύσεως κουτσομπολιά και κατινιές, όχι για μένα, είναι "για ένα φίλο". Προφανώς δεν ρωτάω αν σας βγάζει την πίστη το client ή αν είστε τύποι του VMware, στα εργασιακά είναι το ζουμί. Θενξ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρέθηκα πέρυσι σε μία παρουσίαση της Citrix και ενώ μέχρι σήμερα τη σνόμπαρα, τελικά αναθεώρησα γιατί έχουν ένα καλό πλάνο και εκμεταλλεύονται γρήγορα νέες τεχνολογίες. Ήδη έχουν cloud πλατφόρμα που την υποστηρίζουν full. Πρέπει βέβαια να δω κάποια πράγματα στην πράξη για να εκφράσω πλήρη άποψη. Βέβαια απο ανθρώπους που κάνουν το κομμάτι Administration στο Citrix, δεν έχω ακούσει τα καλύτερα. Μπελαλίδικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, idomeneas7 είπε

Καλώ πάσης φύσεως κουτσομπολιά και κατινιές, όχι για μένα, είναι "για ένα φίλο". Προφανώς δεν ρωτάω αν σας βγάζει την πίστη το client ή αν είστε τύποι του VMware, στα εργασιακά είναι το ζουμί. Θενξ. 

Τι θέλεις να μάθεις ; Αν είναι καλός εργοδότης; Υποθέτω ναι ,μιας που μιλάμε για Global εταιρεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, ptwma είπε

Τι θέλεις να μάθεις ; Αν είναι καλός εργοδότης; Υποθέτω ναι ,μιας που μιλάμε για Global εταιρεία.

Μωρέ υποθέτεις αλλά δε λες τίποτα, σιγή πτώματος σαν το username.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, idomeneas7 είπε

στα εργασιακά είναι το ζουμί

Α τώρα το είδα. Νόμιζα πως συζητούσαμε κάτι άλλο. Ήμουν εκτός θέματος. Σόρυ δεν ξέρω λεπτομέρειες για τη συγκεκριμένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, zx1234r είπε

Α τώρα το είδα. Νόμιζα πως συζητούσαμε κάτι άλλο. Ήμουν εκτός θέματος. Σόρυ δεν ξέρω λεπτομέρειες για τη συγκεκριμένη.

Ε καλά μωρέ, αφού δεν παίρνω απάντηση εκεί τουλάχιστον κουβέντα να γίνεται γενικότερα περί της εταιρείας, κάτι είναι κι αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω τσεκάρει αυτά και είναι φτωχά από περιεχόμενο, δηλαδή έχουν κάτι ψιχουλάκια να πάρεις μια γεύση αλλά είναι τόσο λίγα που ούτε για γκουρμέ ορεκτικό δεν κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Citrix είναι πολύ μεγάλη εταιρεία,  ανάλογα τη θέση που θα πας βέβαια. 

Για μηχανικός φαντάζομαι στα 1500-1800 καθαρά.  Πωλητής λογικά πιο κάτω. 

Αυτές οι εταιρείες όμως έχουν πολλά έξτρα,  ασφάλειες,  αμάξια, μετοχές, μπόνους και γενικά είσαι στέλεχος και όχι υπάλληλος.  Ειδικά αν αντέξεις κάποια χρόνια, γιατί έχουν στόχους κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...