Προς το περιεχόμενο

Πανελλήνιες 2020 επαλ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δίνω κ εγώ πανελλήνιες φέτος... Μέχρι στιγμής εχουμε δωσει τα μαθήματα γενικής παιδείας κ αναμένουμε για τα μαθήματα ειδικότητας.

Επειδή δεν πολύ γίνετε σχολιασμός για τα θέματα των επαλ στα ΜΜΕ τι άποψη έχετε??

Ποιες είναι οι επιλογές σας για τις σχολές??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τι ειδικότητα είσαι?

ειδα το θέμα της εκθεσης, αρκετα ενδιαφέρον και επίκαιρο. θα ήθελα όμως να ακούσω και απόψεις μαθητων γιατι στα σοσιαλ και την τηλεοραση βλεπω μονο την αποψη των καθηγητων

καλή επιτυχία

Επεξ/σία από velociraptoras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε ευχαριστω παρα πολυ.

Είμαι τομέας υγείας και πρόνοιας... βοηθός βρεφονηπιακομων... Αλλά στόχευω σε παραιατρικα Όχι ιατρική νοσηλευτική κλπ τα υπόλοιπα του τομέα μου. Κοίτα τα θέματα δεν ήταν αντιπροσωπευτικά των γνώσεων γτ δεν είχε πολλές ασκήσεις μόνο αφηγηματικός τρόπους στη λογοτεχνία. Το θέμα μπορεί ν είναι επίκαιρο αλλά το ζητούμενο της έκθεσης ήταν τι μπορεί ν κάνει ο νέος για να προστατέψει το νερό...Και εκεί ήταν η δυσκολία... Αλλά θέλω ν πιστεύω πως τα πήγα καλά...θα δείξει σε ένα μήνα... τα μαθηματικά ήταν εύκολα αν εξαιρέσεις το δ π ναι μεν ήταν εύκολο αλλά ήθελε κρίση κ εξάσκηση...

Επεξ/σία από natdor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για σχολές αν σε ενδιαφέρει λογοθεραπέια ή εργοθεραπεία, μετα το πτυχίο πρέπει να ειδικευθείς σε διάφορες μεθόδους και γενικά να ψαχνεσαι. και φυσικά τεράστια υπομονή. ακόμα έχει ζητηση στην αγορά και δυσκολα βρισκεις ικανό επαγγελματια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...